Přejít na obsah


Fotka

Server GC temporarily down


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
657 odpovědí na toto téma

#601 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 9:19

ssva napsal/a:
...GS server po mě ale chce FURT a FURT opakovaně přihlašovací údaje...s nastavením prohlížeče (Firefox) jsem od včerejška nic nedělal a pamatování hesel na servery mám nastaveno...v MSIE to jde, tam mě ale zase nejde editace Favorites...je to na po...ni.

hlasuj http://feedback.geoc...ssion?ref=title
  • 0

#602 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 9:41

To už se jako BM nemůžu koukat na bookmark listy?
  • 0

#603 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 16:26

Nové "Beta mapy" jsou na prd. Sice to celkem sviští, ale protože je generujou na serveru do PNG tiles tak tam nidy nebude možnost "hide my finds" jako u starejch, a to ani pro PM :(
  • 0

#604 rytir_fik

rytir_fik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 16:33

zde: neboj se soucacna verze je 0.9.1 v0.9.2 and beyond Premium Member filtering by cache type Pocket Query integration Caches along a route Trackables support See and communicate with geocachers in real-time using Geocaching Social (coming soon!) …and other cool feature ideas suggested by you. Discover how to help us improve the maps…
  • 0

#605 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 17:19

KaMo_cz napsal/a:

KaMo_cz napsal/a:
co to tam ty exoti vyváděli? mám v pr*** bookmarky "významné stromy" a "k pramenům", což mě se*** velice! dá se to nějak zachránit nebo doufat že se to zázračně obnoví?

Takže, pokud jdu na bookmarky z profilu "lists", tak mám jen 1/2 bookmarků, pokud na ně jdu z "manage lists", tak vidím všechny.
No, mají klucka co dolaďovat.

It's Not a Bug, It's a Feature! Takhle to ale bylo vzdycky, na Lists vidis jen svoje verejny bookmarky.
  • 0

#606 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 17:32

maaaca napsal/a:

It's Not a Bug, It's a Feature! Takhle to ale bylo vzdycky, na Lists vidis jen svoje verejny bookmarky.


To není tak docela pravda, já tam vidím i neveřejný.
  • 0

#607 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 17:35

Tak to je zvlastni ja tam vidim (a vzdycky jsem videl) jen ty verejny... Jinak se mi ty zmeny celkem libej.
  • 0

#608 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 17:36

maaaca: omyl, na lists vidím jen náhodnou část, na kterou atributy nemají vliv. naděje umírá poslední
  • 0

#609 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 17:41

Me, jako vyvojari, se samozrejme zmeny nelibej. Za to, co provedli v hledani nejblizsich, kdy vzdalenost a smer nahradili obrazkem, bych jim nakopal do *****. :/
  • 0

#610 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 17:49

Ja bych zustal v klidu. Oni budou jeste dlouho vsechno doladovat. Kdyz byl posledni velky upgrade, tak se vsem mrsily statistiky v profilu a kazdy nadaval. Ted je to vse ok. Ono se to vyladi. ;);)
  • 0

#611 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 18:09

super, další aktualizace a přestanu kešovat. to že mě nejde dát favorita bych zkousl, ale že místo mapy mám bílou plochu, tak to teda nase*** :( mám ff 3.6.13, gmonkey sem vypnul, a jiné fičury tam snad neběží (mimo ofiko doplňků jako firegestures atd.)
  • 0

#612 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:29

> kdy vzdalenost a smer nahradili obrazkem, bych jim nakopal do *****.

To jsem taky nejak nepochopil, ale naparsovat se to da, staci prelozit prvni dva znaky toho argumentu, a da to vzdalenost (az do 99km, to staci).. Proc to ale 'sifrovali' mi taky unika..

d1,d2=urllib.unquote(k_arg)[:2]
dist='WVUTSRQP_^'.index(d1)
try:dist=dist*10+'BC@AFGDEJK'.index(d2)
except:pass

  • 0

#613 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:49

> neboj se soucacna verze je 0.9.1 Kdepak, to je principialni vec- proste maj na server-side mapserver co generuje transparentni png tiles s kesema, a zobrazujou to jako overlay.. Filtrovani podle typu kese mozna udelaji, ale skryti 'found' nikdy, leda by generovali/cachovali ten overlay pro kazdeho PM zvlast, a to zcela jiste nebudou. Me to nevadi, stary mapy fungovaly celkem ok, pri >500 kesich to stejne je neprehledny. Akorat to filtrovani nalezenejch na serveru, to udelat teda mohli.
  • 0

#614 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:57

KaMo_cz napsal/a:
super, další aktualizace a přestanu kešovat.
to že mě nejde dát favorita bych zkousl, ale že místo mapy mám bílou plochu, tak to teda nase*** :(
mám ff 3.6.13, gmonkey sem vypnul, a jiné fičury tam snad neběží (mimo ofiko doplňků jako firegestures atd.)


Aktualizace jsou přibližně každý měsíc, takže cca na konci ledna můžeš počítat s repete :).
  • 0

#615 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 22:05

KaMo_cz napsal/a:
super, další aktualizace a přestanu kešovat.
to že mě nejde dát favorita bych zkousl, ale že místo mapy mám bílou plochu, tak to teda nase*** :(
mám ff 3.6.13, gmonkey sem vypnul, a jiné fičury tam snad neběží (mimo ofiko doplňků jako firegestures atd.)

FF 3.6.13 a GM zapnutý a mapa je OK. Stejně tak FF 4 beta. Problém hledej u sebe a ne u GS.

Miluji tyhle výkřiky do tmy...
  • 0

#616 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 22:21

KaMo_cz napsal/a:
maaaca: omyl, na lists vidím jen náhodnou část, na kterou atributy nemají vliv. naděje umírá poslední


Já též nemám problém - všechny 3 kusy, které mám shared se mi zobrazují. Ignore list veřejný nemám a tak se neukazuje ;). Mě spíš opravdu potěšily tim způsobem hodnocení respektivě lépe řečeno: oceňováním keší. Příjde mi to na první pohled jasnější, než nějaká procenta. Statistiky také nesjou k zahození a tu mapu snad brzy ještě doladěj :). Po tom tvrdém spánku je tohle obrovskej skok - hlavně aby v tom pokračovali :| .
  • 0

#617 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 22:23

zde napsal/a:
Hmm, tak nejen ze gc.com kurvi co muze, tag 'code' tu taky nefunguje :0 Holt zapojte fantazii..

Tak zkus u příspěvku vypnout zobrazení smajliků
  • 0

#618 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 13:49

> zkus u příspěvku vypnout zobrazení smajliků Díky, pomohlo.
  • 0

#619 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:55

Zdá se, gc.com přestal posílat NEEDS MAINTEANCE logy na e-mail. Za dnešek mám na GC2GCRH jeden DNF a jeden NM log. DNF přišel e-mailem a NM ne.
  • 0

#620 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 15:09

vokaty napsal/a:
Zdá se, gc.com přestal posílat NEEDS MAINTEANCE logy na e-mail. Za dnešek mám na GC2GCRH jeden DNF a jeden NM log. DNF přišel e-mailem a NM ne.


Nevím jak tobě, ale mě NECHODÍ! vůbec žádné emaily o návštěvách mých keší. Poslední mi došla 13.12., přestože od té doby bylo zápisů (Found it, DNF, Write Note) na mých keškách nejméně 20. Dokonce mi nedošla ani informace o tom, že jsem kešku disabloval. Emaily v nastavení jsem nemělnil, nastavení emailů taky ne. Vám tyto zprávy chodí?

OPRAVA:
Tak jsem zkusil ještě jednou zkontrolovat nastavení - zkontroloval jsem nastavení na GC.COM, Thunderbirdu a vše OK (jiné zprávy mi chodí...). Tak jsem se podíval ještě na stránku emailu (notifikace mi chodí na email na Geoceching.cz) a zjistil jsem, že tyto notifikace jsou ve složce se SPAMem, nevím ale, jak je to možné, když předtím chodily OK!)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama