Přejít na obsah


Fotka

Zprávy o serveru - je možná diskuze?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
16 odpovědí na toto téma

#1 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:12

Chtěl jsem auťáčkovi napsat, že má sice pravdu, ale jen v případě, že všech pravidel bude neužíváno, čehož se nebojím, protože adminy a moderátory považuju za rozumné lidi. A že chápu, proč takto změnili podmínky, protože většinou je to tu k nevydržení. Jenže Pepo, je mi líto, ale tys svým konáním (okamžitým uzamčením auťáčkova vlákna Zprávy o serveru II :-( bez možnosti jakékoli diskuze) naprosto dokonale udělal přesně to, na co auťáček narážel. Jsem z toho dost na rozpacích a v této chvíli vůbec nevím, co si mám myslet :(( Jen vím, že takhle by to teda nešlo...
  • 0

#2 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:18

autacek tady brecel uz v jinem vlaknu,proc zase zakladat dalsi a dalsi,jen proto ze je chudacek ranene protoze prisel o mejl
  • 0

#3 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:21

Zakládat další a další? Vždyť všechna vlákna o zprávách o serveru jsou zamčena - máš jiný nápad, jak se vyjádřit k tématu, než vytvořit nové vlákno?
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:27

Možná, kdyby diskutoval nekdo jiny nez autacek a hlavne jinak nez autacek... Ja se teda Pepovi nedivim.
  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:29

A co jsem měl dělat? Přistoupit na jeho provokaci a snažit se s ním diskutovat? S člověkem, kterýmu ani o diskuzi nejde a který rovnou demagogicky útočí, aniž by k tomu měl reálný důvod? Aby to zase skončilo debilní hádkou a napadáním? To je to tak těžký pochopit? Tady jednou brečíte, že je tu bordel a jakoukoliv snahu o nastolení pořádku rovnou napadáte, aniž vám vůbec někdo šlápl na bebí. Co vlastně chcete? Pravidla jsou daný a diskutovat o nich nebudu. Pokud dává někdo diskuzi před veřejnou exhibicí, nechť mi napíše svůj názor emailem, ale tady to rozebírat nebudu. Exhibice které se mě budou snažit napadat trpět taky nebudu. Tečka.
  • 0

#6 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:34

Tak moment. Mělo by snad jít o to, co je napsáno a ne o to, kdo to napsal. A na tom, co bylo napsáno nevidím nic závadného. Můžete mi říct, které konkrétní pravidlo bylo auťáčkovým příspěvkem porušeno? Aby nedošlo k mýlce - nebráním auťáčka jako uživatele, ale svobodu projevu na tomto serveru.
  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:39

abakus napsal/a:
Tak moment. Mělo by snad jít o to, co je napsáno a ne o to, kdo to napsal.
A na tom, co bylo napsáno nevidím nic závadného. Můžete mi říct, které konkrétní pravidlo bylo auťáčkovým příspěvkem porušeno?

Aby nedošlo k mýlce - nebráním auťáčka jako uživatele, ale svobodu projevu na tomto serveru.

Jestli narazis na muj prispevek, tak ta veta ma i druhou pulku (hlavne tu druhou pulku). Na tu ti odpovim otazkou... prisel ti autackuv prispevek jako konstruktivni pripominka, za ucelem neco napravit nebo udelat lepe, nejlepe i s radou jak?
Tak to vidim ja, nechci samozrejme mluvit za Pepu.
  • 0

#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:44

Svoboda projevu má sloužit přesně k tomu, co má v názvu - ke svobodě. Jakmile ji někdo začne zneužívat ke svému prospěchu, už je to protimluv. Korekce se jmenuje cenzura. A teď si vyber ;)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#9 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:48

majitel serveru je z Číny?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#10 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:48

No jak by se dalo říct v tomto případě - svoboda jednoho začíná a končí tam, kde svoboda druhého...čili svoboda ano, ale člověk si jí musí vážit.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#11 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:48

:D

Lidi, něco vám poradím, sice se ta rada mine účinkem, to je více než jisté a vůbec nevím o co jde, ale:

Vyprdněte se na to ;)

Už jsem z těchto přitroublých diskuzí vyrostl a řeknu vám, je to sebeosvobuzující pocit :P

Nic nevyřešíte - jděte raději lovit a užívat si života...... nebo dělat něco užitečnějšího

(ale nedělám si iluze, že by si mou přátelskou radu někdo vzal k srdci... na to si každý musí přijít sám ;) )


Zámek

  • 0

#12 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:50

Mau Loftin napsal/a:
:D

Lidi, něco vám poradím, sice se ta rada mine účinkem, to je více než jisté a vůbec nevím o co jde, ale:

Vyprdněte se na to ;)

Už jsem z těchto přitroublých diskuzí vyrostl a řeknu vám, je to sebeosvobuzující pocit :P

Nic nevyřešíte - jděte raději lovit a užívat si života...... nebo dělat něco užitečnějšího

(ale nedělám si iluze, že by si mou přátelskou radu někdo vzal k srdci... na to si každý musí přijít sám ;) )


Zámek


Když se nad tím zamyslím, asi by to bylo nejlepší...:-D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#13 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:51

Další debilní vlákno o ničem, které nic nevyřeší, je mimo mísu, je naprosto o ničem, všechny otráví a ve kterém po dvaceti stránkách někdo napíše, že je to vina moderátora, že to pustil. Gratuluji.
  • 0

#14 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:55

Pepo, dekuji ti za spravu tohoto serveru a dovolim si souhlasit a vyjadrit podporu v tom, ze pravidla chovani zde urcujou majitele

jsem to proste napsat musel, aby bylo jasne, ze sem nechodi jen sami prudici
  • 0

#15 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:56

Já jsem bral auťáčkův příspěvek jako nesouhlas s novými pravidly a upozornění ostatním, aby si pravidla přečetli. Mimochodem - nevidím důvod, proč by všechny diskuze na tomto serveru měly být čistě konstruktivní. Nenachází se zde nic, co by nešlo zjistit jiným způsobem. Osobní útoky a vulgarizmy zde nemjí co dělat, ale kontrolovat, o čem lidi diskutují? Proč?
  • 0

#16 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 14:02

Vsechny diskuze by urcite ciste konstruktivni byt nemusely, ale na druhou stranu by se nemely tolerovat zaklady flejmu, zvlast kdyz je situace vyhrocena tak, jako posledni tyden.
  • 0

#17 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 14:05

nic si nepochopil. Už mě to fakt nebaví. Tady nikdo nikomu nic neprovede a vy tu musíte naprosto zbytečně rozjet hádku, která nakonec všechny zúčastněné jen nasere a k ničemu není, abyste pak nadávali, že je tady žumpa. Jste vůbec svéprávný? Tohle je to co tady chceš? Jasně jsem napsal, že jestli má někdo připomínky, ať mi pošle email. Nikdo nic neposlal, ale pořád máte kecy okolo. Chcete se tu bavit o geocachingu nebo o čem vlastně? Napište mi laskavě emailem, o co vám jde. Tady zámek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama