Přejít na obsah


Fotka

Za šipkou - série


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
43 odpovědí na toto téma

#1 XiXao02

XiXao02

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:30

Ahojte, chtěl bych všechny upozornit, že nějacý darebáci zebrali celou sérii. Dnes sme prošli 11 kousku a ani jedna krabička, potkali jsme další kolegy, kteří šli odjinud a taky nic. Tak zas nějakej ..... mě ....... ! Nikdy jsem nevěřil, že kačer může být takovej .....!
  • 0

#2 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:38

Nu což když to někdo půjde lovit vezme si sebou mikrovky a pokud bude fuč obnoví a dá o tom zprávu. Kačeři sobě ;).
  • 0

#3 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 21:43

Hamerinski napsal/a:
Nu což když to někdo půjde lovit vezme si sebou mikrovky a pokud bude fuč obnoví a dá o tom zprávu. Kačeři sobě ;).


Sice v tomto případě řešení, ale nic to nemění na tom, že dotyčný vandal je hovád:(
  • 0

#4 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2010 - 23:29

Hamerinski napsal/a:
Nu což když to někdo půjde lovit vezme si sebou mikrovky a pokud bude fuč obnoví a dá o tom zprávu. Kačeři sobě ;).



Bych to za dobré řešení nepovažoval. Už jsi hledal mikrovky v lesích? My měli co dělat aby jsme tam našli na podzim ty regulárky. A to už byly někde místy geodálnice. Ale ono se to dalo čekat - viz série Smajlík. A i ty mikrošky zase nějaká sv.ně čórne.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#5 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 4:52

kostapanaj napsal/a:

Hamerinski napsal/a:
Nu což když to někdo půjde lovit vezme si sebou mikrovky a pokud bude fuč obnoví a dá o tom zprávu. Kačeři sobě ;).



Bych to za dobré řešení nepovažoval. Už jsi hledal mikrovky v lesích? My měli co dělat aby jsme tam našli na podzim ty regulárky. A to už byly někde místy geodálnice. Ale ono se to dalo čekat - viz série Smajlík. A i ty mikrošky zase nějaká sv.ně čórne.


Hledal ;) a kupodivu je to sice náročnější, ale zloděje by to snad odradilo, protože by tím strávil více času než hledáním větších pixel a jejich využití by pro něj bylo velice omezené.
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 10:05

No nemyslim si, ze to nekdo krade kvuli dalsi vyuzitelnosti pixli.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 10:11

Včera jsme se vrátili ze Šipky. Zde společný log: http://www.geocachin...58-ee00c81795d2
Skóre: 12 DNF ku 3 nalezeným
:@:@:@
  • 0

#8 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 10:16

To by me zajimalo ktereho dementa se*e krabka v parezu :( I ulozeni s hintama bylo presne, takze jsme cestou nepozorovali zadnou devastaci okoli.
  • 0

#9 Petules

Petules

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 10:34

Zdravim XiXaa a jeho bandu, jsme jedni z těch, kteří taky včera nenašli nic a nasraní a zklamaní odjížděli s prázdnou domů. Udivuje mě, že si někdo dá tu námahu a systematicky obejde celou sérku jen proto, aby ji vyraboval. Proč? Myšlení takových lidí asi nikdy nepochopím... :@
  • 0

#10 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 11:01

S474N napsal/a:
No nemyslim si, ze to nekdo krade kvuli dalsi vyuzitelnosti pixli.


To s tebou musím nesouhlasit, protože u nás v Třebotově (kousek za prahou) někdo vzal někdo bráchovi pixlu a nechal v úkrytu pouze pytlík s obsahem kešky. V Černošicích (vedlejší vesnici) se toto samé stalo s dměna dalšíma keškama dvoum dalším geocacheru. Tak si začínáme myslet, že siu někdo dělá slírku krabiček :-D
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 11:36

Loschuanos: no ja myslel, ze tu resime serie Sipky, kde byly pixle typu ruznych prasku pro "Rambo dilny" a ty mi moc pouzitelne neprijdou. Naproti takove L&L krabicky chapu, ze jsou pro nekoho dost pouzitelne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:15

Loschuanos napsal/a:
To s tebou musím nesouhlasit, protože u nás v Třebotově (kousek za prahou) někdo vzal někdo bráchovi pixlu a nechal v úkrytu pouze pytlík s obsahem kešky. V Černošicích (vedlejší vesnici) se toto samé stalo s dměna dalšíma keškama dvoum dalším geocacheru. Tak si začínáme myslet, že siu někdo dělá slírku krabiček :-D


Dobrá, jedna dvě krabky by se hodily, ale 45 kousků? Možná potřeboval na šroubky :D . V tom případě to ale byl někdo kdo geocaching dělá, nebo někdo v jeho okolí, páč o těch krabkách věděl. Taky to ale může být truc myslivců, jako je tomu na smajlíkovi.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 13:41

kostapanaj: presne tak, podle me to bude nejaky samozvany ochrance lesa.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 20:38

Šipku jsme obešli na velikonoce - komletní. Jestli někomu vadí zvýšený pohyb kačerů po lese, tak to jsou podle mě jedině myslivci. Zvěř se přestane chovat jako dobytek, chová se plaše a bouchalové mají po legraci. Lesákům ani ochráncům přírody GC podle mě nevadí. Škoda té serie:(
  • 0

#15 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 21:21

ja myslim že kačeři plasi zver stejne jako houbaři :) a ty taky nikdo nestrili to musel udelat nejakej debil když si dal praci a ztratil celej den vysbiravanim šipky v lese no fakt nejaký pako radeji bych ho nechtel potkat ... co nadelat sou mezi nami i takový ... ale co chcete zacina to byt masovka - v mediich se o tom pise protože to je nyni IN
  • 0

#16 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 21:22

To mě přijde i na myslivce moc kompletní a navíc ty by nenechali na pokoji ty keše co nejsou součástí šipky. To spíš bude bohužel nějaký kačer co si myslí, že když se to nelíbí jemu, tak je potřeba to zlikvidovat. Jako ten co tady vykřikoval, že kdyby Martu udělali blízko jeho HC tak ji zlikviduje. Nebo to je práce tý novinářky, co nás tu sleduje a čeká teď na reakce;)
  • 0

#17 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 22:05

LudaL napsal/a:
Nebo to je práce tý novinářky, co nás tu sleduje a čeká teď na reakce;)


Novinářky Marty ? :|
  • 0

#18 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2010 - 22:32

Tak dejte celou serii pouze pro premium member :-) Pak mužeš zjistit kdo všechno tam koukal. A nějaký mudla-myslivec si nebude kupovat PM ( snad )
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#19 Tazzi team

Tazzi team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 6:58

To snad není pravda!!!!Jak jsem mírumilovný tak za toto bych někomu pozurážel ruky i s nohama!!:@:@ Mám 60% šipky odlovené a příští sobotu jsem chtěl odlovit ostatní,nádherá série.Komu to sakra vadí??!!Lidi jsou s odpuštěním kurvy!!Omlouvám se za sprosté slovo,ale nemohu si pomoci!!
  • 0

#20 amorhop

amorhop

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 9:21

dělala jsem šipku na začátku května, ne celou dala mi docela zabrat špička a jdna strana protože už nejsem nejmladší. Když už jsem byla dva dny v lese a po cestě jsem nepotkala ani živáčka jen na veřejných cestách cyklisty, myslím že tohle udělal závistivej kačer kdo jiný by se dostal k souřadnicím. Škoda chtěla jsem se vrátit a dodělat ji celou. Takovým bych urazila ruce:@
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama