Přejít na obsah


Fotka

Problémy s GeoGetem - okresy, hodina nálezu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
172 odpovědí na toto téma

#21 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 14:09

A muzete sem napsat datum nalezu tech kesi s casem 0:00? Mohla to delat nejaka konkretni verze GG pri importu, a pres ten datum by se dalo odvodit ktera to byla.

stalo se někomu něco podobného ?? popř důvod proč se to stalo ??

Me se to kdysi taky stalo, zkontroluj si ty polygony v adresari distdata. Od te doby co jsem si cestinu v polygonech opravil uz polygony pri instalaci neinstaluju.
  • 0
MaFa

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 14:15

Ja si zkusmo vyjel export nalezu a nikde 00:00 nemam a pouzivam makro Svetlo/Tma. Takze problem asi bude jinde.
  • 0

#23 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 14:27

MaFa napsal/a:
A muzete sem napsat datum nalezu tech kesi s casem 0:00? Mohla to delat nejaka konkretni verze GG pri importu, a pres ten datum by se dalo odvodit ktera to byla.

stalo se někomu něco podobného ?? popř důvod proč se to stalo ??

Me se to kdysi taky stalo, zkontroluj si ty polygony v adresari distdata. Od te doby co jsem si cestinu v polygonech opravil uz polygony pri instalaci neinstaluju.


k těm časům jsou to keše logovaný od 2008 do 2009 ale různé datumy a ty nuly tam přibývaly asi různě mám tam 89 kusů takhle postiženejch krabek (koukám do staré DB novou sem si už opravil)

datumy dtlast a dtupdate v DB se vztahují k čemu ??
jestli je dtupdate poslední zápis do tabulky keše v databázi tak první výskyt problému s nulou mám 23.02.2009 ale nejsem si jistý významem sloupce :-)

co se týče těch polygonů - asi už se to umravnilo a už s tím nebudu mlet nechám to v tomto stavu
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 15:21

K tem nulovym casum - mas v prislusnem found logu zapsany casovy udaj nebo ne? jinak dtupdate je datum posledni modifikace zaznamu v databazi. dtlast je datum posledniho nalezu kesky, to ti nepomuze. ;)
  • 0

#25 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 15:30

HaLuMa napsal/a:
K tem nulovym casum - mas v prislusnem found logu zapsany casovy udaj nebo ne?

jinak dtupdate je datum posledni modifikace zaznamu v databazi. dtlast je datum posledniho nalezu kesky, to ti nepomuze. ;)


možná teď nevím kde :o
found log na geocachingu - tam nepíšu časy nebo jen vyjímečně ale rozhodně ne 89x jak je těch chyb v DB
v geogetu pro všechny keše co sem ulovil sem zadával čas

dtupdate sem si myslel správně - ok takže v dtupdate
jsou časy od 23.2.2009 - doteď takže to nepomůže možná jen ten čas odkdy se to tam začlo vyskytovat neb lovím od 2008 a geoget používám taky tak nějak jak se objevil prvně verzi 1.xx pak 2 jak byla uvolněna
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#26 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 15:37

přemejšlím nad tím jestli to třeba není nějakej bordel kterej hrnu od přechodu z verze 1 na verzi 2 a prostě si toho člověk všimnul až když nahodil plugin světlo/tma a začal koukat po časech...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#27 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 18:15

...já neříkal že 00:00 udělalo Světlo/Tma - jen jsem si díky tomu všimnul téhle hodnoty
  • 0

#28 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 18:38

Kdysi se mi časy v GG (zadané ručně) přepsaly na 00:00 po importu PQ u těch kešek, které na začátku logu neměly čas uvedený a současně u toho logu byl na konci automaticky přiřazený text po editaci, takový ten blábol: [This entry was edited by zlicinaci on Sunday...]. Vyřešil jsem to tehdy tak, že jsem tam do těch logů ten čas prostě na začátek dopsal. No, snad to chápete :-)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 19:28

Jo, to je slovo do pranice! Mam totiz jednu kesku, kde se mi to vynulovalo taky, a zrovna u tehle kesky byl ten nas log take editovany. Zkontroluji, co tam vlastne vyvadim za zverstva. B)
  • 0

#30 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 19:33

du kouknout jestli to u těch mejch taky není editovaný
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#31 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 19:54

hmm tak sem projel těch 89 vzorků ale není to u všech editovný sem tam nějaká ju ale zdaleka ne všechny... přemýšlím ale jinak co když se to projeví např i z jiného logu než zrovna z toho ownerova.... importují se poslední logy... ale je to čistá spekulace ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 8:24

Tak jsem v tom makru nic nenasel. Abych se priznal, taky jsem necekal, ze tam neco takoveho najdu ;) Sveto/Tma pouzivam asi rok a nemam ani jeden nalez s casem 00:00. Jedine, co me napada je to, co psal Zlicinak - import nalezu, ktere nemaji zadany cas.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#33 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 8:41

Předpokládal jsem to :-) ale stejně dík za kontrolu třeba se na to někde přijde... já teď vím co v DB hledat tak po každým zásahu kontroluju jednoduchým skriptem v SQL počty nulových časů oproti zalogovaným keším a uvidíme jestli se to projeví... třeba na něco přijdu B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#34 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 11:17

Nechci být qverulant ale zase mi to udělalo jediný co sem dělal byl import dat klasicky ze zipu co mi chodí z geocaching.com a zase sem tam měl 10 vynulovanejch časů :-( budu to dál monitorovat ale někde musí bejt problemos... a nic jinýho co by měnilo DB sem nedělal B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 11:19

A stalo se to u kesek, u kterych nemas ve tvem logu uvedeny cas nalezu, ze jo?
  • 0

#36 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 11:21

no dost pravděpodobně ano protože do logu časy neuvádím téměř v 99% ale co je zajímavý zase to byly stejný jako posledně ještě sem včera logoval dvě nový keše a objevil sem to až po tom když sem generoval statistiky...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 11:50

Na tom neni nic prekvapiveho. Naposledy jsme se preci shodli na tom, ze je tam nekde chyba. Ty logy se nezmenily, takze ta chyba se projevuje porad dokolecka.
  • 0

#38 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 12:25

HaLuMa napsal/a:
Na tom neni nic prekvapiveho. Naposledy jsme se preci shodli na tom, ze je tam nekde chyba. Ty logy se nezmenily, takze ta chyba se projevuje porad dokolecka.


jj já jen popsal co jsem dělal B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#39 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 16:08

tak ještě jednou... hrál jsem si s importama exportama... udělal sem si PQ a importnul ho a zase přibyly dvě nuly koukal sem do logů a oba obsahovaly úpravu o čemž už jsme se bavili dřív je to jediný co s tím souvisí ... překrytých nalezených keší bylo víc ale jen tyhle dvě měly v logu čas a datum dodatečné úpravy taklže asi to s tím fakt souvisí B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#40 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 12:12

jak to vypadá ?? nějaká chybka nalezena ?? chystám se na import PQ a čekám kolik mi to zase snuluje časů... -- P.S. udělám si backup ale bylo by fajn kdyby to nedělalo :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama