Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#461 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 11:24

No pokud si pamatuju, tak asi jen jedna, možná dvě ... a těch přímých odpůrců nakonec ani 13 nebylo, někteří, které jsem počítal se posléze vyjádřili, že je jim to vlastně buřt ... naopak několik žen, paní a dívek se vyjádřilo přímo pro, z čehož jsem byl mile překvapen ;-)
  • 0

#462 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 14:30

Tak pozoruji oslavy našich hokejistů a co to tam zaznělo za slovo:-) kosoštverec nebo něco jiného....... Jo a díky těm našim borcům:-)mistrům
  • 0

#463 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 17:57

Největším ústřelem byl původní nick ownera. Horší snad už mohl být jen český překlad, ale ten by asi opravdu neprošel schválením. Myslím, že kdyby byl owner zvolil mírnější formu, nerozpoutala by se tak vášnivá diskuze, zbytečně nestříkaly emoce a nedošlo by ani k archivačním sebevraždám a odchodem ze hry (to jedině mě mohlo donutit se zapojit do téhle zcela úchylné diskuze). A už vůbec nechápu borce, co se navážejí do reviewerů, jakoby ten spor dokázali za ně vyřešit líp. Všechy výše zmíněné věci mi na geocachingu vadí. Hromadný bodový odlov je pro někoho lákavý, ale tohle už zavánělo ekologickou zátěží. Navíc naprosto zbytečnou, když toho máte všichni (hlavně očíslovaní) doma až až ;-) Mějte se. PS: Mistry sem pouštěl na křižovatce v Jelení, zapózovali mi dokonce na čočku s pohárem. Prima zážitek
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#464 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 18:14

No, tak konečně. Dlouho jsem čekal, kdy se tu objeví poslední z dementních argumentů. "Co tu řešíte, jděte raději ven" se objevil nedávno, stesk nad tím jak je pro přírodu strašlivou zátěží když do ní lezou lidi právě teď. Blahopřeji!
  • 0

#465 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 18:33

nojo, dementní vlákno nelze nechat vyhnít, to se musí udržovat naživu. Zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama