Přejít na obsah


Fotka

Kačeři z Brna pro odlov obtížnějších keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#41 Alfirin

Alfirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 21:11

Vybavení mám..už jsem to sem nebo do podobných vláken psala několikrát.. Pátek nemůžu, mám noc kejklířů.. Volnou si můžu udělat leda sobotu.. Ale zatím se nikdo pořádně nevyjádřil..a já bych to pomalu potřebovala vědět, jestli něco bude.. Jestli ne, tak mizím na víkend z Brna..
  • 0

#42 Merynka-18228

Merynka-18228

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 12:25

Substance je teď disabled... V sobotu bych měla být v Brně a učení si asi nechám až na neděli. Ale vybavení nevedu, takže se můžu max. přidat k někomu, kdo ho má. čili pokud se něco domluví, ráda se připojím a budu se snažit být nápomocná...
  • 0

#43 vandrovecz

vandrovecz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 20:31

V sobotu má být ještě snad hezky, na nějakou tu Kačku bych při zapití úspěšného lovu v zájmu dobré zábavy určitě nehleděl, snažíc se tak revanšovat za chybějící vybavení...
  • 0

#44 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 21:35

V pátek 11.6. jdeme Skrejš na konci vesmíru. Sraz ve 21:00 na parkovišti keše. K sobotě - čekám na Alfirin, zda půjde (má klíčové vybavení) či nikoli, případně zda navrhne ona nebo kdokoli tady ještě něco jiného, protože Kernitani dle různých náznaků asi momentálně nejdou jít na jeden zátah. Dále mě napadlo - co si dát někdy v týdnu jednoduchou keš s 5 terénem v Brně (strom, sloup, most) jako trénink? Kouknu se do mapy... Bohužel nemám vybavení ani znalosti, tak by se nad námi musel někdo slitovat a věnovat nám pár chvil ;).
  • 0

#45 vandrovecz

vandrovecz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 5:26

Dany8 napsal/a:
V pátek 11.6. jdeme Skrejš na konci vesmíru. Sraz ve 21:00 na parkovišti keše.


Pokud vyspím noční a seženu nějakou tu lampičku, rád přijdu...
  • 0

#46 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 12:06

S těžkým srdcem ruším z mojí strany tuto sobotu. Autorka jediného návrhu na program se neozývá, tudíž můj volný čas propadá pořádání vodáckého závodu na Svratce. Tak asi příště zase něco navrhnu já... Pokud víte o něčem rychlejším s 5 terénem v Brně vhodném pro odpoledně/večerní odlov, můžete mi, prosím, napsat nějakou zprávu? Pokusím se sehnat někoho s vybavením a schopnostmi (pokud zde nebude dobrovolník B)).
  • 0

#47 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 19:05

Ve čtvrtek nebo v pátek večer (17.6., 18.6.) je v plánu Sedm segmentů GC1J6DB. Sraz bude na vyluštěných souřadnicích ;). Kdo byste chtěl přijít a jít si pro keš? Postávače dole neberem B). Dále vyhlašuji přípravu na odlov keše Konečná Vystupovat! GC19QV7. Zájemci nechť mi napíší na mail dany8@centrum.cz, bude třeba koordinovat sběr vstupních dat...
  • 0

#48 Dany8

Dany8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 17:41

Takže hlásím Sedm segmentů uloveno v pondělí 21.6. Byla to bezva dámská jízda B). A rozhodně nikdo nekoukal zdola jako japonský turista ;). Příští týden je v plánu Stránská skála UP and DOWN GC16263. Kdo se chce přidat nechť se zavčasu ozve. Konečná Vystupovat! zdá se bude odlovována v několika termínech. Kdyby měl někdo zájem o společnost při odlovu, zkuste se taky nějak ozvat. To je prozatím vše. Pokud byste měli vy nějaké nápady (zároveň s časem je případně realizovat), sem s nimi!!!
  • 0

#49 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2010 - 18:17

Dany8 napsal/a:
... Příští týden je v plánu Stránská skála UP and DOWN GC16263. Kdo se chce přidat nechť se zavčasu ozve.

Pokud by to bylo v pondělí nebo úterý, šel bych do toho s váma...
  • 0

#50 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 11:57

Mám půjčený žebřík pro odlov 1,2,3,4 ale je to dost vratké - chce to druhého kdo to bude držet. Tak jestli to někdo má vyluštěné tak bych se potřeboval urychleně domluvit.
  • 0

#51 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 14:13

stránská skála vypadá dobře :) kdy by to tak bylo? :)
  • 0

#52 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 15:38

Je to divný, ale u té 1,2,3,4 sem se nedostala ani do třetí složky, byť mi heslo bylo řečeno osobou co již má odloveno a já zkusila všecky možný varianty s velkejma písmenama a čárkama.
  • 0

#53 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 16:27

Jitka_F napsal/a:
Je to divný, ale u té 1,2,3,4 sem se nedostala ani do třetí složky, byť mi heslo bylo řečeno osobou co již má odloveno a já zkusila všecky možný varianty s velkejma písmenama a čárkama.


jsou tam dvě zásady:
1) diakritika ne
2) velká / malá kopírují původní slovo

a když to slovo řekla osoba, tak je dobré si jeho existenci a správný zápis zkontrolovat
  • 0

#54 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 16:59

Tak jsem na to koukl a zakysl jsem u 9 - ale zkusim to zlomit :). Jinak teda ta "cestina" co autor predvadi na prvnich dvou obrazcich je ke zvraceni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#55 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 22:38

Mám souřadnice 1234 a 12345. Sám ale do toho nechci...šel by někdo v pondělí nebo úterý odpoledne?
  • 0

#56 HOLAS

HOLAS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 23:15

ssva napsal/a:
Mám souřadnice 1234 a 12345. Sám ale do toho nechci...šel by někdo v pondělí nebo úterý odpoledne?


jj taky mám :) jinak zašel bych si to odlovit :)
  • 0

#57 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 23:49

No nevím, kdy budu muset ten žebřík vrátit (a taky zavazí v autě), původně jsem ho měl na den. 12345 zvládnou šikovní bez něj, ale s ním je to lepší. Není to daleko, takže bych to s váma klidně absolvoval také. Ale Po není moc dobrý den, momentálně by se mi více líbilo někdy o víkendu.
  • 0

#58 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 7:41

Arne1 napsal/a:
... Po není moc dobrý den, momentálně by se mi více líbilo někdy o víkendu.

Po je nejhorší den, proto si ho chci takle zpříjemnit...ne, ale vážně, já jsem v Brně večer jenom v Po a Ut. Zbytek týdne bydlím jinde...
  • 0

#59 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 8:57

No dobrá, pokud ten žebř nebudu muset vrátit, tak tak kolem 19-20 ?
  • 0

#60 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 9:02

Dany8 napsal/a:
Příští týden je v plánu Stránská skála UP and DOWN GC16263. Kdo se chce přidat nechť se zavčasu ozve. Konečná Vystupovat! zdá se bude odlovována v několika termínech. Kdyby měl někdo zájem o společnost při odlovu, zkuste se taky nějak ozvat.
To je prozatím vše. Pokud byste měli vy nějaké nápady (zároveň s časem je případně realizovat), sem s nimi!!!


a co tak nějaké podrobnosti - už je sobota a nic ?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama