Přejít na obsah


Fotka

WineCaching - podvod nebo skutečnost ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 22:50

Našel jste někdo něco podle reklamy na Winecaching ? Já promrhal nedělní odpoledne putováním k Sonberku a Kolbymu (přítelkyně oprávněně nadávala že tak pitomý výlet ještě nezažila) a nikde nic. To jsem taková lama nebo je ta reklama skutečně bouda ? PS: psali o tom i v novinách :o
  • 0

#2 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 23:17

Také se připojuji k otázce. Zkoušeli jsme před několika týdny výše uvedené vinařství v Dobšicích u Znojma a také jsme neuspěli. Jak to tedy je? Podařil se někdy někomu nějaký odlov ze série Winecaching?
  • 0

#3 pansedy

pansedy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 9:12

Potvrzuji - o víkendu jsme zkoušeli Marcinčáka, nic nenalezeno. Po dotazu ve sklípku nám bylo řečeno, že se ta akce teprve připravuje, že tam byla nějaká paní a že si mají pověsit plakát na zeď, ale od tý doby tam nebyla.
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 7:06

tak to vypadá na blamáž. Už to asi zkoušet nebudu.
  • 0

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 7:09

Ve Znojmě žádná z těch krabiček není, celá ta akce je nějaká pomatená, děcka :D A co jsem se jich s vidinou chlastu zadarmo nahledal, i řetěz u kola mi z toho spadl. Jeden bod mě dovedl na střechu sklípku, druhý do areálu autobazaru ...
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#6 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 7:31

Cože? Ty krabky tam nejsou? :D Tak hlavně že tu kvůli tomu pos*anýmu vajnkešingu byl tak pěknej flame o parazitování a nepovolené reklamě:

http://www.geocachin...ort=&rowstart=0


aby se nakonec ta reklama se svolením zdejší vrchnosti :-/ dostala až na hlavní stránku ... a on je to nejspíš podvod?! :-D Naštěstí ten debilní banner snad aspoň dost lidí díky používání anti-reklamních pluginů nevidí. (u firefoxu napříkald Adblock Plus)

...ale co, i klamavá placená reklama je pořád dobrá reklama, že? S chutí do čehokolivkešingu...
  • 0

#7 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 10:48

když už ne lahve vína zdarma v krabkách, tak at to pojmou tak, že kačer co dorazí na místo tak tam něco zjistí, pak dojdou do sklípku daného vinařství a "na heslo" dostanou sklenku zdarma "k ochutnání"
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#8 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 12:32

Schrankou je cely vinny sklep. Ten se ma otevrit! V pokynech je to jasne. Najde jej i decko. Kdo nenajde vinny sklep, tak aspon ten autobazar. Taky otevrit! .. Doporucena vybava: GPS, sroubovak, kladivo, kost pro psa
  • 0

#9 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 17:21

Jen se směju, když vidím tu reklamu na WC vlevo v liště... :D
  • 0

#10 fhonsa

fhonsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 17:42

http://www.winecaching.cz/kontakt/ Zkousel nekdo tem "vybranejm" vinařům napsat?
  • 0

#11 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 8:57

Domluvil jsem se s vyprem a kontaktovali jsme VINAŘSTVÍ HRABAL Velké Bílovice a bylo nám potvrzeno, že když najdeme, tak si to můžeme hned vybrat. Je tam logovaný i havela team, tak to snad bude v pohodě. Uvidíme za 3 týdny ;), jestli vůbec něco uvidíme :D
  • 0

#12 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 10:25

Chasseur23 napsal/a:
Domluvil jsem se s vyprem a kontaktovali jsme VINAŘSTVÍ HRABAL Velké Bílovice a bylo nám potvrzeno, že když najdeme, tak si to můžeme hned vybrat. Je tam logovaný i havela team, tak to snad bude v pohodě. Uvidíme za 3 týdny ;), jestli vůbec něco uvidíme :D


Havelateam taky nic nenašel. Tak byli naštvaní, kontaktovali majitele a ti jim umožnili košt jako omluvu. Ale jinak je to asi jen pěkný ksindl. Mi hledali v Dunajovicích a v Novosedlích a samo sebou NIC. Vypadá to jen na dobrou reklamu zadara (nebo skoro zadara).
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#13 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 17:36

Právě mi strýko Google našel, že se strašně vychvalují na Facebooku. Všichni tam pějí ody jak je to geniální nápad, ale někdo kdo skutečně něco našel se tam taky prozatím neozval.
  • 0

#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 17:54

Arne1 napsal/a:
tak to vypadá na blamáž. Už to asi zkoušet nebudu.

No, jestli byl autorem nápadu známý hledač Petr Hejl, tak bych se ani nedivil, že to nefunguje :D
  • 0

#15 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 21:14

trapas skoro žádný info na stránkách jen odkazy na souřadnice takový hooodně špatný listing u keše začátečníka fuj
  • 0

#16 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 21:15

navrhuji kontaktovat provozovatele WC a kdyžtak stáhnout logo zestránek gc.cz
  • 0

#17 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2010 - 22:01

Tak jsme se dnes cestou domů schválně stavili ve Velkých Bílovicích, že se mrkneme na tu WC krabku. Ze silnice je asi tak 83m za barákama. Musí se to nějak obejít, ale na konci ulice už je to asi 213m. A lozit někomu přes zahrádky se nám nechtělo. Jasné uložení proti všem pravidlům GC. Jinak log Havelateamu si můžete přečíst na stránkách o WC. My jsme letos z jara nenašli Kovacz v Novosedlích a Mikrosvín v Dolních Dunajovicích. Jo a abych nezapoměl Nové vinařství v Drnholci totálně vyhořelo, takže ti teď mají jiné starosti, než nějakou krabku. Možná na začátku této akce někdy v půli loňského roku to byl dobrý nápad, ale tak nějak se to typicky česky zvrhlo. Jezdíme okolo párkrát do roka a tak až pojedeme kolem tak to ještě zkusíme prověřit. Ale jak tam nic nebude tak .....:@
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#18 pansedy

pansedy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 10:09

Ještě doplnění - u toho Marcinčáka to má být v kamenném sloupu před vchodem do sklípku. Obsluha nám tvrdila, že tam mají být nějaké žetony, o které se oni nestarají, a na základě nalezeného žetonu máme pět degustací v hodnotě 15Kč za jednu zdarma. Prý už se ji na to ptalo víc lidí, ale ona tu paní, co jim přinesla plakátek o winecachingu od té doby neviděla.
  • 0

#19 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 12:35

rowing napsal/a:
navrhuji kontaktovat provozovatele WC a kdyžtak stáhnout logo zestránek gc.cz

Dělali tomu reklamu na fackovacíknize, tak jsem tam po pár rozplývajících se teoretických komentářích učinil příslušnou nelibou poznámku. Zde je odpověď:

WINECACHING podvod to není. Má se hledat krabička s mincemi. Minci si vezmete a dojdete s ní do vinařství a bude Vám udělána malá degustace zdarma.
  • 0

#20 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 7:54

Včera jsme s vyprem a našimi manželkami navštívili vinařství Hrabal ve Velkých Bílovicích. Po zaparkování následovala trošku blátivá cesta mezi vinicemi. Podotýkám CESTA, která nás dovedla přímo k zadní bráně vinařství, takže jsme nelezli nikomu přes zahrádky. Krabku se žetonem a telefoním číslem jsme našli ihned. Asi 5 minut po zavolání přišel pan Hrabal, hezky nás přivítal a asi hodinu a půl se nám věnoval. Musím říct, že za ten čas strávený ve vinařství jsme měli pořád co pít:). Ochutnali jsme asi 12 druhů vín, některé i vícekrát ;) a po těch 90 minutách jsme odcházeli mírně ovínění a naprosto spokojení. Mohli jsme si taky nějaká ta vínka zakoupit a tak jsme toho využili. Jednání pana Hrabala bylo velice ochotné a vstřícné a návštěva daleko předčila naše očekávání a rozhodně bych ji doporučil. Pokud máte v plánu se tam vypravit, určitě bych nedoporučil dobu vinobraní. To by na vás asi tolik času neměli.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama