Přejít na obsah


Fotka

Garmin GPS Map 60 má nástupce - GPS Map 62


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
545 odpovědí na toto téma

#381 Ajnos

Ajnos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 8:00

Ano, generuje se porad stejne.jako standardni PQ, verze GPX 1.01 Starsi kesky mam i s listingy a vsechny maji prislusnou ikony multiny, tradicky atd. novejsi se jevi v GPS jako ikony s pokladem jen se souradnicemi bez listingu.
  • 0

#382 Ajnos

Ajnos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 20:48

Stále se mi generují keše jako trasové body, takže nemám ani listing ani hinty v 62s, měl někdo stejný problém jako já? Diky za pomoc
  • 0

#383 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 21:13

Zkus sem dát vzorek gpx souboru, který do té GPSky nahráváš. Kouknu, jak se chová v mojí 62ce a kde by případně mohl být problém.
  • 0

#384 Ajnos

Ajnos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 21:35

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?> - <gpx xmlns:xsi="http://www.w3.org/20...chema-instance" xmlns:xsd="http://www.w3.org/2001/XMLSchema" version="1.0" creator="Groundspeak Pocket Query" xsi:schemaLocation="http://www.topografix.com/GPX/1/0 http://www.topografi...GPX/1/0/gpx.xsd http://www.groundspeak.com/cache/1/0/1 http://www.groundspe.../0/1/cache.xsd" xmlns="http://www.topografi...x.com/GPX/1/0"> <name>Osek u Teplic</name> <desc>Geocache file generated by Groundspeak</desc> <author>Groundspeak</author> <email>contact@groundspeak.com</email> <time>2011-04-26T10:53:07.5373896Z</time> <keywords>cache, geocache, groundspeak</keywords> <bounds minlat="50.534017" minlon="13.559967" maxlat="50.704567" maxlon="13.82765" /> - <wpt lat="50.618917" lon="13.683917"> <time>2011-03-21T07:00:00Z</time> <name>GC2QNB9</name> <desc>Prameniste by Louinka, Traditional Cache (1.5/1.5)</desc> <url>http://www.geocachin...b19ff8f6c</url> <urlname>Prameniste</urlname> <sym>Geocache</sym> <type>Geocache|Traditional Cache</type> - <groundspeak:cache id="2141646" available="True" archived="False" xmlns:groundspeak="http://www.groundspe...m/cache/1/0/1"> <groundspeak:name>Prameniste</groundspeak:name> <groundspeak:placed_by>Louinka</groundspeak:placed_by> <groundspeak:owner id="3734660">Louinka</groundspeak:owner> <groundspeak:type>Traditional Cache</groundspeak:type> <groundspeak:container>Small</groundspeak:container> - <groundspeak:attributes> <groundspeak:attribute id="32" inc="1">Bicycles</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="31" inc="1">Camping available</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="13" inc="1">Available at all times</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="28" inc="1">Public restrooms nearby</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="25" inc="1">Parking available</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="7" inc="1">Takes less than an hour</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="55" inc="1">Short hike (less than 1km)</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="59" inc="1">Food Nearby</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="1" inc="1">Dogs</groundspeak:attribute> <groundspeak:attribute id="30" inc="1">Picnic tables nearby</groundspeak:attribute> </groundspeak:attributes> <groundspeak:difficulty>1.5</groundspeak:difficulty> <groundspeak:terrain>1.5</groundspeak:terrain> <groundspeak:country>Czech Republic</groundspeak:country> <groundspeak:state>Ustecky kraj</groundspeak:state> <groundspeak:short_description html="False">Jde o nenárocnou, krátkou procházku podél rybníka, kterou zvládnou i malé deti.</groundspeak:short_description> <groundspeak:long_description html="False">Tato keš vás zavede k osecké studánce, která byla dlouhá léta využívaná jako zdroj pitné vody pro obcany. Studánka se nachází v prilehlé oblasti Oseckého rybníka a koupalište, které je v letních mesících využíváno hlavne návštevníky kempu. v areálu koupalište je také nove vytvorená dráha pro in-line bruslení, kolobežky atd. Osecká studánka je soucástí naucné stezky, která zacíná u kláštera (viz waypoint Klášter). V letních mesících je to velmi príjemná procházka, kterou si mužete prodloužit a vydat se na Letohrádek (Salesiovu výšinu). Virtuální prohlídka koupalište, stránky Oseka: http://www.virtualtr...koupaliste.html http://www.osek.cz/ Rád cisterciáku byl vždy povestný svým citlivým prístupem ke krajine, projevující se i využitím geomorfologie terénu a hydrografických pomeru daného území. Dve pramenište za tzv. Novým rybníkem jsou soucástí rozsáhlého unikátního vodního systému, budovaného oseckými cisterciáky po staletí. Nový rybník (dnes Osecký rybník) je umele vybudovanou nádrží strategického významu. Jako základní rezervoár prerozdeloval vodu do celé soustavy rybníku a nádrží, kde s ní bylo nakládáno pro mnohá využití.Systém jímacích zárezu pod povrchem okolního terénu svádí vodu do dvou sberných nádrží, odkud je vedena klášterním vodovodním rádem, zvaným Sladový pramen. Prepady nádrží jsou vedeny do pramenných kaplicek, jako zdroj vody pro náhodné chodce. Z níže položeného, 300 metru vzdáleného, objektu vodojemu je voda vedena dvojím potrubím do hospodárského dvora a pivovaru kláštera. Sladový pramen byl hlavním zdrojem vody pro výrobu piva v klášterním pivovaru, ale i zdrojem vody pro samotný klášter. Byl tak využit vodní zdroj, který nebyl kontaminován znecištujícími produkty nekolik stovek metru vzdáleného lidského sídlište. Additional Waypoints PK2QNB9 - Bezručova ulice N 50° 37.164 E 013° 41.371 Tady můžete zaparkovat. Kousek od parkování je v lesíku ukrytá Vodárna, o níž se píše v listingu..... S12QNB9 - Klášter N 50° 37.237 E 013° 41.706 Na uvedených souřadnicích se nachází Informační turistické centrum (ležící v prostorách kláštera). Začíná zde Naučná stezka Osekem.</groundspeak:long_description> <groundspeak:encoded_hints>U studánky pres vodu mezi koreny.</groundspeak:encoded_hints> - <groundspeak:logs> - <groundspeak:log id="157173344"> <groundspeak:date>2011-04-25T19:00:00Z</groundspeak:date> <groundspeak:type>Found it</groundspeak:type> <groundspeak:finder id="1714447">Pekarka</groundspeak:finder> <groundspeak:text encoded="False">Nalezeno s LuckyTeamem. Díky za peknou keš.</groundspeak:text> </groundspeak:log> - <groundspeak:log id="157143603"> <groundspeak:date>2011-04-25T19:00:00Z</groundspeak:date> <groundspeak:type>Found it</groundspeak:type> <groundspeak:finder id="731100">Dewx</groundspeak:finder> <groundspeak:text encoded="False">V okolí se pohybovalo dost mudlu, díky za kešku a procházku....</groundspeak:text> </groundspeak:log> - <groundspeak:log id="157114704"> <groundspeak:date>2011-04-25T19:00:00Z</groundspeak:date> <groundspeak:type>Found it</groundspeak:type> <groundspeak:finder id="2087232">CreAtive_34</groundspeak:finder> <groundspeak:text encoded="False">Díky za kešku. Odloveno na geokole, málem jsem zmokl, ale pocasí se nakonec umoudrilo. TFTC, NT</groundspeak:text> </groundspeak:log> - <groundspeak:log id="157096423"> <groundspeak:date>2011-04-25T19:00:00Z</groundspeak:date> <groundspeak:type>Found it</groundspeak:type> <groundspeak:finder id="1703403">BacketCZ</groundspeak:finder> <groundspeak:text encoded="False">Odloveno spolecne s LuckyTeamem...díky moc za keš :-) 0/0</groundspeak:text> </groundspeak:log> - <groundspeak:log id="157298576"> <groundspeak:date>2011-04-24T19:00:00Z</groundspeak:date> <groundspeak:type>Found it</groundspeak:type> <groundspeak:finder id="3085496">inkananuk</groundspeak:finder> <groundspeak:text encoded="False">Chodil jsem sem drív každý týden pro minerální vodu. V momente nálezu se vyrojili všude kolem mudlové,až jsem si ríkal,že to spustilo to nalezení :) Dekuju!</groundspeak:text> </groundspeak:log> </groundspeak:logs> <groundspeak:travelbugs /> </groundspeak:cache> </wpt> - <wpt lat="50.624683" lon="13.67715"> <time>2009-03-12T07:00:00Z</time>
  • 0

#385 Ajnos

Ajnos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 18:38

Může mi někdo poradit jak dostanu listingy a hinty do 62s? Díky lidičky
  • 0

#386 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 19:03

Bohužel se mi ten soubor nedaří otevřít ani v Mapsource a nevím, jestli jsem zapomněl přidat nějaké tagy, nebo je chyba jinde. Ty celý soubor v Mapsource otevřeš? Pokud jo, můžeš ho prosím celý někam nahrát a dát sem link (popřípadě do soukromé zprávy). edit: Taky by ještě mohl být problém v kódování diakritiky, ale fakt bych spíš potřeboval ten originální soubor.
  • 0

#387 Ajnos

Ajnos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 20:25

OK, kam ti ho můžu poslat?
  • 0

#388 muschil.pv

muschil.pv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 19:17

Tak taky bojuji s novým Garminem. Já jsem si v GeoGetu přes plugin GJ stahnul kešky v okolí 20km, převedl jsem je do formátu GPX a uložil na HDD. Potom jsem v TotalComanderu tento soubor přetahnul do GPS. Funguje vše. I Hinty.
  • 0

#389 Ajnos

Ajnos

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 6:53

Konenčně jsem dostala logy i s hinty do 62s a to pomocí GeoGetu, MapSource ani Basecamp nebyla ta správná volba. Když budu mít v 62s označenou nějakou keš jako nalezenou, mohu ji nějak exportovat na geocaching.com a dopsat jen komentář? Díky
  • 0

#390 hrouda

hrouda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 8:34

Ajnos napsal/a:
Když budu mít v 62s označenou nějakou keš jako nalezenou, mohu ji nějak exportovat na geocaching.com a dopsat jen komentář?


Ano. Hledej na webu "field notes", tam je popsáno, jak to z GPS dostat.
  • 0

#391 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 9:03

dotaz máte někdo odzkoušené kolik se do 62s vejde keší
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#392 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 9:34

tak jsem si napsal na garmina a tam mi odpověděly že 5000
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#393 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 9:46

Opravdu to byly zeny? :D BTW 5000 bodu celkem, tzn. kdyz mas cache a u ni treba 1x parking WPT, tak se ti tam vleze pouze 2500, atd.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#394 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 10:24

Satane to neni pravda, uz to rikam asi po padesate. 5000 bodu je JEN na kese. Dalsi 2000 jsou JEN na wpt. Tedy aspon u O450/O550. A 4999 je realne vyuzitelnych, pokud nahrajes 5000, tak nejde pouzivat volbu "zadat souradnice dalsi stage", ktera je implementovana pres vytvoreni virtualni kese.
  • 0

#395 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 10:36

Jo mas pravdu, me uz se to plete pate pres devate. BTW neni to tak, ze ty dalsi stage se bere z tech 2000 WPT?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#396 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 10:49

Ne, dalsi stage se bere ze zasobniku pro kese, takze z 5000. Mne to jednou v terenu vytrestalo, takze jsem si tim docela jist (wpt vubec neexportuju).
  • 0

#397 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 11:35

OK, dobre vedet. Ja osobne cpu WPT zasadne do POI.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#398 muschil.pv

muschil.pv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 15:31

Jak se dají do GPS exportovat keše v GPX bez WPT. Dělám to přes GG a nikde jsem to tam nenašel. Automaticky s exportem keší se ve WPT manažeru v přístroji zobrazí i ty WPT, jo a ještě, jaký exportní formát zvolit pro 62st? GPX Garmin pro nové garminy, PocketQuery GPX, Oroginal PocketQuery GPX, nebo jiný?
  • 0

#399 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 18:14

Muzes si nastavit filtr tak, aby waypointy nezobrazoval. Pak si vyjet seznam a kdyz nejsou zobrazene, nebudou se ani expotovat. Do jakehokoliv novejsiho garmina rozhodne doporucuju sva makra :-) To dokonce umi v nastaveni uplne vypnout export waypointu, aby na ten filtr clovek nemusel myslet.
  • 0

#400 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2011 - 22:51

nazdarek tak zejtra mi ma dojit moje nova 62ST, bouzel moje dobre colorado na ktere jsme nedal dopustit odeslo do vecnych lovist (colorado povazuji za nej navigacku skoda ze uz se nevyrabi ), ta sem zvedavej jak budu spokojen
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama