Přejít na obsah


Fotka

AGTL - Advanced Geocaching Tool for Linux and MAEMO


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 18:08

Když už jsem v tom fóru, chtěl bych upozornit na naprosto dokonalý SW od Daniela Fetta. Funguje na Linuxu a na Nokii N900 s Maemo. Hledal jsem ho pakrát na zdejším fóru a jakoby ho nikdo nepoužíval.
Je opensource, dnes jsem natáhl poslední verzi a rozplynul jsem se tak, že jsem poprvý v životě musel poslat donaci.

Odkaz
http://www.danielfet...source,software
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#2 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 18:24

Vypada zajimave. Bylo by asi vhodne pojmenovat to vlakno spis "AGTL - Advanced Geocaching Tool for Linux and MAEMO", aby to bylo trosku googlitelne/hledatelne.
  • 0

#3 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 18:40

Vlastně jsem to tak chtěl původně udělat.
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#4 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 7:28

Ona vůbec N900 není moc rozšířená, i kryž ta platforma se mi celkem líbí. Měl jsem ji týden půjčenou na testování když to byla ještě horká novinka a už tehdy tam byl moc pěkný prográmek pro geocaching. Tenhle vypadý ještě o něco lépe. Škoda že něco podobného není i pro WM :(
  • 0

#5 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 7:38

Máš recht, GPXView byl první. Byl ale dle mýho soudu napsaný nešťastně, závislý na GeoToad, který tahal velký množství dat najednou z GC.com. Tohle je úplně jiná liga. N900 díky tomu jde fakt slušně pro lov použít. Umí Fieldnotes, Off-line prohlížení map i keší, který si už jednou stáhnul, prostě fajnovka.
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#6 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 13:02

Přikládám e-mail od Daniela - autora z dnešního rána. Vypadá, že to myslí vážně... Thanks for your donation! Of course, I plan to improve AGTL further with the coming releases. For the short term, I have already integrated portrait mode, a lot of usability improvements (such as better waypoint handling), fixing of a few long standing bugs, HTML cache description view (so you can see the original formatting of the cache description), and a lot of clean up work in the code. This will enable me to take on more time consuming features. I already considered a whereigo feature, but the file format is not open sourced yet. Thus, re-implementing a parser for those cartridge-files is a lot of work, but there are already people in the open source community working on it. So to avoid double work, I will wait a bit and see what they can do and adapt it for AGTL one time in the future. Thanks for your feedback, it is always welcome! Daniel
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#7 pedro42

pedro42

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2010 - 13:26

AHoj, já to taky používám. Nemám Maemo, ale Freerunner. Jinak AGTL běží teoreticky na všem, na čem běží Python. Na notebooku se Slackware úplně v poho, na FreeRunneru taky.
  • 0
-p-

#8 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2010 - 17:07

Jen upozornění na novou super aktualizaci. Daniel zapracoval funkce pro off-line přípravu.
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#9 alegal

alegal

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2011 - 14:07

pedro42 napsal/a:
AHoj, já to taky používám. Nemám Maemo, ale Freerunner. Jinak AGTL běží teoreticky na všem, na čem běží Python. Na notebooku se Slackware úplně v poho, na FreeRunneru taky.


Ahoj, nevíš prosím, jak instalovat AGTL na freerunnera s QtMoko?
  • 0

#10 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 11:53

Tak nam AGTL nejak zacalo zlobit...Po aktualizaci stranek gc.com nejde stahovat nove kese coz je docela naprd pro nekoho kdo pouziva jako zakladni nastroj pro planovani a odlov FTFek pristroj s prostredim Maemo... :-(
  • 0

#11 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 1:04

Tak snad to Daniel brzo opravi. Ja teda pouzivam GPXView, ale na AGTL se taky chystam :)
  • 0

#12 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 21:42

Už to zase maká, lze stáhnout z repository maema.
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#13 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 6:39

Parkis napsal/a:
Škoda že něco podobného není i pro WM :(


Podle popisu a screenshotů bych řekl, že pro WM "něco podobného" existuje.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#14 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 7:31

LudekV napsal/a:

Parkis napsal/a:
Škoda že něco podobného není i pro WM :(


Podle popisu a screenshotů bych řekl, že pro WM "něco podobného" existuje.

Všimni si že ten můj povzdech jsem psal skoro přesně před rokem, tenkrát PD ještě na veřejnosti nebyl ;)
  • 0

#15 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 8:09

Nojo, to je tak, když někdo vytáhne staré téma ;) Nicméně tehdy byl třeba GeoScout.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#16 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 22:06

Stále mi nefungují nestahují se hinty. Jste na tom někdo podobně?
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#17 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 0:07

krejcarci napsal/a:
Stále mi nefungují nestahují se hinty. Jste na tom někdo podobně?


Potvrzuji, mě taky nefungují.
  • 0

#18 Jakuje

Jakuje

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 12:18

Pěkné to je. Na notebooku mě to jede krásně. Aktuální využití na desktopu nevidím, ale nacpat něco takového do telefonu, nestěžovall bych si :) Aktuálně bych dal království za funkční field notes na mém Pre (také linux, ale převlečený za něco úplně jiného).
  • 0

#19 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2011 - 8:52

Máš pravdu, Field notes jsou příjemný. Škodaže k nim nejde ještě přihodit foto, ale to už bych chtěl moc. Taky by se někdo na Linuxu, ev. na maemu mohl zamyslet nad live geocachingem, místo vyvíjení Cache me (slabá konkurence AGTL). Lovte blaženě.
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#20 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 13:36

Tak nam jiz nejaky ten den nefunguje AGTL...Nejde stahovat detaily kesi, stahovat prehled, odesilat fieldnotes...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama