Přejít na obsah


Fotka

Problémy s GeoGetem - okresy, hodina nálezu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
172 odpovědí na toto téma

#41 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 12:53

co sem cet na developerskym foru, tak by to snad melo byt v dalsi verzi opraveno..
  • 0

#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 12:54

Vcera vecer jsem se k tomu konecne dostal a opravil jsem to. Takze pockej na novou verzi, dneska nebo zitra by mela byt.
  • 0

#43 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 14:03

ok vydržím :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 16:04

Toz uz jsem taky netrpelivej :) At se to povede co nejdriv.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 9:30

Dík za opravu :-) otestováno a vše vypadá OK
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#46 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 8:32

Ještě k těm OKRESŮM grrr zase mi to udělalo - ne, že bych si to v databázi neuměl spravit ale spíš přemejšlím co to má za důvod :(

Zase mám v Okresech dvakrát Třebíč jednou bez háčků a jednou skomolenou a paár dalších měst k tomu...

Vložený obrázek

ale polygony mám podle mě dobře jen jednou Třebíč a žádný další paskvily...
Vložený obrázek


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#47 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 13:22

Vrátil sem se o jednu DB z5 a zopakoval sem operace co včera jen na jiném počítači a všechno klaplo, žádné skomoleniny se neobjevily.... zkusím to ještě večer znovu na domácím mazlíčkovi ... jestli není důvod někde jinde sice mi není jasný kde... hmhmhm :|
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#48 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 13:29

jo všiml sem si jedné zajímavé věci Když spustím GeoGet tak mám v poli Okres název "Trebic" po importech a znovunačtení okresů je tam pak "Třebíč" (s diakritikou) když to udělalo chybu ještě tam přibyl ten zmatek "Tøebíć" .... Pokud to po všech peripetiich dostanu do stavu "Třebíč" vypnu program zapnu program načtu DB a je tam zase "Trebic" bez diakritiky nechápu :o
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#49 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 13:31

Když to bylo s chybou byli v DB všechny tři klíče "Třebíč, Trebic i Tøebíć" zlikvidoval sem poslední a správně zkonvertoval data na "Třebíč" vypl zapl a objeví se mi "Trebic" ... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 13:54

Predne se podivej, co je ve skutecnosti v datech... podivej se na listing te kese, na zacatku je tabulka se vsemi tagy a vsemi hodnotami. Jak to tam vypada?
  • 0

#51 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 13:59

Pro info, ja u sebe zadny takovy problem nevidim. vse se prideli hezky cesky, vsude se ukazuje hezky cesky, naprosto bez problemu.
  • 0

#52 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 15:45

věřím, že s tím nemáš problém ale já ju takže je někde něco.... takže v tabulce mám: "Třebíč" ve sloupečku mám: "Trebic" když ale udělám import dat a pak srovnám okresy aby se to dopsalo k novejm keším... stane se ve sloupečku z "Trebice" ---> "Třebíč" když vypnu GeoGet a znovu jej pustím je ve sloupečku zase "Trebic" :-) je to trochu paranoidní ale je to tak nicméně v tabulce "geotagvalue" mám i "Trebic" i "Třebíč" možná nějaký historický renonc... nicméně ale občas se mi objeví v tabulce "geotagvalue" i položka "Tøebíć" tu už umím spacifikovat ale štve mě, že se to děje a já nevím proč.... eee asi už vím proč grrr takže v tabulce geotag mám některé hodnoty dvakrát jednou s "Třebíčí" a jednou s "Trebici" hmmm no nic nějakým skryptem to vyčistím a bude... ale je mi jasný proč to blbne... možná s tím pak souvisí i generování toho nesmyslu ... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#53 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 15:48

Improt dat na tento tag vubec nesaha. Musis volat nejaky skript, ktery jej nastavi. Standardne dodavany skript CZDivide, ktery pouzivam ja, se mi zda v poradku. Nepridelujes si ty tagy nejakym jinym skriptem?
  • 0

#54 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 17:05

HaLuMa napsal/a:
Improt dat na tento tag vubec nesaha. Musis volat nejaky skript, ktery jej nastavi. Standardne dodavany skript CZDivide, ktery pouzivam ja, se mi zda v poradku.

Nepridelujes si ty tagy nejakym jinym skriptem?


Nevím o tom ... ale bádám uvidíme.... používám jen standardní pluginy
hmm možná to je nějakej historickej pasqvil kterej táhnu už dýl kdo ví zatím nad tím spekuluju co by to mohlo působit
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#55 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 17:31

DrakMrak: nevim jestli to bude mit efekt, ale ja bych vyzkousel "oklikat" co jde. Tzn. asi bych zacal v Pluginech na "Aktualizace a optimalizace databaze" a potom bych vlitnul do Databaze - Databazove nastroje a v Oprava databaze bych postupne taky vsechno projel.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#56 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 17:42

V opravach databaze rozhodne neklikat na neco, co nevis co dela! Muzes si tim databazi pekne potentovat.
  • 0

#57 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 9:32

tak sem to vzal z gruntu....

V databázi vyčištěny klíče v geotagvalue a geotag ... zůstal jen klíč "Třebíč" a k tomu odpovídající data ostatní co na sebe navazují promazány skriptem v SQL
Vložený obrázek

po startu GeoGetu ale opet zobrazeno "Trebic" bez háčků a čárek - odkud se to bere nevím když klikneš na keš je to v Tagu správně s háčkama a čárkama :o
Vložený obrázek
Vložený obrázek

ok provedl jsem iport nového PQ
ok vše zůstalo jako původně před tím Trebic bez hacku atd...

spustil jsem skript Aktualizace rozdělení do krajů a okresů....

a nestačil sem se divit... opět se mi vytvořila "Tøebíè" je zajímavé že jen u některých krabek prostě tak nějak náhodně
Vložený obrázek
výpis tabulky potvrzuje vznik nového klíče (více klíčů ... ale vznikají vždycky jen tyhle čtyři ... což je podezřelé)
Vložený obrázek
a teď "babo raď" :-D


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#58 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 9:47

Zkoušel sem to několikrát a vytváří se mi to pořád u stejných keší ten pasqvil .... Třebíč u 19 kusů, Praha u 1 keše, České Budějovice u 4 kusů (furt stejný počet a podle mě i stejný krabky) ;) takže to ještě podrobím dalšímu bádání ... nicméně za chvilku vyrážím na kola takže až po víkendu :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#59 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 14:05

DrakMrak napsal/a:
Zkoušel sem to několikrát a vytváří se mi to pořád u stejných keší ten pasqvil .... Třebíč u 19 kusů, Praha u 1 keše, České Budějovice u 4 kusů (furt stejný počet a podle mě i stejný krabky) ;)
takže to ještě podrobím dalšímu bádání ...
nicméně za chvilku vyrážím na kola takže až po víkendu :)


Takže zase jeden import a problém přetrvává
Třebíč u 19 kusů, Praha u 1 keše, České Budějovice u 4 kusů a přibyl Prostějov 9 kusů - vytvoří se paskvil názvy aaaale mám podezření, že se to chová jinak na Windows Vista a jinak Windows 7 ještě zjistím večer... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#60 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2010 - 23:14

Takže ty problémy se mi dějou jen na Windows 7...
Na Vistách import problém nemá :o
zazálohoval sem db udělal sem import na Windows 7 a objevily se anomálie v DB - přidaly se zkomolená města viz výše...
na zazálohované db sem to samé uděla na Vistách a vše funguje bez potíží, žádný pasqvil se neobjevil !!
Vše zopakováno 2x se stejným výsledkem

Windows 7 i Vista jsou 32 bitové...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama