Přejít na obsah


Fotka

Jak hromadne logovat ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#61 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2010 - 15:40

>S474N: ...tak nevím co jsi čekal. Jsem psal že to byli jen kosmetické úpravy :)
  • 0

#62 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2010 - 10:33

Osik napsal/a:
Tak na vyzkoušení ... vypadá to OK, ale ještě jsem s tím nelogoval ...

Nakopírujte FieldNotes-Osik.gge.pas z přiloženého ZIPu do datového adresáře GeoGetu.

Pokud se někomu nelíbí obsah zapisovaných informací tak je možno poznámkovat jednotlivé řádky (//)

Pokud nějakýprogramátor objeví slabinu technického charakteru (tedy ne "je to nanic, to má dělat úplně něco jiného, třeba to co psal medwyn" ) tak ať dá vědět, opravím.

Jo a nezapomeňte při používání křížit prsty ...

Spusťte exportní makra (Ctrl+E), FieldNotes (Osik), soubor, OK, otevřete stránku http://www.geocachin...fieldnotes.aspx a uložte vygenerovaný soubor (Procházet, UploadFieldNotes). Pak už jen postupně "Compose Log" a tak dále ...

Jestli jsem to pochopil správně, tak toto makro vytvoří fieldnotes vždy ze všech nalezených keší v databázi Geogetu? Ještě jsem si všiml, že makro nebere v potaz keše, které označím, že jsem je nenašel. Nějaká chyba u mě nebo vlastnost?
  • 0

#63 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2010 - 11:15

Misha kulicka napsal/a:

Osik napsal/a:
...
Spusťte exportní makra (Ctrl+E), FieldNotes (Osik), soubor, OK, otevřete stránku http://www.geocachin...fieldnotes.aspx a uložte vygenerovaný soubor (Procházet, UploadFieldNotes). Pak už jen postupně "Compose Log" a tak dále ...

Jestli jsem to pochopil správně, tak toto makro vytvoří fieldnotes vždy ze všech nalezených keší v databázi Geogetu? Ještě jsem si všiml, že makro nebere v potaz keše, které označím, že jsem je nenašel. Nějaká chyba u mě nebo vlastnost?

je to exportní makro takže exportuje keše ze seznamu (bez ohledu na jejich nalezení/nenalezení). Takže nejdříve vyfiltrovat nalezené, pak ze seznamu smazat ty, co nechci logovat, a pak Export...
  • 0

#64 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 17:00

Tedy Osiku, funguje to nádherně! Díky moc!
  • 0

#65 Švejkovic

Švejkovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2015 - 15:54

Rád bych se dozvěděl jak se dá hromadně zalogovat více krabiček najednou v programu gsak či geoget. Pokud poradíte něco jiného budu více než rád :)


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 08 říjen 2015 - 16:02
sloučeno s threadem k tomuto účelu již založeným

  • 0

#66 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2015 - 17:28

Rád bych se dozvěděl jak se dá hromadně zalogovat více krabiček najednou v programu gsak či geoget. Pokud poradíte něco jiného budu více než rád :)

Ahoj Radku, já to exportuju z GG pres jeden textový exportní skript, který mi doplní datum a čas, připadne nějaký fixní text. A pak to natáhnu po jednom na GC.com. Takto jsi to myslel? Gsak nepouzivam
Edit: no vlastně pres ten script, o kterém píše Ovsík výše :-)

Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 08 říjen 2015 - 17:31

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#67 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2015 - 18:27

Pokud používáš novější Garmin GPS, tak ten automaticky tvoří field note geocache_visits, kde je vše potřebné k zalogování (můžeš si v GPS ještě dopsat vlastní poznámku) a toto z GSAK / GG "samo" zaloguje keše. Samozřejme před odesláním je možno vyladit výsledné logy.

 

Pokud máš jen tydlifon, tak v něm musíš mít nějakou aplikaci, která ti FN vytvoří a pak to je opět na pár kliknutí.

Pak jsou ještě další (delší) varianty. Jako, že si v db uděláš filtr keší a ty zaloguješ, .... Prostě tady to už je o tom, jak hodně daný sw ovládáš.


  • 2

#68 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2015 - 6:07

Rád bych se dozvěděl jak se dá hromadně zalogovat více krabiček najednou v programu gsak či geoget. Pokud poradíte něco jiného budu více než rád :)


  • -1

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama