Přejít na obsah


Fotka

Garmin GPS Map 60 má nástupce - GPS Map 62


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
545 odpovědí na toto téma

#361 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 03 únor 2011 - 10:30

Nezkoušel jsem to, ale mělo by to jít. A když ne do MapSource tak do Base Camp určitě
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#362 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 22:18

alkes napsal/a:
Uf uf, celkem polopatické návody ...

Dnes jsem to vyzkoušel na OR550. Patchoval jsem celý GCD soubor (verze 4.20). Bez problémů.
Použil jsem doporučenou cestu (MOBAC+převod do jnx+změna úrovní zoomu).
Díky moc, už se těším, až to ozkouším v terénu.
  • 0

#363 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 11:17

Poté co jsem 3 roky spokojeně používal 60CSx jsem si pořídil Oregona 550 a musím říct, že jsem značně rozčarován. Když pominu (ne)čitelnost displeje a (ne)výdrž na baterie, mám problém zvyknout si na následující věci: (Zajímylo by mě jak je to u 62kové řady): 1) Mám nastaveno aby se mapa natáčela tak, aby nahoře obrazovky byl vždy směr k cíli. Když jsem u 60CSx (kde jsem to měl nastaveno také takto) začal procházet mapu, automaticky se otočila tak, že byl sever nahoře. Dokonce tam šlo nastavit i měřítko, při kterém při navigaci bude mapa natočena k cíli a při jakém měřítku se pak přepne "na sever nahoře". Tohle Oregon neumí. Jak je na tom 62ka? 2) V 60CSx jsem měl nastaveno, aby se mi každý den uložil tracklog na kartu. Ukládal se ve formátu rrrrmmdd.gpx. V oregonu jsem si to nastavil také, ale ani za nic ho nemůžu donutit, aby a) ukládal tracklogy na kartu - ukládá jen do vnitřní paměti b ) pojmenovával tracklogy ve formátu rrrrmmdd.gpx a ne „Day 13-FEB-11 00.00.47.gpx“. Jak je na tom 62ka? 3) V 60CSx jsem měl nastaveno, aby se trasa sestávající z posledních 10000 bodů z tracklogů zobrazovala na mapě. Při několika denní túře jsem tím pádem na mapě viděl celou prošlou stopu. Oregon vesele po půlnoci každého dne z mapy stopu smázne. Co 62ka? 4) U Oregonu nejde zvětšit tloušťka čáry kterou se zobrazuje prošlá stopa a ta je na můj vkus dost tenká. Přišel jsem jen na to, jak změnit barvu. Opět mi přišlo přehlednější zobrazení u 60CSx. CO 62ka? 5) Úplně extrémně mě vytáčí u Oregonu ten „špendlík“ co se týče trefování se na nějakou malou ikonku. Jak to má řešené 62ka? 6) U 60CSx se mi v posledně nalezených ukazovaly všechny body, které jsem naposledy nalezl, nebo si na ně třeba jen najel kurzorem a zobrazil si o nich info. V Oregonu se mi v posledně nalezených zobrazují skutečně jen posledně hledané body. Body, které si najdu „špendlíkem“ při procházení mapy se mi nikde jako posledně nalezené neevidují. Jak to má 62ka. 7) U 60CSX jsem si v grafu nadmořské výšky mohl zobrazit, jakému místu v mapě odpovídá příslušný bod z grafu. Snadno jsem se tedy mohl podívat, kde bylo nejnižší místo daného dne a kde naopak třeba nejvyšší. Tohle Oregon opravdu zdá se neumí. 62 to doufám zvládne. 8) Dělám něco špatně, nebo kalendář Oregonu někde přepnout do jiného módu než jen tupý měsíční přehled? U 60CSx jsem u každého dne viděl, jaké waypointy jsem který daný den uložil. Tohle u Oregonu opravdu nijak nejde. 62ka to má doufám stejně jako 60CSx. Můžu si nějak zajistit, aby týden v kalendáři začínal pondělkem a ne nedělí? Takto je ten kalendář úplně na prd :/ 9) Kalkulačku nejde u Oregonu přepnout do „vědeckého“ módu. Co na to 62ka? 10) Na 60CSx jsem i při špatném signálu měl zaznamenanou stopu krásně korespondující s cestami vyznačenými v mapě. U Oregonu se mi v místech kde byl horší signál zdá, že stopa dosti ustřeluje a nekopíruje tak přesně cestu. Oregon má měně citlivý čip než 60CSx. 62ka má jaký? 11) U Oregona není moc pohodlné použití funkce navigacei po dříve uloženém tracklogu (resp. zatím jsem to ani nenašel, takže to bude nějak hnusně zašité) Můžu si u 62ky zvolit zda chci navigovat „od cíle“ nebo „k cíli“? Prostě tak jako tomu bylo u 60CSx. 12) Ve stopkách u Oregona nejde nastavit, aby se „kolo“ započítalo automaticky po proběhnutí definovaným místem, tak jako tomu bylo u 60CSx. CO 62ka? 13) U 60CSx jsem si mohl nastavit upozornění na přiblížení se na definovanou vzdálenost až pro 20 waipointů. Tohle má Oregon prý někde zašité. 62ka to má stejně jako 60CSx? 14) Když si v Oregonu uložím nějaký waypoint, zapíše se u něj automaticky datum jeho vytvoření. Má podobu např. 12-ÚNR-11 13:30. Nemůžu si ale bohužel změnit formát toho data. Konkrétně bych to chtěl jako 2011.02.12 13:30. Jak to má 62ka? Prosím vlastníky 62ky o stručné odpovědi (stejně jako 60CSx, Stejně jako O550, jinak - stručně jak) na moje otázky. Dá se říct, že kdž jsem byl strašně moc zvyklí na funkce 60CSx, v 62ce je všechny najdu + něco navíc? Nebo zde platí, stejně jako u většiny moderní elektroniky, že šli "cestou zpět"? Předem děkuji za odpovědi.
  • 0

#364 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 11:23

Ve vedlejším vláknu o Oregonu 550 se objevilo pár zajímavých otázek ohledně rozdílů mezi 60CSx a Oregonem, tak jsem si říkal, že by bylo zajímavé doplnit srovnání i o 62ku. Kdybyste k někdo měl k odpovědím připomínky, nebo doplnění, dejte vědět a já to opravím. Dík.

[quote]1) Mám nastaveno aby se mapa natáčela tak, aby nahoře obrazovky byl vždy směr k cíli. Když jsem u 60CSx (kde jsem to měl nastaveno také takto) začal procházet mapu, automaticky se otočila tak, že byl sever nahoře. Dokonce tam šlo nastavit i měřítko, při kterém při navigaci bude mapa natočena k cíli a při jakém měřítku se pak přepne "na sever nahoře". Tohle Oregon neumí. Jak je na tom 62ka?[/quote]
Umí částečně. Při procházení se sever nenatočí nahoru, jen se zablokuje v poslední pozici. Při zoomování se to na "North Up" přepne až v měřítku 80km.


[quote]2) V 60CSx jsem měl nastaveno, aby se mi každý den uložil tracklog na kartu. Ukládal se ve formátu rrrrmmdd.gpx. V oregonu jsem si to nastavil také, ale ani za nic ho nemůžu donutit, aby
a) ukládal tracklogy na kartu - ukládá jen do vnitřní paměti
b ) pojmenovával tracklogy ve formátu rrrrmmdd.gpx a ne „Day 13-FEB-11 00.00.47.gpx“.
Jak je na tom 62ka?[/quote]
a) Nenašel jsem, asi nejde
b) -||-
c) Podle nastaveného jazyka


[quote]3) V 60CSx jsem měl nastaveno, aby se trasa sestávající z posledních 10000 bodů z tracklogů zobrazovala na mapě. Při několika denní túře jsem tím pádem na mapě viděl celou prošlou stopu. Oregon vesele po půlnoci každého dne z mapy stopu smázne. Co 62ka?[/quote]
Nejde. Buď se zobrazuje i ukládá po dnu, týdnu, nebo když je vnitřní paměť pro tracklog plná. Dalo by se to vyřešit označením trasy jako oblíbené (viz bod 11).


[quote]4) U Oregonu nejde zvětšit tloušťka čáry kterou se zobrazuje prošlá stopa a ta je na můj vkus dost tenká. Přišel jsem jen na to, jak změnit barvu. Opět mi přišlo přehlednější zobrazení u 60CSx. CO 62ka?[/quote]
Tloušťka změnit nejde, jen barva.


[quote]5) Úplně extrémně mě vytáčí u Oregonu ten „špendlík“ co se týče trefování se na nějakou malou ikonku. Jak to má řešené 62ka?[/quote]
62ka má podobné ovládání jako 60ka. Kurzorové klávesy a malá šipečka na displeji, žádné špendlíky. S trefováním nemám problém.


[quote]6) U 60CSx se mi v posledně nalezených ukazovaly všechny body, které jsem naposledy nalezl, nebo si na ně třeba jen najel kurzorem a zobrazil si o nich info. V Oregonu se mi v posledně nalezených zobrazují skutečně jen posledně hledané body. Body, které si najdu „špendlíkem“ při procházení mapy se mi nikde jako posledně nalezené neevidují. Jak to má 62ka.[/quote]
Nenašel jsem, asi nejde.


[quote]7) U 60CSX jsem si v grafu nadmořské výšky mohl zobrazit, jakému místu v mapě odpovídá příslušný bod z grafu. Snadno jsem se tedy mohl podívat, kde bylo nejnižší místo daného dne a kde naopak třeba nejvyšší. Tohle Oregon opravdu zdá se neumí. 62 to doufám zvládne.[/quote]
Prokliky z grafu na mapu jsou bez problému.


[quote]8) Dělám něco špatně, nebo kalendář Oregonu někde přepnout do jiného módu než jen tupý měsíční přehled? U 60CSx jsem u každého dne viděl, jaké waypointy jsem který daný den uložil. Tohle u Oregonu opravdu nijak nejde. 62ka to má doufám stejně jako 60CSx.
Můžu si nějak zajistit, aby týden v kalendáři začínal pondělkem a ne nedělí? Takto je ten kalendář úplně na prd :/[/quote]
Kalendář má v horní půce obrazovky měsíční přehled, v dolní podrobnosti o označeném dni. Týdny začínají nedělí. Žádné nastavení není k dispozici.


[quote]9) Kalkulačku nejde u Oregonu přepnout do „vědeckého“ módu. Co na to 62ka?
[/quote]
Kalkulačka obsahuje vědecký mód a umí volitelně počítat v radiánech.


[quote]10) Na 60CSx jsem i při špatném signálu měl zaznamenanou stopu krásně korespondující s cestami vyznačenými v mapě. U Oregonu se mi v místech kde byl horší signál zdá, že stopa dosti ustřeluje a nekopíruje tak přesně cestu. Oregon má měně citlivý čip než 60CSx. 62ka má jaký?[/quote]
Nejsem schopen odpovědět, žádné pořádné testy jsem nedělal ani nikde neviděl. Subjektivně mi chování přijde v normě a keše se hledají dobře. Co se týče hardwaru. 62ka má stejný chip, jako Oregon (STM Cartesio) a jinou anténu. HW ale není všechno, záleží také na jeho nastavení a firmwaru.


[quote]11) U Oregona není moc pohodlné použití funkce navigacei po dříve uloženém tracklogu (resp. zatím jsem to ani nenašel, takže to bude nějak hnusně zašité) Můžu si u 62ky zvolit zda chci navigovat „od cíle“ nebo „k cíli“? Prostě tak jako tomu bylo u 60CSx.[/quote]
Ano, ale musíš nejdřív trasu v trackmanageru zvolit jako oblíbenou. V podstatě to trasu vytáhne z archivovaného gpxka do aktivní paměti (aspoň to tak vypadá). Což řeší i bod 3.
Navigovat po trase obráceně jde také, ale asi složitěji než u 60CSx - musí se nejdřív v trackmanageru uložit jako nová obrácená trasa.


[quote]12) Ve stopkách u Oregona nejde nastavit, aby se „kolo“ započítalo automaticky po proběhnutí definovaným místem, tak jako tomu bylo u 60CSx. CO 62ka?[/quote]
Stopky nepoužívám, při zběžném prozkoumání jsem našel jen volbu podle vzdálenosti, takže nevím.


[quote]13) U 60CSx jsem si mohl nastavit upozornění na přiblížení se na definovanou vzdálenost až pro 20 waipointů. Tohle má Oregon prý někde zašité. 62ka to má stejně jako 60CSx?[/quote]
62 má menu "Proximity alarms", kde se dají zadat libovolné waypointy a vzdálenosti, maximální počet neznám. (Trošku mě překvapilo, že v mílích, i když zbytek GPSky pracuje v kilometrech.:) Jestli to v mílích jenom píše, nebo i měří, jsem zatím nezkoušel.)
edit: Míle vyřešeny. Je tam samostatné nastavení přímo u proximty alarmů.


[quote]14) Když si v Oregonu uložím nějaký waypoint, zapíše se u něj automaticky datum jeho vytvoření. Má podobu např. 12-ÚNR-11 13:30. Nemůžu si ale bohužel změnit formát toho data. Konkrétně bych to chtěl jako 2011.02.12 13:30. Jak to má 62ka?[/quote]
62 automaticky přidává datum ve formátu 12-ÚNR-11 ... bez času. Změnit to asi nejde.
  • 0

#365 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 11:24

Hehe, to jsme se s hraskem pěkně trefili.:D Zkusím to zachvíli trošku dát dohromady a zpřehlednit.
  • 0

#366 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 12:00

Díky za odpovědi. U těch stopek si teď nejsem jistý, zda to 60Csx měla na polohu jak jsem psal, nebo na vzdálenost. Ale asi jsem se sekl a spíše to byla vzdálenost. Jinak teď to pro mě z hlediska ovladatelnosti a zvyku vychází 1. 60Csx 2. 62s 3. Oregon 550 Vadí mi zejména to, že se v mapě neukazuje stopa sestávající z posledních 10000 bodů, přičemž současně s tím se na kartu neukládají tracklogy pojmenované pro každý den rrrrmmdd.gpx. Další věc co mi vadí, že např. od měřítka 2km si nemůžu nechat zobrazit mapu se severem nahoře. Se zbytkem už bych se nějak smířil. Proč proboha nevzali 60CSx a jen ji nevylepšili. Proč dělat kroky zpět u něčeho, co se osvědčilo :(
  • 0

#367 berczo

berczo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2011 - 15:22

Habbillnss napsal/a:
Dovolil bych si švestičku z vlastní zahradéčky ... počeštěná čeština do 62
http://solansky.ic.cz/Czech.gtt
Pokud se opakuju, nebo je někde něco lepšího, tak se omlouvám.


Ahoj, šlo by udělat reup ? Soubor jaxi nenalezen :-/
Díky moc :)

EDIT: sry, jsem to ale lamka, .... ztaženo ;)
  • 0
Garmin GPSmap 62s + Blackberry 8900

#368 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 10:05

hrasek napsal/a:
od měřítka 2km si nemůžu nechat zobrazit mapu se severem nahoře.


Ehm, můžeš. Na mapě zmáčkni Menu, Nastavení mapy, Orientace : k severu.
U "pěší chůze" je to tuším default, u "auta" ne.


hrasek napsal/a:
Proč proboha nevzali 60CSx a jen ji nevylepšili. Proč dělat kroky zpět u něčeho, co se osvědčilo :(


Protože 62 není vylepšená verze modelu 60, nýbrž sesterský model k Oregonu x50/Dakotě. Má vevnitř skoro totožnou elektroniku a SW jako Oregony a Dakoty.

Já jsem _rád_, že nevyšli z 60, zejména kvůli třem věcem:
- paperless geocaching - tohle byl pro mne jeden z primárních důvodů proč koupit novou GPS
- 3D navigační pohled pro auto
- profily
  • 0

#369 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2011 - 10:10

alkes napsal/a:

8) Dělám něco špatně, nebo kalendář Oregonu někde přepnout do jiného módu než jen tupý měsíční přehled? U 60CSx jsem u každého dne viděl, jaké waypointy jsem který daný den uložil. Tohle u Oregonu opravdu nijak nejde. 62ka to má doufám stejně jako 60CSx.
Můžu si nějak zajistit, aby týden v kalendáři začínal pondělkem a ne nedělí? Takto je ten kalendář úplně na prd :/

Kalendář má v horní půce obrazovky měsíční přehled, v dolní podrobnosti o označeném dni. Týdny začínají nedělí. Žádné nastavení není k dispozici.


Doplním - když na den v kalendáři najedeš, ukáže ti, kolik jsi toho dne našel. A když na něj klikneš, dostaneš se na seznam keší, které jsi našel.
Nicméně (a to zas někdo vymyslel hlavou) v kalendáři nijak nejsou zvýrazněny dny, ke kterým je něco zaznamenaného.
  • 0

#370 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2011 - 19:49

Ahoj. Nechci zakládat nové vlákno. Zeptám se těch, kdo používají 62. Jsem novým majitelem. A když zapnu MAPSOURCE a dám export keší do zařízení, tak vše proběhne správně. V průzkumníku mi to ukazuje že keše jsou v paměti garminu, ale pokud 62s odpojím a zapnu, nenajde mi žádnou keš a hlásí, abych se připojil na garmin.com/geocaching. V garminu mám SD kartu. Znamená to, že musím gpx soubor dát na kartu? Pak totiž keše naběhnou a vše je v pořádku. A moje druhá otázka je, že jsem četl, že počet keší v gpx je až 5000, ale závisí na firmware. Od kterého to tedy je, pokud vůbec. Pokud je možno do gps dostat jen 2000 keší, je to špatné, ale dalo by se to zřejmě řešit tím, že bych si zadal keše jako gpx a waypointy jako poi. Je to tak? A jak to dělat? V geogetu? Díky za odpovědi, nebnoť v manuálu nic z toho nenaleznu.
  • 0
Garmin GPSMAP 62s + nokia E51

#371 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 9:19

Hledáte si taky města přes GPSku? Já jsem si to teď zkoušel dopředu, než pojedu na Šumavu, chtěl jsem vědět, jak podrobné mapy v lokalitě jsou a vůbec si to hledání vyzkoušet. GPSku používám několik měs, ale tyhle věci jsem zatím nepotřeboval. No, a problém je ten, že v ní nebo spíš na její mapě (TOPO CZ 2010) nemůžu najít České Žleby. Zajímavé ale je, že v Mapsource není problém si je přes hledat najít. Druhá věc je, že jsem si zkusil najít jinou, vedlejší vesnici, ale neznal jsem ani ulici ani č.p., tak jsem je nezadával, v domnění, že mne to odkáže na centrum obce. Po odklikání všech možností na mne vybafla prázdná obrzovka s pozadím a mapa nikde. Následně jsem zkusil smyšlené č.p. bez ulice, a výsledek byl ten samý. Nevím co s tím, protože to budu docela potřebovat, je to pěkně na prd (přece si nemůžu pamatovat ulice jen proto, abych našel vesnici). No a za třetí, sice mi tu někdo říkal, že ta možnost někde v nastavení existuje, já ji ale nemůžu najít. Rád bych si vypl funkci režimu den/noc a případně to nastavil na ruční přepínání. V nočním režimu vidím prdlajs a nevím si s tím rady. Tak jestli víte jak pomoci, podělte se prosím o nápady. Dík DV.
  • 0

#372 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 9:29

A ty tedy hledáš města přes Find/Addresses a ne přes Find/Cities? Já přes "hledání měst" České Žleby v 62ce najdu. (na TOPO Czech 2010 PRO) Noční režim můžeš přepínat v Setup/Display/Colors/Mode. (Nechce se mi přepínat GPSku do Češtiny, ale snad z toho české názvy budeš schopen odvodit.)
  • 0

#373 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 21:46

Ne v pohodě, eng mi problémy nedělá. Já mam topo basic, takže to bude možná tím, protože hledám přes města. No ale, trochu jsem si s tím hrál, a udělal jsem si na daných vesnicích t.body, takže si je teď už najdu bez problémů, nicméně se mi to může stát někdy jindy. Až se v pátek dostanu domů, tak vyzkouším a dám vědět.
  • 0

#374 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 21:56

DartVader napsal/a:
Já mam topo basic, takže to bude možná tím, protože hledám přes města.

Ok. Zmátly mě ty ulice a čísla popisná. Asi to fakt bude basic verzí. Zkusím hledání schválně vyzkoušet i s ní, až budu mít trochu času.
  • 0

#375 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2011 - 10:38

Jsem vůl, hledal jsem přes adresy. Zkusil jsem to přes města a našel jsem co jsem chtěl. :) Tak nic, díky za pomoc.
  • 0

#376 Ajnos

Ajnos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 12:17

Potřebovala bych poradit, jak nahrát do 62s listing a hint. Generuji si *.qpx a jednou se mi zobrazí keše s kompletním infem a podruhé mám jen souřadnice ke keši. ?!? Díky
  • 0

#377 fhouska

fhouska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 11:34

Nevite nekdo, jak nastavit routovani z aktualni pozice (z mista, kde se prave nachazim) na pozici, kterou si vyhledam na mape? Bez toho, abych musel vytvorit waypoint. Diky. FH.
  • 0

#378 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 23 duben 2011 - 20:28

Routovat můžeš z bodu A do bodu B. Takže buď budeš routovat na nějakej bod poblíž z databáze - parkoviště, hotel, křižovatka. nebo si uděláš na cílový pozici WP.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#379 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 20:39

Nemyslím si, že by se nutně muselo chytat bodů z mapy nebo se musel vytvářet waypoint. Z mapové obrazovky se dá navigovat v podstatě kamkoliv a jde to i bez map (aspoň mně to funguje). Přemístíš kurzor, kam potřebuješ, zmáčkneš enter a pak enterem ještě jednou potvrdíš volbu "Go". edit: Eh. Jsem si to zas přečetl jenom na půl oka :-/ Na routování ta mapa samozřejmě potřeba je. Zbytek ale platí, dovede tě to na nejbližší místo s routovacími údaji a pak vzdušnou čarou.
  • 0

#380 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 20:54

Ajnos napsal/a:
Potřebovala bych poradit, jak nahrát do 62s listing a hint. Generuji si *.qpx a jednou se mi zobrazí keše s kompletním infem a podruhé mám jen souřadnice ke keši. ?!? Díky

A jak přesně generuješ ten gpx soubor? + Generuješ ho v obou případech stejně?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama