Přejít na obsah


Fotka

HTC HD2 nebo Apple iPhone3GS 32 GB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#81 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:52

Lanc: z meho hlediska nepozoruji zadne obtize. Kdybych je pozoroval a jine zarizeni nabizelo to same bez obtizi, tak bych jej zvolil. Urcite nejsem nejaka Apple ovce, me zajima pouze to, jestli to funguje a co to nabizi.
  • 0

#82 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:39

Abych doplnil ke svemu prizpevku. iPhona mam jen jako doplnek, napr kuli listingu a online pristupu, jinak kesuji s Oregonem. Takze je vlastne jedno co si koupis :)
  • 0

#83 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:58

proste mi to neda,satanem tu je ip prezentovan jako takrka perfektni stroj takze sem jen postnu fora,prestoze si je urcite kazdej dokazete najit sam http://forum.iphone.cz/ a samozrejme pro porovnani http://smartmania.mo...forum.php?f=129 ani jeden stroj neni bez vady,kazdy ma sve slabe a silne stranky
  • 0

#84 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 22:09

Lanc napsal/a:
hahaha,napadlo me jestli se toho chytnes kdyz jsem psal dotaz,kdepak,ty mas proste iphone a nic jineho neni dost dobre, jen by me zajimalo jestli ma iphone i nejake chyby,dokazes nejake vyjmenovat satane? ;)

jo má, že to už dávno všichi nepochopili a nemají ho všichni !!! :)
  • 0

#85 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 22:11

BTW: by mě zajímalo, kolik se prodalo HDček než vyšlo HD2? .. iPhonu3G se do doby než vyšel 3GS prodalo 10 milionu.. s základní cenou 18000Kč to asi taky něco znamená
  • 0

#86 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:06

Lanc napsal/a:
proste mi to neda,satanem tu je ip prezentovan jako takrka perfektni stroj takze sem jen postnu fora,prestoze si je urcite kazdej dokazete najit sam
http://forum.iphone.cz/

a samozrejme pro porovnani
http://smartmania.mo...forum.php?f=129

ani jeden stroj neni bez vady,kazdy ma sve slabe a silne stranky

Tak to si ovsem spatne pochopil, protoze i v predchozim prispevku jasne avizuji, ze je nejlepsi PRO ME POTREBY. Pokud ma potreby nekdo jine - napriklad chce honit pidipixliky po displeji, chce se vrtat hluboko v systemu aby to vubec nejak rozchodil ci ho zajimaji jine masochisticke veci, tak at si klidne koupi neco jineho. Ja ocekavam od pristroje to, ze nebude lagovat, vse bude okamzite a i uzivatelske rozhrani bude plne prizpusobeno ovladani prsty. Preci jenom vytukavat SMS/email/IM zpravu za volantem stylusem si nedovedu predstavit.

oP: ono je spis zajimave i kolik majitelu s HD2 se tu ozvalo, proti tem, co maji iP. Ze by dalsi z nahod? :D
  • 0

#87 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:11

S474N napsal/a:
Preci jenom vytukavat SMS/email/IM zpravu za volantem stylusem si nedovedu predstavit.

já zas doufám že takového blbce za volantem nepotkám...
  • 0

#88 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:33

S474N: Tak to si ovsem spatne pochopil, protoze i v predchozim prispevku jasne avizuji, ze je nejlepsi PRO ME POTREBY. Pokud ma potreby nekdo jine - napriklad chce honit pidipixliky po displeji, chce se vrtat hluboko v systemu aby to vubec nejak rozchodil ci ho zajimaji jine masochisticke veci, tak at si klidne koupi neco jineho. Ja ocekavam od pristroje to, ze nebude lagovat, vse bude okamzite a i uzivatelske rozhrani bude plne prizpusobeno ovladani prsty. Preci jenom vytukavat SMS/email/IM zpravu za volantem stylusem si nedovedu predstavit. Tak je to o konkretnim modelu... opet by se dalo oponovat hardwarovou klavesnici atd atd... Btw, nez neco napisu, to radsi volam :D
  • 0

brundi
 


#89 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:35

Pakris: mozna by ses mel naucit rozlisovat predevsim vyznam psaneho textu. Psal jsem nekde neco o jizde? Naopak pri stani v kolone opravdu nevidim nic spatneho na tom, ze odpovidam na email. BTW s temi blbci priste opatrne ;) Brundi: a ktere zarizeni mi poskytuje HW klavesnici a nasledne splnuje to, co jsem psal? Po x-letych zkusenostech proste nechci WM, nechapu co je na tom tezkeho k pochopeni. Uz jsem si s tim systemem uzil dost a chci proste fungovat a ne se modlit, aby neco fungovalo. BTW jestli chces volat, tak volej. Ja na emaily zasadne odpovidam emailem. Nehlede na fakt, ze na spoustu lidi ani ty cisla nemam.
  • 0

#90 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:38

napr HTC Dream s Androidem, a i ja, svete div se, na mejly odpovidam mejlem :D, ale nez napisu SMS, to radsi volam;). Btw, s WM bych pockal na 7ku a na ohlasy
  • 0

brundi
 


#91 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:43

brundi: vsak volej, ja te v tom neomezuji. Mimochodem, kdyz se divam, kdy jsem odeslal posledni SMS, tak je to cca 3/4 roku. BTW cekat muzes, ja chci fungovat vsem i ted a proto iP.
  • 0

#92 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:49

no tak ja, jak jiz asi patrno driv, pouzivam Android, takze necekam a funguju naprosto bez problemu ;) WM7 jsem chtel rict, ze ani ten system bych nezavrhoval...
  • 0

brundi
 


#93 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:50

S474N napsal/a:
mozna by ses mel naucit rozlisovat predevsim vyznam psaneho textu. Psal jsem nekde neco o jizde? Naopak pri stani v kolone opravdu nevidim nic spatneho na tom, ze odpovidam na email.

a psal jsi někde něco o koloně? Nepsal, takže jen meleš. Při stání v koloně nevidím rozdíl mezi sezením v autě a sezením za stolem v kanceláři, takže ten argument je naprosto nesmyslný.
  • 0

#94 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 8:50

brundi: ja ho nezavrhuji, ale zaroven na nej necekam ani jako na spaseni. Ten system bude totalne prekopan a obavam se, ze ho zjednodussi tak, ze nebude realne pouzitelnej. V kazdem pripade se bavime o necem, co jeste neni dostupne v prodeji, takze nezbyva nez cekat a pouzivat to, co mame.
  • 0

#95 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 9:32

Lidi ze vam stoji tu vest zabomysi valku. Kazdy ma pravo si zvolit dle sveho uvazeni. Jak bylo receno kazdy s pristroju ma sve pro a sve proti. Idelane mit dane stroje v ruce a porovnat si co cloveku sedi nejvice.
  • 0

#96 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 12:40

pro hd2 potrebujes stylus?
satan

a ocekavam od pristroje to, ze nebude lagovat, vse bude okamzite a i uzivatelske rozhrani bude plne prizpusobeno ovladani prsty

z fora

Ahojte, mam taky mensi problem, ked vyberem cokolvek z ponuky domacej brazovky iphonu prepinanie medzi oknami prebieha tak trochu sekane, teda ked napriklad tuknem na spravy tak je vidno ze to nie je plynule, co mi dost vadi kedze na nove veci som tak trochu haklivy, neviete cim to moze byt? pripadne co by pomohlo? restore som skusal . Dakujem

prosim je to jen vynatek,nehodlam studovat cele ip forum,ale ser. me jak tu ten vas iphon vychvalujete pritom podle poradny to neni zadna slava,ale je mozny ze satan treba natrefil na jediny perfektni a bezporucovy kousek B)

co me treba opravdu zarazilo bylo:
http://forum.iphone....hp?f=27&t=28793
pochopim pokud by mi pristroj padal,lagoval nebo se klidne i resetoval,ale jestli mi tohle udela hd2 tak jde okamzite z baraku ;)
  • 0

#97 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 13:11

Lanc: a k cemu se mam vyjadrit? Jestli si nejakej pubertak hacknul Winterboard, misto toho si tam dal nejake neoverene "vylepsovaky" a nasledne se divi, ze mu to nefunguje? To se musis ptat jeho a ne me. Ja mam naprosto plynuly pristroj a opravdu nezazivam stavy jako jsem mel u WM, kde jsem videl tocici se pizza kolac".
  • 0

#98 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 14:26

Lanc: taky dám citaci z toho vlákna na které jsi linkoval:

ono to jeste neni nic moc kriticky. Na mem starem mobilu byl pod displejem vetsi binec!

ješte tam je napsano pod uhlem proti slunku .. tak nevim jak se divas na displej :) ja shora:D
  • 0

#99 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 9:49

http://tn.nova.cz/zp...du-a-ipodu.html
  • 0

#100 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 11:55

Vždy když vidím diskusi na téma Něco vs. Apple, tak si vzpomenu na tohle video :-)
http://www.youtube.c...?v=K-_51OsaaSY
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama