Přejít na obsah


Fotka

Kačeři z Brna pro odlov obtížnějších keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#21 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 16:33

mám jen GPSku a baterku a tak, mám dojít taky ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#22 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 16:47

Jsem si přečetla pozorně listing. Arkham Asylum GC1R706 má za rok existence 40 lidí. To je výzva ;). OK, pokud nás bude dostatek (neb st. 0 budeme muset vzít nějakým kobercem), tak když už tam beztak budeme, tak bychom mohli alespoň začít. Jen bych si dovolila zdůraznit, že primárně půjdeme Dharmu, ať nerozehrajeme 10 keší a co pak s tím, že. Nemusíme všechno stihnout za 1 den. Domluvíme se asi na místě a uvidíme, jak nám ta Dharma půjde, případně ji přerušíme a půjdeme si zaslaňovat (bude-li zájem a materiál, jako že snad ano). A nezapomeňte na trade v Nahoru dolů!!! Kernitany už fakt tuhle sobotu ne.
  • 0

#23 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 17:16

Tak dobrá, já budu mít GPS Acer n35, Baterku-čelovku+ ruční, 5m jeskynního lana no a můžu vzít sedák a 30metrů lana s osminou. Mourin může Auto a GPS. Ještě se ozveme díky.
  • 0

#24 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2010 - 20:50

To vypadá na zítřejší překvapení, kdo tam vlastně bude. Alespoň vyzkouším, jak to tady funguje. Podařilo se mi (snad) nalézt náhradní řešení s připojením k Internetu, kdyby náhodou nikdo z přítomných neměl. Dharmu může jít každý bez potřeby mít hromady odlovených keší, tak prostě dojděte (teda asi s výjimkou klaustrofobiků). Její kvalita zaručena mj. prohlášeními těch, co ji šli, že by si ji klidně dali znovu (kdydy měli čas).
  • 0

#25 vandrovecz

vandrovecz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 14:41

Držím všem palce, snad se akce vydaří a bude brzo zopakována. Takový krásný den, ušlechtilá činnost a já musím dřepět ve fabrice:(
  • 0

#26 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 20:28

vandrovecz napsal/a:
Držím všem palce, snad se akce vydaří a bude brzo zopakována. Takový krásný den, ušlechtilá činnost a já musím dřepět ve fabrice:(


palce všem? :) nakonec jsme byli 2 :)
  • 0

#27 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 20:43

HOLAS napsal/a:
palce všem? :) nakonec jsme byli 2 :)


jsem se tu ptal minimálně dvakrát, že mám jen GPSku a baterku (svítilnu) a žádné specielní vybavení... nebylo mi odpovězeno, tak jsem se nikam nehrnul
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#28 Alfirin

Alfirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:18

fremen.cz napsal/a:

HOLAS napsal/a:
palce všem? :) nakonec jsme byli 2 :)


jsem se tu ptal minimálně dvakrát, že mám jen GPSku a baterku (svítilnu) a žádné specielní vybavení... nebylo mi odpovězeno, tak jsem se nikam nehrnul


A co je speciální vybavení..?
Staré oblečení, kterého ti nebude líto když se zašpiní, snad máš, ne?..čelovku beru jako součást standardní výbavy batůžku, ale dobře, barerka může být pro někoho problem, ale dá se snadno půjčit (mám doma asi čtyři)..gumáky se taky lehce seženou, nebo na tu chvilku půjdeš do vody bosky..co víc..hmm..asi dobrou náladu a chuť si užít dobrodružství..
  • 0

#29 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:19

No, alespoň poučení pro příště... Naštěstí díky dnešnímu geoprovozu jsme skončili u Ani nahoře ani dole (a stavu, kdy to nešlo ani nahoru ani dolů jsem si tam dostatečně užila :P) v celkovém počtu 7 lidí. Nejlepší byla hláška od kolemjdoucích - nejste vy náhodou kačeři? To ještě netušili, že si za chvíli taky polezou "pro bod".
K následujícímu postupu - dovoluji si vyhlásit další termín, a to sobotu 12.6. Tentokráte nechávám výběr na vás. Prosím, aby navrhovali jen ti, kteří by následně určitě šli. Dovolím si však malou poznámku k výběru - navrhujte, prosím, jen keše, které jste schopni zvládnout i po technické stránce (případně s dalším kačerem, o kterém víte, že půjde s vámi a to hlavní zvládáte). S pomocí ostatních můžete počítat, ale ne všichni jsme horolezci (já ne - upozorňuji předem). Toš hin sa ukáže...
  • 0

#30 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:25

-Alfirin- napsal/a:
..co víc..hmm..


co ta lana například? nebo mobilní připojení k internetu? kdyby někdo napsal že to zajistí a ostatní se mohou "svézt" tak klidně...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#31 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:26

Tak gratuluji všem co se sešli. Bohužel dnešní den byl zasvěcen naší malé mažoretce, která měla vystoupení. Tak snad někdy jindy. Budu ode dneška častěji sledovat toto vlákno.
  • 0

#32 Alfirin

Alfirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:36

fremen.cz napsal/a:

-Alfirin- napsal/a:
..co víc..hmm..


co ta lana například? nebo mobilní připojení k internetu? kdyby někdo napsal že to zajistí a ostatní se mohou "svézt" tak klidně...


Psalo se, že hlavně půjdete Dharmu..tam lana nepotřebuješ.. Pokud není přenosný internet, tak se dá zajistit třeba přítelem na telefonu..

(Jo, mám dneska rýpavou a raději bych to dál neřešila ;))
  • 0

#33 wobufet

wobufet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 22:10

Já bych se rád přiznal, škoda že to čtu až teď... Ani nahoře bych si rád dal... Žel pětkové vybavení nevlastním, ale setsakra rád bych si to zkusil
  • 0

#34 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 15:39

-Alfirin- napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

-Alfirin- napsal/a:
..co víc..hmm..


co ta lana například? nebo mobilní připojení k internetu? kdyby někdo napsal že to zajistí a ostatní se mohou "svézt" tak klidně...


Psalo se, že hlavně půjdete Dharmu..tam lana nepotřebuješ.. Pokud není přenosný internet, tak se dá zajistit třeba přítelem na telefonu..

(Jo, mám dneska rýpavou a raději bych to dál neřešila ;))


přesně tak, primárně se šla dharma, kde lano nepotřebuješ, mobilní internet jsme taky neměli, vyřešila to přítelkyně na ICQ. A speciální vybavení? Dany8 ti potvrdí, že jsem neměl ani baterku (jen mobil), gumáky taky ne (ani nebyly třeba) a oblečení? moje rejoicky, ve kterých chodím do školy dopadly nanejvíše výborně (jen maličkej flíček). Ani nahoře ani dole by se šlo jen když by byl čas a nálada. Bylo obojí. Já jsem již víše psal (pravda, že jen kdyby bylo pěkně) že vybavení na ani hahoře ani dole beru. taky jsem měl a pro více lidí.
  • 0

#35 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 22:48

To fremen.cz - pokud máš potíže s pochopením psaného textu, požádej někoho v okolí, ať ti s tím pomůže. Pokud mi chceš dále něco vytýkat, využij, prosím, přímou komunikaci, na tomto fóru to asi nikoho nezajímá. To all - už se, prosím, nezabývejte tímto člověkem. Děkuji.
  • 0

#36 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 22:51

Aby to nezapadlo, opakuji část hlášení: Dovoluji si vyhlásit další termín, a to sobotu 12.6. Tentokráte nechávám výběr na vás. Prosím, aby navrhovali jen ti, kteří by následně určitě šli. Dovolím si však malou poznámku k výběru - navrhujte, prosím, jen keše, které jste schopni zvládnout i po technické stránce (případně s dalším kačerem, o kterém víte, že půjde s vámi a to hlavní zvládáte). S pomocí ostatních můžete počítat, ale ne všichni jsme horolezci (já ne - upozorňuji předem). Toš hin sa ukáže...
  • 0

#37 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 23:01

Dany8 napsal/a:
To fremen.cz - pokud máš potíže s pochopením psaného textu, požádej někoho v okolí, ať ti s tím pomůže. Pokud mi chceš dále něco vytýkat, využij, prosím, přímou komunikaci, na tomto fóru to asi nikoho nezajímá.
To all - už se, prosím, nezabývejte tímto člověkem. Děkuji.


Já se nebudu zabývat tímto vláknem, také děkuji.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#38 Alfirin

Alfirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 23:18

Dobře..bookuju si sobotu ;) Já osobně bych ráda rozjela Kernitány..a pro hezké zakončení dne třeba Skrejš na konci Vesmíru..
  • 0

#39 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 13:06

No, Kernitani jsou 5/5, což obvykle značí, že bude potřeba někam lézt s lanem. Máš ho a umíš s ním pracovat? V lozích se také docela často vyskytuje hláška, že dlouho koukali kamsi do Svitavy. Jen pro informaci - ta má teď docela dost vody. Tudíž pokusit se začít můžeme, ale asi by bylo dobré mít i plán B (něco se 4 hvězdičkama terénu) pro okamžiky, kdy se zakousneme a dál to nepůjde. Pokud jde o noční zábavu - bohužel nemůžu, v neděli jedu závod a musím být vyspaná. Ale můžu v pátek v noci. Substanci nemám daleko od domova, mám auto a pár lidí u mě může z pátku na sobotu i přespat. Případně tu Skrejš, ale to bych radši přespala někde poblíž ve spacáku a ráno pokračovala na Kernitany. Tak co?
  • 0

#40 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 18:07

Dany8 napsal/a:
No, Kernitani jsou 5/5, což obvykle značí, že bude potřeba někam lézt s lanem. Máš ho a umíš s ním pracovat? V lozích se také docela často vyskytuje hláška, že dlouho koukali kamsi do Svitavy. Jen pro informaci - ta má teď docela dost vody. Tudíž pokusit se začít můžeme, ale asi by bylo dobré mít i plán B (něco se 4 hvězdičkama terénu) pro okamžiky, kdy se zakousneme a dál to nepůjde. Pokud jde o noční zábavu - bohužel nemůžu, v neděli jedu závod a musím být vyspaná. Ale můžu v pátek v noci. Substanci nemám daleko od domova, mám auto a pár lidí u mě může z pátku na sobotu i přespat. Případně tu Skrejš, ale to bych radši přespala někde poblíž ve spacáku a ráno pokračovala na Kernitany. Tak co?


na kernitány máme zálusk už dýl :) jsem se sekl na 4. stage , takže potvrzuju tu svitavu. A lano jsem nepoužil, ale jak na další stage, nevím. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama