Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2011


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#21 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2010 - 19:27

Pokud bude stolní za rozumnou cenu, tak bych ho bral.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#22 2pirko

2pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2010 - 21:45

Tedka mam nastenny a cervenec se fakt povedl. Asi si ho necham i v srpnu. :D:D:D Na pristi rok bych ale taky uvital radeji stolni.
  • 0

#23 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 8:56

Jsem také pro stolní a vzal bych rovnou dva, do práce i domů.
  • 0
www.povetrnik.cz

#24 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 9:04

Mně by se stolní taky hodil, ale lepší je co týden to obrázek.
  • 0

#25 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2010 - 9:30

Stolní bych určitě bral. Pokud by byl co týden to obrázek, tak to by bylo super.
  • 0

#26 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2010 - 11:29

Ahoj, jak to vypadá s tím kalendářem? Pokud by byl stolní vzal bych si ho též :)
  • 0

#27 rypadlo

rypadlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 14:49

Taky bych měl zájem o stolní, ale chtěl jsem se zeptat někoho kompetentního co by kalendář měl tak zhruba zobrazovat? Jen chci vědět jestli na každý týden bude fotka např. z okolí nějaké konkrétní keše s informací o jakou jde keš (GC kód nebo název) a kde se nachází (např. okres)? Jen se ptám, protože nevím co přesně si představit tak mě prosím nekamenujte. Díky
  • 0
Garmin Etrex 30 Samsung Galaxy S II+c:geo

#28 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 8:07

Přimlouvám se za stolní variantu. Pokud by ale byla chuť, prostředky a nouhau, nástěnná varianta je také vítána Chci říct, že obě varianty bych užil ;)
  • 0

#29 Av@rikus

Av@rikus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 9:29

Vzal bych taky ten stolní;)
  • 0

#30 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 12:11

Stolní i nástěnný kalendář jsem schopný udělat po technické, grafické i distribuční stránce, ale potřebuji někoho, kdo má zkušenosti s tvorbou obsahu a kontakty na další kačery, kteří by poskytli obsah (aby to nebylo jenom z jedné části republiky). Jsou dvě možnosti stolních kalendářů - týdenní nebo dvoutýdenní (jedna stránka = jeden nebo dva týdny). Logicky dvoutýdenní je levnější, protože není tolik práce se sháněním fotografií ani s tiskem. Na týdenní je potřeba 54 použitelných fotografií, na dvoutýdenní 28 (počítám-li titulní). Kdo do toho se mnou půjdete? jan@tiskem.cz, tel. 777801486, skype: janmacek111
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#31 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 15:22

karelturon: obsah problém není, stačí tady dát odkaz na upload a lidi ti toho naposílaj... jen doporučuju do toho netahat demokracii a výběr fotek provést sám /prostě jak ti do toho začnou kecat co jo a co ne, tak se v tom uplácáš/ :) problém vidím v penězích předem /záloha na výrobu/ a hlavně v distribuci - balit a posílat několik set zásilek není sranda /ani to není levný/. dále je možno využít nějaký shop jako odběrný místo, ale každý se tam nedostane a i tak by to bylo hodně starostí edit - jak to zhruba vidíš s cenou při nákladu třeba 200, 500, 1000 kusů?
  • 0

#32 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 17:54

Počítal jsem to a vyšly mi zhruba tři možnosti: týdenní nebo dvoutýdenní kalendář, z toho týdenní by mohl být větší nebo menší (větší = cca 30×14 cm + stojánek, menší = 23,5×14,5 cm), dvoutýdenní by vzhledem k potřebě místa na dvě týdenní kalendária na jedné stránce měl být spíš větší (30×14 cm). Cena malého týdenního kalendář by byla 140 Kč, velkého týdenního 170 Kč a velkého dvoutýdenního 120 Kč. Další možnost je klasický visací kalendář za 140 Kč. K tomu je potřeba připočíst náklady na distribuci - zásilka za 70 Kč, s dobírkou 100 Kč (nad 5 kusů v zásilce by se neúčtovalo). Jsou možné i osobní odběry prostřednictvím regionálních distributorů :). Mohlo by to být levnější, pokud by se včas (+- konec září) sešly objednávky aspoň na 150 kusů. Kterou verzi byste za těchto podmínek upřednostnili?
  • 0

Geokalendář 2024 - v prodeji ve vašem oblíbeném geoshopu. www.facebook.com/geokalendar


#33 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 18:45

Velký týdenní. Dva kusy, zatím. Fotky určitě vyber sám nebo s kým to budeš davat dohromady. Dej akorát vedět jaký format a kam je poslat.
  • 0

#34 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:18

omlouvám se za znásobený příspěvek, nějak mi šílí net... někdo to prosím smažte
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#35 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:19

omlouvám se za znásobený příspěvek, nějak mi šílí net... někdo to prosím smažte
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#36 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:20

pokud bych měl mluvit za sebe, tak velký dvoutýdenní. ne kvůli ceně, ale nezvládám otáčet listy ani u měsíčního kalendáře :D nešlo by udělat hlasování? i když, jak zas zajistit, aby hlasovali jen ti, co chtějí koupit, že... pokud by byl zájem, mohl bych zajistit vydání pro Kroměříž a okolí...
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#37 stenli007

stenli007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 8:23

Taky bych bral velký 2-týdenní, ale pokud bude týdenní tak nevadí
  • 0

#38 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 8:25

Měsíční, ale ať tam nejsou lidi a pixly ...
Pažitkův 2009 byl ideální, 2010 si drobně pohoršil tím bílým pozadím ...
  • 0

#39 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 8:50

stolní: týdenní, minimálně 2 ks bych si vzal nástěnný užiji také a také minimálně 2 ks ceny jsou akceptovatelné, pokud budeš shánět fotky, něco bych tu opět měl :)
  • 0

#40 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 8:57

Já bych byl pro týdenní, ty mívám doma a tak proč by to nemohl být geokalendář:D
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama