Přejít na obsah


Fotka

Problémy s GeoGetem - okresy, hodina nálezu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
172 odpovědí na toto téma

#1 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 7:34

:| Bohužel nevím při kterém updatu to nastalo ale prvně jsem si všiml, že u části nalezených keší mám hodinu nálezu nastavenou na 00:00 což samozřejmě rozházelo lehce statistiku časů nálezu Při dalším generování statistik sem si všimnul, že se mi nějak namnožily okresy a to ve stylu Trebic/T?ebiø, Ceské Budějovice/Éské Bud?jovice a podobné další asi u pěti okresů ne že bych se na tom točil a umřel u toho ale někde se něco událo --- -první jsem doplnil ze staré databáze -druhé jsem přímo upravil v databází pár SQL příkazů a je to nicméně sem zvědavý jestli opět něco nenastane stalo se někomu něco podobného ?? popř důvod proč se to stalo ?? B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 7:40

Duvod prepisu casu nalezu nevim, nemelo by se to stavat, nicmene jsem tuhle koukal, ze se mi to u jedne me kese stalo taky. Takze je tam nekde chyba, po ktere patram. Ohledne okresu - standardne dodavane okresy v Geogetu jsou s diakritikou. Verzi polygonu bez diakritiky sis tam nekdy musel dat sam a asi i do stejneho adresare, coz ted dela brajgl.
  • 0

#3 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 7:50

Polygony mám vpořádku s diakritikou bez diakritiky sem nepoužíval nebo o tom nevím jen pravidelně updatuju a v adresářích sem se nehrabal ;) zatím Problém s těmy okresy byl v databázi část keší byla navedena dejme tomu na "Trebic" a cast na "T?ebiø" existovaly dva tagy v tabulce "geotagvalue" v mém případě pro 6 okresů a muselo se to stát někdy při posledním updatu protože toho bych si všiml na mapě nálezu kteou generuje ggstatem - prostě dřív to tam nebylo co se týče těch nulovejch časů nevím jak dlouho to tam je ale mám založenou starou DB juknu se co je tam jinak :o
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#4 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 8:00

GeoGet sem updatoval 4.5.2010 ještě 16.5. ty zdvojený okresy v tabulce nebyly ale nevím kolikrát sem s tím pracoval... nedělám denní zálohu a koukám i na časy a taky jsou tam všechny mezitím se muselo někde něco přihodit... :o
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 8:00

Tak znova. Ja zadne polygony okresu bez diakkritiky nemam. Nekdy jsi je tam musel mit a podle nich pridelit ty tagy do databaze. Jinak to mozne skutecne neni!
  • 0

#6 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 8:01

časy odvolávám ty už tam byly blbě.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#7 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 8:05

Tak znova :) hele mezi 4.5.2010 a dneškem jsem s okresama nic nedělal (osobně nedělal sem s nimi nikdy nic) a databáze se jednoznačně liší (teda teď už ne v tý nový sem to ručně umravnil) ale ve starý z 4.5.2010 to fakt není ten problém a mezitím sem mimo práce s programem nic nepáchal hele neobviňuju tě z ničeho snažím se přijít na problém ... třeba je to u mě ale nevím proč zatím :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#8 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 8:07

nemůže bejt problém v pluginu kterej tam ty okresy dolepuje ?? ke keškám
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 8:16

No, to by sis ten plugin musel nejak upravit, nebo pouzivat jiny, nez co dodavam ke Geogetyu ja. ;-)
  • 0

#10 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 8:24

ne neupravoval... ---------------------- nicméně sem si s tím teď chvilku hrál a z Ceskejch Budejovic už mám České Budějovice atd... takže asi se to srovnalo ale nebyl mi jasnej ten paskvil co z toho vznikl mezitím jak to zdvojilo ty tágy a ještě s nesmyslnými znaky njn ok vypadá to, že se to usadilo - nicméně budu to hlídat ---------------------- zůstávají teda asi jen ty časy
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 9:28

Stadardni skripty prideluji ty tagy podle nazvy polygonu a predchozi vyskyt tagu smazou. Takze tvuj stav musel byt zpusobeny asi nejakym cizim skriptem.
  • 0

#12 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 9:47

...hlasim ze se mi jedna kes taky prenastavila na 00:00, ale kdz k tomu doslo rict nemuzu. Vsimnul jsem si toho az pri aplikaci Svetla a Tmy do tagu
  • 0

#13 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 10:03

Zkusim, nemam overeno a ani jak ted overit: nehraje si s okresama taky Autostat?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#14 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 10:31

Tak též hlásím, že u jedné kešky mám čas nálezu 00:00. Bohužel netuším jak a kdy se to stalo.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#15 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 12:23

Sally&eL napsal/a:
...hlasim ze se mi jedna kes taky prenastavila na 00:00, ale kdz k tomu doslo rict nemuzu. Vsimnul jsem si toho az pri aplikaci Svetla a Tmy do tagu


já si toho všiml úplně ve stejný okamžik... najednou koukám, že mám hodiny na "nudle" :o
akurát to bylo u cca 30 keší ještě, že na klíčence sem měl starší verzi DB kde to bylo OK
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#16 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 12:31

HaLuMa napsal/a:
Stadardni skripty prideluji ty tagy podle nazvy polygonu a predchozi vyskyt tagu smazou.

Takze tvuj stav musel byt zpusobeny asi nejakym cizim skriptem.


je to možný jen netuchám kterým...
a zase tak moc cizích skriptů který by něco drtily do DB nepoužívám
nicméně se poohlédnu a budu to hlídat třeba na něco přijdu
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#17 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 12:37

Opravdu je to spojeno se Svetlem/Tmou? Ze by to makro pro prepis hodnoty Svetla/Tmy do tagu? Vecer se doma kouknu, jestli tam nemam nejakou chybu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#18 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 12:44

gord napsal/a:
Opravdu je to spojeno se Svetlem/Tmou? Ze by to makro pro prepis hodnoty Svetla/Tmy do tagu? Vecer se doma kouknu, jestli tam nemam nejakou chybu.


myslím, že jsme spíš díky tomuhle makru přišli na to, že tam máme časy 00:00 nemyslím si, že by to s tím souviselo ale jukni určitě bude dobré to zkontrolovat obnovovat časy je pěkná pakárna :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#19 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 13:00

Tak to makro manipuluje s tagem, ale ze by menilo informace v tabulce geocache, to se mi moc nezda.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#20 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 13:10

jasný, předpokládal sem to... já co dělal makra tak taky jen vytahují informace a s nimi pracuji do DB sem zatím nic neprznil B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama