Přejít na obsah


Fotka

Gowalla - Geocaching naruby


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 9:40

Ještě, že to pořádně nemaká na WM...zůstanu u 4SQ ackoliv tohle vypada "ziveji" :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#22 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 10:27

Je to trochu vylepšené Foursqare, ale nevýhoda je v tom, že na wm není žádna aplikace. 4sq jde hrát aspoň přes web, ale u tohohle to je trošku problém.
  • 0

#23 pospecom

pospecom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 14:32

Mimi a Filibert napsal/a:
Je to trochu vylepšené Foursqare, ale nevýhoda je v tom, že na wm není žádna aplikace. 4sq jde hrát aspoň přes web, ale u tohohle to je trošku problém.


Gowalla je k dispozici jako webová stránka, samotné zapisování a vytváření spotů ale vyžaduje speciální klient pro několik mobilních platforem. Druhou možností je mobilní verze Gowally, kterou najdete na webové adrese m.gowalla.com. Pokud váš prohlížeč umí předat stránce geografickou polohu (Wi-Fi, IP, GSM, GPS), pak můžete bez problému používat i tuto webovou formu... ;)
  • 0

#24 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2011 - 21:33

pospecom napsal/a:

Mimi a Filibert napsal/a:
Je to trochu vylepšené Foursqare, ale nevýhoda je v tom, že na wm není žádna aplikace. 4sq jde hrát aspoň přes web, ale u tohohle to je trošku problém.


Gowalla je k dispozici jako webová stránka, samotné zapisování a vytváření spotů ale vyžaduje speciální klient pro několik mobilních platforem. Druhou možností je mobilní verze Gowally, kterou najdete na webové adrese m.gowalla.com. Pokud váš prohlížeč umí předat stránce geografickou polohu (Wi-Fi, IP, GSM, GPS), pak můžete bez problému používat i tuto webovou formu... ;)


Toto je dobrá zpráva pro ty, co dokáží na své Nokii spustit Symbijánovou Operu mobile 10.1 , která má zabudovanou podporu lokalizace ;). Foursquare má sice přímo na Symbiany aplikaci, ale je taková docela zvláštní... (doposud jsem nepřišel na to, jak založit vlastní venue a jak seřadit nejbližší podle vzdálenosti, ale třeba je chyba někde jinde než v aplikaci)
  • 0

#25 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 9:48

Já myslím, že to jednou muselo přijít: Geocaching už není High-tech s puncem výjimečnosti, ale mainstream :)
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#26 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 10:07

ladabohac napsal/a:

pospecom napsal/a:

Mimi a Filibert napsal/a:
Je to trochu vylepšené Foursqare, ale nevýhoda je v tom, že na wm není žádna aplikace. 4sq jde hrát aspoň přes web, ale u tohohle to je trošku problém.


Gowalla je k dispozici jako webová stránka, samotné zapisování a vytváření spotů ale vyžaduje speciální klient pro několik mobilních platforem. Druhou možností je mobilní verze Gowally, kterou najdete na webové adrese m.gowalla.com. Pokud váš prohlížeč umí předat stránce geografickou polohu (Wi-Fi, IP, GSM, GPS), pak můžete bez problému používat i tuto webovou formu... ;)


Toto je dobrá zpráva pro ty, co dokáží na své Nokii spustit Symbijánovou Operu mobile 10.1 , která má zabudovanou podporu lokalizace ;). Foursquare má sice přímo na Symbiany aplikaci, ale je taková docela zvláštní... (doposud jsem nepřišel na to, jak založit vlastní venue a jak seřadit nejbližší podle vzdálenosti, ale třeba je chyba někde jinde než v aplikaci)


Od té doby co jsem to psal, se to malinko změnilo a na 4sq je řada aplikací i na wm a jednu již delší dobu používám a k maximální spokojenosti. Jen s tou gowallou pořád nic. Díky sbírání předmětu mě to přijde zajímavější než 4sq, ale program na wm pořád nikde a pře prohlížeč se mi nechce...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama