Přejít na obsah


Fotka

Multiny v Brně


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#61 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 16:12

Co ty dvě noční multi? Já můžu kdykoli ;). Auto mám, bydlím v Kohoutovicích. Jen to dle posledních logů vypadá, že každé něco chybí k úspěšnému dojití...
  • 0

#62 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 18:05

Dany8 napsal/a:
Co ty dvě noční multi? Já můžu kdykoli ;). Auto mám, bydlím v Kohoutovicích. Jen to dle posledních logů vypadá, že každé něco chybí k úspěšnému dojití...


No, teoreticky bych se přidal. Kdy?
  • 0
:)

#63 SHARK.a

SHARK.a

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 21:16

Substance je disable, takze byla vybrana Skrejs na konci vesmiru. Zitra, tj. patek 11.6. ve 21.00. Ja a Dany8 jdeme urcite, chce se pridat nekdo dalsi?
  • 0

#64 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 21:18

Zítra 11.6.2010 ve 21:00 sraz na parkovišti u Skrejše na konci vesmíru GCZPDG, případně časově přiměřeně na výchozích souřadnicích. S sebou co uznáte za vhodné. Rozhodně bych doma nenechávala ručník ;). Zatím jsme 2. Pokud se chcete přidat, tak o sobě dejte vědět (třeba i osobní zprávou, ať to tu zbytečně nezahlcujeme plkama).
  • 0

#65 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 21:33

Já bych se potřeboval hodit s někým do grupy na "Skrejš na konci vesmíru"...problém je v tom, že v Brně můžu jenom v podělky a úterky...najde se někdo? Tohle platí obecně, ne jenom na tuhle kešku...rád se k někomu přifařím...nejlíp některý pondělí večer...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama