Přejít na obsah


Fotka

HTC HD2 nebo Apple iPhone3GS 32 GB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:53

Ono je nejlepsi se domluvit s clovekem co se o to aktivne zajima, co to ma a rovnou ti to v realu ukaze ty rozdily a pujci na vyzkouseni. Pripadne dva takove, co to maji dlouhodobeji a nejlepsi je, ze kdyz jeden bude argumentovat necim, tak mu to druhy hned muze nazornou ukazkou vyvratit. Narazim na ruzne Hulany a podobne exoty, co iPhone ani nevideli a mysli si, ze to v realu nic neumi.
  • 0

#22 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 15:58

znalosti s wm cca 4 roky pomerne aktivnivniho uzivani,i kdyz jsem se nikdy nedostal dale nez k uprave registru,nikdy jsem vice nepotreboval, znalosti s iphone jen asi mesicni zapujceni,takze nic moc,ale take jsem iphone nijak nehanil to sherlok:myslim ze se tu na foru uz iphon probiral,opravdu zkus porovnat oba pristoje v realu, z mych zkusenosti,i kdyz nejsou dak dalekosahle jako satanovi,jsem se nerozmyslel a sel do hd hned jak jsem dostal nabidku
  • 0

#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 16:02

Lanc: stastny to clovek, ja kdyz chtel spustit vic aplikaci, tak to vzdycky na necem zhavarovalo a musel jsem pokouset ruzne ROMky ruznych autoru, aby se clovek dobral ke kyzenemu cily. Ma draha polovicka mela Diamond jeden den a myslel jsem, ze ho doslova rozslape, presne to co se pise v tom clanku co jsem postoval vyse se ji stalo - cekala na signal a kdyby se na to nevykaslala, tak by cekala dodnes. Ted jsem se ji schvalne zeptal a pral bych vam videt tu bourlivou reakci na HTC :D V kazdem pripade se velmi rad necham poucit, co konkretne na iPhone nejde a na HTC ano. BTW jenom pro zajimavost, spustis si treba na HTC prikaz PING? :D
  • 0

#24 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 16:28

Taky pridam nejakou zkusenost. Mel jsem vario pak tytn2 pak HD a z5 z iPhonu bych se uz nevratil. Kdo tvrdi, ze na iPhonu neco nejde tak tomu nerozumi. Je pravda, ze je potreb jailbreak, ale na ofiko romkach co jsem mel na htcckach zvlaste tech od T-Mobile jsem nikdy nevydrzel dele nez tyden. Na iPhonu jsem taktez provedl hned JB, takze v tomto si neni co vycitat, ale na iP po JB je vse kdezto na wm jsem romku musel hledat a zkouset a zkouset. Po vytuneni wm spokojenost. Kdyz vsak nechces tunit neporizuj w ani wm ale vse apple! Zapnes fungujes :)
  • 0

#25 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 16:32

oP: Díky trožku se strácím ve skratkách :P pomalu si to dávám dohromady :D
  • 0

#26 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 16:41

No ja jsem zvedav, jak to bude pokracovat. Zatim tu jsou predevsim switcherove z WM na iP, ale ze by nekdo presel z iP na WM a byl spokojen tu jeste neni (a kdovi jestli nekdo takovej vubec existuje) :D
  • 0

#27 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 16:45

Jinak kraticky slovnik: WM = Windows Mobile iP = iPhone JB = jailbreak = metoda odemceni souboroveho systemu, aby k nemu byl i uzivatelsky pristup Cooked ROM/ROMka = tzv. "ukuchtena" verze firmware, kde jsou do ni pridany nejake funkce nebo naopak odebrany HTC = vyrobce zarizeni BTW = By The Way = mimochodem :D:D
  • 0

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 17:03

Možná hloupá otázka, ale co třeba aplikace na geocaching na WM a iP? Myslím skutečná aplikace od GS? ;) Předpokládám, že když se dotazuješ na obě zařízení tady, tak ti jde o geocaching. A v tom je zásadní rozdíl... Aplikace od GS pro iP nemá chybu a je fakt supr včetně GPS v iP. Aplikace pro WM jsou slátanina a GPS žádná sláva... Tak si to přeber.
  • 0

#29 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 17:03

S474N: Díky moc. Bude stačit ten levný tarif od Vadafone(177) ?
  • 0

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 17:03

Možná hloupá otázka, ale co třeba aplikace na geocaching na WM a iP? Myslím skutečná aplikace od GS? ;) Předpokládám, že když se dotazuješ na obě zařízení tady, tak ti jde o geocaching. A v tom je zásadní rozdíl... Aplikace od GS pro iP nemá chybu a je fakt supr včetně GPS v iP. Aplikace pro WM jsou slátanina a GPS žádná sláva... Tak si to přeber.
  • 0

#31 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 18:45

vy tu porad jen porovnavate soft, dotaz znel jestli iphona nebo htc hd2,tak do diskuze netahejte jiny stroje,ja netvrdim ze iphon je blbost a nic neumi,jen me osobne proste pripada ze vyber programu a moznych aplikaci je mensi,a ja osobne,kdyz jsem si mel vybrat a mel jsem v ruce oba pristroje tak jsem se rozhodl pro htc hd2 a sve volby proste nelituji a take nikomu nevnucuji aby se rozhodl stejne,na to stejne kazdy prijde sam az kdyz to ma doma ta aplikace pro ip od gc vypadala opravdu dobre,ale nejsem tak naruzivej kacer a nemel jsem ip tak dlouho abych radne otestoval kdo mate problemy s hd2,klidne to sem hodte a budu rad ze se priucim ale ja s nim proste zatim (tuktuktuk) nemel jedinej problem
  • 0

#32 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 19:03

S474N napsal/a:
Narazim na ruzne Hulany a podobne exoty, co iPhone ani nevideli a mysli si, ze to v realu nic neumi.


Pod nazory ruzneho Hulana na HD2 se rad podepisu.
Sherlocku, mam HD2 a neni problem se v Trebici nekdy sejit a muzes si ho osahat, pokud by jsi mel zajem. Ale upozornuji, ze jako primarni na GC mam oregona300.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#33 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 19:21

Luluk: Díky moc také používám Oregon 300 ale chtěl jsem se dovybavit :DB):D
  • 0

#34 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 20:03

S474N napsal/a:
V kazdem pripade se velmi rad necham poucit, co konkretne na iPhone nejde a na HTC ano.

OziExplorer
Office Mobile
Wherigo

Vyjmenovávám jen věci co používám já v souvislosti s geocachingem a na iPhone to nemá adekvátní náhradu (snad jen něco jako excel tu je) a nebo o ní nevím.

S474N napsal/a:
BTW jenom pro zajimavost, spustis si treba na HTC prikaz PING?

Tento příkaz spustím na jakémkoli Pocket PC zařízení od verze cca 2000 (10 let zpět).
  • 0

#35 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 20:25

No za mě to napíšu ještě jednou a zřetelně. Nebavilo mě si vychytávat Ozi či jiné programy a nastavovat se s mapama a jiný věcma. Na iPhonu jsem si stahnul Geocaching a to má vše potřebné v jednom. Není potřeba instalovat jakoukoli jinou věc. Těch 8 dolarů ani na moment nelituji!
  • 0

#36 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 20:25

Ano, na iP schází jedině asi Wherigo, ale... v Čechách je to tuším 5% keší, světově 2% keší... nemusím mít všechno. A když si chci odehrát Wherigo, tak mám buď Garmina nebo v mobilu alternativu... Jelikož iP používám jako pracovní telefon, veškeré soubory Office, pdf atd. atd. zcela bez problémů pokud víš jakou aplikaci nainstalovat... A proč na iP Oziho když mám dostupné veškeré online mapy?
  • 0

#37 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 20:28

:) jj, na Whereigo jsem zapomenul. To iP opravdu neumí :)
  • 0

#38 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 20:30

oP napsal/a:
No za mě to napíšu ještě jednou a zřetelně.
Nebavilo mě si vychytávat Ozi či jiné programy a nastavovat se s mapama a jiný věcma.
Na iPhonu jsem si stahnul Geocaching a to má vše potřebné v jednom. Není potřeba instalovat jakoukoli jinou věc. Těch 8 dolarů ani na moment nelituji!

A o tom to je. Kdo pochopí, ten to neřeší... Můžu mít iP a nainstalovat aplikaci, nelaborovat, užívat... nebo mít "alternativu" a hrát si večer co večer s tím, aby něco fungovalo.
  • 0

#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 20:30

oP napsal/a:
:)
jj, na Whereigo jsem zapomenul. To iP opravdu neumí :)

Už se na tom ale pracuje, myslím že se brzo dočkáme... ;)
  • 0

#40 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 20:51

Sherlock Holmes: ma draha polovicka ho ma a staci ji. Kdyz vycerpas tu FUP, tak ti to nadale jede rychlosti GPRS, coz se taky da. Pokud nejsi ve vetsich mestech, kde je 3G, nebo tam kde je EDGE, tak stejne tak jako tak jedes GPRS.

Lanc: jenze to je pouze tvuj dojem. Ja si snad dam tu praci a vyhledam konkretni cisla dostupnosti softu. Navic pokud se pamatuju, psal si neco o lehkosti ziskani takoveho SW. Ja tvrdim, ze nic jednoduzsiho nez nabizi iP proste neni.

LuLuk: ano, pokud mas mobil na zobrazeni hodin na stole, prenasis kolo po lesich a pijes ze Sterbolahve, tak proc ne :D:D:D

Nicmene konkretni navrh, kdyz uz ho tu LuLuk napsal, tak klidne nabizim taktez osobni setkani v Trebici s moznosti osahani a prime konfrontace, co ty na to LuLuku?

me2d09: Word/Excel/Powerpoint (vcetne nejnovejsich) naprosto bezne oteviram v QuickOffice v iPhone:
http://smartmania.mo...=144527#p144527
OziExplorer bohuzel neni, v tom sice souhlasim, nicmene na druhou stranu k cemu je potreba, kdyz to srovnam s funkcnosti oficialni aplikace Geocaching pro iPhone, u ktere clovek nemusi mit zadnou pripravu predem a proste jede online v terenu. BTW primarne pro Geocaching stejne pouzivam Oregon 550, takze tyto vlastnosti od iPhone stejne necekam. Navic jak Sherlock psal, stejne ma primarne na GC taktez O300.

Sherlock: precti si ty dva clanky na LaTrine, z nich je to krasne patrno. Ve zkratce - pokud se chces s necim jebat, nastavovat milion ruznych veci, abys to vubec rozchodil, tak si kup jakekoliv WM zarizeni. Pokud chces vytahnout zarizeni z krabice a rovnou zacit fungovat, tak si kup iPhone. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama