Přejít na obsah


Fotka

...co je moc to je příliš


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
329 odpovědí na toto téma

#321 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:40

DrakMrak: rozum mozna ne, ale vysledek jo :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#322 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 15:02

geodaxx: bavme se konkretne, jake jsem kde bonzoval? Pokud zalogovani cache prirovnavas na stejnou uroven jako ujizdeni od benzinky bez placeni, tak je opravdu neco spatne - ovsem ve tve hlave a nedostatku rozlisovacich schopnosti na urovni zavaznosti. Ty byt soudce, tak bys nejradsi kazdymu rovnou setnul hlavu, ze? Proste bud cerna nebo bila, zadna jina barva neexistuje. A kdyz uz jsme u te polemiky. Pri ujeti od benzinky nebo nezaplacenim jizdneho vznika hmotna skoda provozovateli (at jiz benzinky nebo dopravnim podnikum). Muzes mi rict, jaka hmotna skoda vznikne autorovi kese, kterou odlovi nekdo formou ziskanych finalek? Respektive jeste to trosicku rozsirim vic, abys to nemel tak tezke - JAKA SKODA VZNIKNE MAJITELI KESE, obecne? Jeden radek v logbooku nebo jaka?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#323 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 15:42

S474N napsal/a:
DrakMrak: rozum mozna ne, ale vysledek jo :D:D

dobrá mírné vylepšení předešlé věty... ;) za blbost se holt platí...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#324 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:07

geodaxx napsal/a:
nejake kese na SM/SC ... loni na podzim ... najdes to ve svych prispevcich ...

Ale no tak, bud budme konkretni nebo to neresme vubec ;)

geodaxx napsal/a:
copak ja mluvim o nejakych trestech ? :-)

Nikoliv, ovsem vychazim z logiky. Pokud nekoho uvidim, ze se olizuje s kluky, tak si o nem taky budu myslet, ze je gay.

geodaxx napsal/a:
jsi prilis materialisticky zamereny chlapec ... nepracujes nekde, kde se uplatnuje pravo jako takove ? ... casto pouzivas pravni formulace a evidentne te to bavi ... :-)

Nikoliv materialisticky, proto jsem ti dal moznost odpovedet o obecne skode, ktera vznikne - nikoliv jen te materialni. A jinak si uhodl, nepracuji :)

BTW a odpovis tedy, jaka skoda vznikne ownerovi? Tedy nemyslim tim ono posramocene ego tim, ze si nekdo dovolil logovat do kese, na kterou dle nej "nema pravo".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#325 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:43

geodaxx: co jsem kdy kde napsal si opravdu nepamatuji. Navstevuji nekolik for a kdybych si mel pamatovat, co jsem kde psal pred rokem, tak bych nedelal nic jineho. Takze pokud mas sam nejakou konkretni vytku, tak laskave adresne a konkretne. O trestech a gayich jsem zacal psat prvni ja. Ovsem tys tu psal prvni neco o chlapeckach, takze kdovi jak to je :D:D:D No o te demagogii v praxi bys mohl evidentne prednaset. Kde jsem psal, ze JA se tak zachovam? Ze zrovna JA budu brat finalky a ze zrovna JA tak budu chodit lovit vsechny mysterky a multiny? Jelikoz jsem to nepsal nikde, tak tve narazky na fair-play nebo mereni penezi beru pouze jako velmi, ale opravdu velmi slaboduchou urazku. Navic pouzivani slovnich obratu "vsichni vime, vsichni vnimame..." je pomerne velmi pruhledny a znamy zpusob manipulace ;) Priste zkus neco z vyssiho levelu ;) Ano, je mi jasne, ze nebudes reagovat a vysvetleni je vice nez na snade - ono co na to napsat, ze? Zadna skoda realne nevznikne - mozna ten jeden radek v logbooku. Cele je to proste o tom, ze sis usmyslel, jak jsou tvoje kese genialni a ze si je proste nikdo nemuze dovolit preci odlovit jen tak. A nejhorsi zjisteni pro tebe je to, ze s tim nic, ale vubec NIC nemuzes udelat. A ta bezmocnost je nejhorsi, ze? ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#326 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:15

geodaxx: videli jsme se v realu a pokud netrpis "zavaznou formou amnezie" (tvoje slova), tak si urcite i pamatujes, ze ani chlapec a ani hoch nejsem uz pomerne dlouhou radku let. Stejne tak ti muselo byt jasne, ze "hosanci" asi nebudou mym salkem kavy, ale ty se jimi koukam velmi rad ohanis. Nepracujes nekde u cirkve? Az mi to pripomina onen otrepany vtip:

Víte jaký je rozdíl mezi knězem a beďarem?
Beďar se vám na obličeji udělá až v patnácti..


Vis, myslet si muzes co chces, o fairplay nebo o cemkoliv jinem, ja si taktez pro zmenu myslim svoje. A tvoje poznamky o "pakach" v souvislosti s mou osobou me opravdu nechavaji velmi klidnym. Naopak tyhle silacke reci miluji, zvlaste kdyz dotycny clovek v realu potom misto pohledu do oci radeji kouka, jak co nejdriv zmizet mezi stromy, ze? :D:D

Mas pravdu, materialisticky jsem napriklad pro zdejsi komunitu pred tydnem vytvoril napriklad balicek GASP a z jeho provozu prave inkasuji velmi tucne provize. Stejne jako si tucne nechavam platit za rady, pripadne servisni zasahy pres TeamViewer - je to zrovna hodinka, co jsem opravil Geoget u posledniho klienta.

Ano, tobe nejde o kese a jsem rad, ze si me poucil, o cem ty mysterky jsou - nejlepsi jsou prave takove poucovani lidi, co neco delaji stylem "za ctrtnact dni to bude tyden".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#327 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:29

no tak myslim, ze je nejvyssi cas zavolat dorcimu, at ty vase osobni cinty uz zamkne. :)
  • 0

#328 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:52

Ty jsou teda dobří, je to sviňárna, ale to je mi jedno. A dokonce tam mají i mé keše:D a to 1 (multi na 5 min., ale nevím jak přišli na souřadnice, ale to je stejně jedno, protože GPS je zde na NIC), 2 jim chybí (je vidět, že v Samotiškách nebyli a neprošli si to), 3 taky nemají (stejně jako 2), 4 mají (je to snad jediná keš z mých vyluštitelná od stolu, kdo chce, ať obětuje 50 K4, jinak nakopnutí dám zadaro :D), ale moje tradičky tam nejsou, jaká škoda :D, a 6 tam mají (k té je potřeba to projít, že by se tedy v Sam. zastavili, nebo našli obchodníka z Olomouce ?), ale Bonus nemaj, ještě že tak, a mojí u buku taky (u té je taky potřeba se projít). Řešení, jsou to blázni. Mají mé tři keše a mě je to jedno, pokud někdo chce vyhodit 150 za to, aby si ušetřil 5 minutovou procházku, to je jeho problém. Jen jsem jim napsal dotaz, jak zjístili souřadnice keše, která souřadnice finálky nemá vůbec a hledá se pomocí buzoli :D:D, no nic, asi přidám do textu odkaz na jejich stránky s tím, že já to poskytnu za 20 Kč :D:D
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#329 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 18:58

geodaxx: ne, nezlobim se Igore, vazne ne. Me totiz muze urazit pouze inteligent. ;) A to pako, to prechazim s usmevem s odkazem na predchozi vetu. :) BTW jsem zvedav, jestli se na finalkach objevi i komplet CoWoX, nad nekterymi se mi nechce premyslet a rad bych si je lognul :D :D :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#330 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 20:00

...no, trošku to začíná být osobní :), už toho bylo řečeno dost - obecně: je mi v podstatě jedno, pokud někdo nalezne moji multi/mystery bez procházky/luštění. Pokud mu udělá i za těchto okolností nález radost a cache nepříjde k újmě, je vše OK. Jen to kšeftování s finálkami za prachy mi připadá fuj fuj... PS: pokud nejde o život jde o h.... ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama