Přejít na obsah


Fotka

GASP - Geoget All-In-One Statistic Pack, aneb statistiky na pár kliknutí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1097 odpovědí na toto téma

#1061 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:28

gord: instalace - pokud si v instalaci navoli adresar TEMP, tak se mu tam rozbali at uz GASP nebo nainstaluje Geoget jako takovy, to je proste blbost dotycneho cloveka. S tim ja a ani ty nic neudelame. instalace - aktualizace. Taky jsem to resil nekolikrat. Na webu mam cervene varovani, ktere asi nikdo necte. Uz jsem zde i nekolikrat navrhoval reseni - stacilo by, kdyby si Geoget po spusteni ulozil ten adresar do registru - nebylo to do ted taky udelano. Z me strany uz vice udelat nemohu. GJ - uz konecne pochop, ze v GASPu neni NIC NIJAK RESENE, je to uplne obycejna portable verze, do ktere jsou doinstalovane naprosto klasicke a standardni pluginy. Neni tam NIC nestandardniho! Proc hledas chyby ty? No to ja netusim, to se musis ptat sam sebe. Pokud tu nekdo napsal, a mel jsem moznost, tak vzdycky jsem se mu snazil sam pomoci. A budu opakovat znova, GASP je naprosto STANDARDNI zalezitosti, obycejne nainstalovanej geoget, prepnutej do portable rezimu a do nej doinstalovane pluginy. Nic vice, nic mene. A proc jej davat jinym? Ja ho nikomu nedavam a ani necpu, kazdy si ho muze vzit podle vlastniho uvazeni. A po pravde, nez bych u nekoho resil nejaky instalace a nastavovani a pri tom laboroval s vysledkama metodou pokus-omyl, tak proste sahnu po GASPu, rozbalim a okamzite dotycny funguje.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1062 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:48

S474N: Díky za odpoveď, vyzkouším. :)
  • 0
\m/

#1063 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:49

Uznej, ze je naprosty nesmysl, aby autor GG napravoval nesmysl, ktery udella nekdo jiny tim, ze poskytl svou instalaci jako neinstalacni zazipovany balik. Z tve strany muzes udelat zasadni vec - prestan nabizet GASP. Dosud jsi mi nerekl jediny duvod, proc jej pouzit misto standardni instalace. GJ: ano, vim, ze je to zazipovany datadir. Takze ty mas ve svem datadiru 2 instakacxe GJ? To by potom vysvetlovalo ty potize. ;) Proc resim problemy cizich? Nech te demagogie. Zajimeve, ze kdyz jsem pomahal tobe, tak ti to nevadilo. Ano GASP j standardni, ale jen na tvem pocitaci, na zadnem jinem uz ne. Kolikrat se tio to bude opakovat? Jen na tvem byl standardne nainstalovan GG. S tebou se neda diskutovet, misto odpovedi na otazky mlzis.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1064 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:51

Portable verze má tu nevýhodu, že se dá "nainstalovat" několikrát do různých míst a pak se člověk diví, proč tam nemá něco, co evidentně stahoval. Mě se to kdysi povedlo taky. Teď už je to v pohodě, automatické aktualizace fungují, jen to mám v divném adresáři (asi to přesunu, když je to portable). Jinak, v DOSu bylo všechno portable, dokud neexistoval registr. A mě osobně se tohle řešení u jednoduchých programů líbí.
  • 0

#1065 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:53

Ono by to bylo super, kdyby GG patril do ty kategorie jednoduchejch programu :)Jenze to by pak umel kulovy...
  • 0

#1066 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 20:59

gord: ty zase uznej to, ze ja vic jako neautor Geogetu udelat nemohu a vysvetlil jsem konkretne proc. Pokud me napadas, ze mlzim, tak mi rekni kde konkretne? Vsude jsem napsal jasna fakta a jak to v realu je. Pokud nekdo necte, ze ma zvolit konkretni instalacni cestu, co s tim vice mohu udelat? Odpovim za tebe, nic. Napsal jsem tucnou rudou hlasku pod navod s Geogetem a pozadal autora, jestli by nejak nevyresil ulozeni adresare do registru (prace pro nej na par minut). Vic opravdu udelat nemohu, maximalne pres TeamViewer nejakemu zoufalci pomoci. GJ - opravdu je problem ten zip s GASP stahnout a podivat se sam? Pokud dovozujes, ze tam jsou nejaky "preplacany" instalace pres sebe, aniz by ses sam presvedcil, jak se veci maji, tak tu demagogii vytvaris predevsim ty sam. O reseni cizich problemu si tu psal ty, tys tu zacal brecet, ze je MUSIS resit. Ja ti pouze napsal, ze NEMUSIS. A ani moje problemy si resit NEMUSEL, mohl si me klidne odpalkovat. Oba dva vime, ze je to nevdecna prace, pomahat nekomu s pocitacem (bez ohledu na to, co se resi),ale pokud uz ses rozhodl lidem pomahat, tak vzapeti nebrec, ze jim pomahas. Nikoliv, GASP je standardni vsude, respektive je natolik standardni, jako bezne nainstalovany Geoget a do nej pluginy.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1067 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 21:11

S474N napsal/a:
Nikoliv, GASP je standardni vsude, respektive je natolik standardni, jako bezne nainstalovany Geoget a do nej pluginy.


No prave, tak proc to nedelat standardni instalaci? Proc bych mel podporovat jeste nejake nestandardni instalace? Jako ja se rozhodne nenudim, a kdyz uz jsem vylepseni tech instalaci venoval tolik casu, tak bych byl rad, aby se to pouzivalo a neobchazelo.

GASP mel kdysi davno smysl, ale dnes uz pro nej smysl nevidim. Stacilo by jen aktualizovat ten tvuj dobry navod, tak aby odpovidal soucasne standardni instalaci, a soupnout jej na wiki. Ne?
  • 0

#1068 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2012 - 21:17

Ten pozadavek jsem hlasil v dobe, kdy zadna standardni instalace neexistovala. Co se navodu tyce, klidne at to nekdo zpracuje. GASP nechavam bezet dal pro sve blizke okoli, kterym vyhovuje a kterym v soucasne dobe nemohu nabidnout nic hotove zpracovaneho.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1069 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2012 - 18:22

S474N napsal/a:
maximalne pres TeamViewer nejakemu zoufalci pomoci.


S474Ne, dostanes do nosu, ja nejsem zadnej zoufalec :D
  • 0

#1070 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2012 - 7:06

Pokud jsi zoufaly z nejake nefunkcnosti, tak jsi presne to, co jsem myslel. Nikoliv ve vyznamu zkrachovalce. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1071 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:04

balicek GASP pouzivam mechanicky, funguje. Nedávno jsme odlovili nasi prvni zahranicni keš na Slovensku. V "nálezu podle uzemí" je. Ale v dalších statistikách neni zaznamenana. Napr. nejvzdalenejsi, nejvyssi apod Jak to napravim ? Diky
  • 0

#1072 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:12

Suntour: pokud ti nefunguje nejvyssi, tak nemas vyskova data (zkus plugin Elevation). Co se nejvzdalenejsi tyce, tak me nenapada, v cem by mohl byt problem, zkus to jeste prohnat pres plugin Divider.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1073 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:44

nejvzdalenejsi by nemelo na divideru zaviset,ne? To se pocita ciste ze souradnic bodu. takze zkontrolovat, jestli u tech kesi jsou vsude souradnice.
  • 0

#1074 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 8:47

HaLuMa: vsak jsem psal, ze me nic nenapada, nicmene zkusit to muze, ne? ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1075 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 9:21

To jiste muze, ale pomuze to asi stejne, jako kdyby si sel zabehat. B)
  • 0

#1076 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2012 - 17:50

== GASP v1.25.857 == * aktualizovan GeoGet na aktualni verzi
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1077 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2012 - 19:24

== GASP v1.26.957 == * aktualizovan GeoGet na aktualni verzi * aktualizovan GeoJarry na aktualni verzi
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#1078 Parisee

Parisee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 13:06

Ahoj, díky moc za tvoůj balíček i návod, jak na to. Přesto tě poprosím o radu, proč mi mapa ČR ukazuje všechny keše v ČR? Nevím, kde jsem udělala chybu, snažila jsem se postupovat podle návodu, jak to jen nejvíc šlo (AutoStat 2.53 - Pokročilé nastavení - vypadá trošku jinak). Současně se mi do mapy krajů přenáší nesmyslné %. Předem díky :)
  • 0

#1079 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2012 - 14:31

kde kdo vyhrabal autostat 2.53?! ta je dva roky stara :roll:
  • 0

#1080 Draconium

Draconium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2012 - 14:22

Ahoj, už nějakou dobu mi GASP při generování statistik přihazuje jednu keš navíc. Netuším proč, duplicitní logy nemám, každopádně pokaždé mi tam skočí někde mezi 350. a 400. keší. Zajímavé je, že se to drží i ve všech statistikách typu nález/kraj...je nějaký jednoduchý způsob, jak to vyřešit? :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama