Přejít na obsah


Fotka

Kačeři z Brna pro odlov obtížnějších keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#1 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 11:53

Jsem začátečnice z Brna a hledám společnost pro odlov vícehvězdičkových keší. Bude-li nás víc, nebudem se bát záře hvězd nic! Nejlépe taky nějaké skorozačátečníky, kteří ještě nemají Brno a okolí vylovené. Nejde mi o body a aby mě někdo do cíle dokopal, ráda si na vše přijdu sama, případně při kolektivním luštění ;). Po dosavadních zkušenostech aktualizuji - je jedno, kolik máte bodů. Pokud už teda nemáte všechny 5/5 keše v okruhu 100 km odlovené... To by asi byl problém :P. Zatím se držíme v Brně s výhledem na brzkou expanzi za jeho hranice.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 12:06

Teda zacatecnice a uz miris tak vysoko? No LOST jeste nemam, takze neni problem se pridat.
  • 0

#3 Alfirin

Alfirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 14:31

Dharmu si klidně projdu znovu, takže můžu jít jako průvodce a hlídač..případně mobilní jednotka s netem ;) Jinak na odlov obtížnějších kousků bych šla ráda..
  • 0

#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 17:32

některé špeky samozřejmě taky nemám....
  • 0

#5 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 17:34

geodaxx napsal/a:A co Tvuj skorosoused ? Ten se nezucastni ?

prej zlobil... tak ma zaracha...
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#6 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 17:48

Pro odlov Oříšků je zásadní věc mít číslo na někoho, kdo už je má odlovený..
  • 0

#7 SHARK.a

SHARK.a

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 7:36

Super :) Kesky 5/5 mam nejradsi :) Ale zminovany Vorisky i Dharmu uz mam. Tak kdyby byl jiny napad, rada se pridam, mam volnou celou sobotu 3.6.
  • 0

#8 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 11:00

Děkuji za všechny ohlasy. Zkusím přejít od slov k činům - dáme dohromady skupinu na tuto sobotu 5.6. na Dharmu? Notebook mám, jen bez požadovaného připojení k netu kdekoli a kdykoli :(.
  • 0

#9 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 13:46

Ačkoliv některé 5/5 již mám, tak jich určitě zůstává více neodlovených. V případě shodnosti časových možností se rád přidám. Voříšky ani Dharmu ještě nemám.
  • 0

#10 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 15:12

Lost mě dost láká, možná se s přítelkyní přidáme. Jinak mám i lanové vybavení (pokud bude pěkně) napr na "ani nahoře ani dole" či na "arkham asilum" (či jak to je) :)
  • 0

#11 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 16:20

tento víkend jsem mimo Brno
  • 0

#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 16:26

Arne1: uz jedes konecne na Martu? :)
  • 0

#13 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 17:59

S474N napsal/a:
Arne1: uz jedes konecne na Martu? :)

Neee, jedu se topit na Sázavu s Niximorem a Mudlodcerou a mým zaměstnavatelem.
Marta je asi pasé, za celou dobu se neozval nikdo kromě tebe a ještě jednoho koho by takový výlet zajímal.
  • 0

#14 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 20:12

No já bych to zkusil... Sice je mi jen 14 let, ale GPS mám a taky bych chtěl si Dharmu odlovit. Dale by jel muj pritel cacher Mourin, ten se zde nemuze dostavit pres internet jelikoz je v Ceske Lipe a nema pristup k netu. Je mu 2x vice nez mne. Jen prosim reknete v koliko by se nastoupilo na cache?
  • 0

#15 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 20:40

Aby tam nakonec nebyl pruvod jak na prvniho maje :D. Zrovna u vchodu do prvni stage bychom byli opravdu "nenapadni".
  • 0

#16 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 20:49

No jo, ale volno je ne?
  • 0

#17 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 23:04

Arne1 napsal/a:

S474N napsal/a:
Arne1: uz jedes konecne na Martu? :)

Neee, jedu se topit na Sázavu s Niximorem a Mudlodcerou a mým zaměstnavatelem.
Marta je asi pasé, za celou dobu se neozval nikdo kromě tebe a ještě jednoho koho by takový výlet zajímal.


Marta je archivovana a utopit jdeme s nixem my Arneho :-)
  • 0

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 7:51

mudlodcera: to ze je archivovana neznamena, ze nejde odlovit. BTW v ramci Opencachingu je porad otevrena a myslim si, ze by nemel byt problem ji zalogovat i na GC.com. ;)
  • 0

#19 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 12:19

Sraz všech zájemců v sobotu 5.6. v 10:00 poblíž souřadnic N 49°11.545 E 016°33.921 (snad tam není značka zákaz vjezdu). Pokud nás bude víc, rozdělíme se na menší skupinky. Poblíž jsou 2 tradičky, tak si vemte jejich souřadnice, aby vám čekání lépe ubíhalo. S sebou vybavení viz listing GC11EJJ. Uvítám především, kdyby se přiznal někdo s připojením k Internetu vždy a všude (jinak asi budeme mít problém). Já beru notebook a auto. Pokud bude čas, příležitost, nálada a někdo v našich řadách, kdo tomu fakt rozumí, pokusíme se během dne navštívit Ani nahoru ani dolů (GC1JGW1). Jestli někdo disponujete vybavením pro odlov této keše, berte ho též. Já beru sedák a osmu. Arkham Asylum je disabled a musíme si něco nechat i na příště. Zatím však můžete luštit!!! Tak doufám, že tam v sobotu nebudu sama ;).
  • 0

#20 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 16:18

Dany8 napsal/a:
Sraz všech zájemců v sobotu 5.6. v 10:00 poblíž souřadnic N 49°11.545 E 016°33.921 (snad tam není značka zákaz vjezdu). Pokud nás bude víc, rozdělíme se na menší skupinky. Poblíž jsou 2 tradičky, tak si vemte jejich souřadnice, aby vám čekání lépe ubíhalo. S sebou vybavení viz listing GC11EJJ. Uvítám především, kdyby se přiznal někdo s připojením k Internetu vždy a všude (jinak asi budeme mít problém). Já beru notebook a auto. Pokud bude čas, příležitost, nálada a někdo v našich řadách, kdo tomu fakt rozumí, pokusíme se během dne navštívit Ani nahoru ani dolů (GC1JGW1). Jestli někdo disponujete vybavením pro odlov této keše, berte ho též. Já beru sedák a osmu. Arkham Asylum je disabled a musíme si něco nechat i na příště. Zatím však můžete luštit!!!
Tak doufám, že tam v sobotu nebudu sama ;).


si myslím že na arkham není jen finálka, tak odlovit indicie by se mohly. BTW pokud bude pěkně, přidáme se, mám 2 lana 2x sedáky a karabiny s kyblíkem a nějakou tu osmu :) taky mě napadla keška Kernitáni :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama