Přejít na obsah


Fotka

Za šipkou - série


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
43 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 9:48

Autacek napsal/a:

LudaL napsal/a:
Nebo to je práce tý novinářky, co nás tu sleduje a čeká teď na reakce;)


Novinářky Marty ? :|


To byla ucitelka Marta, ucitelka! :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 10:28

amorhop napsal/a:
dělala jsem šipku na začátku května, ne celou dala mi docela zabrat špička a jdna strana protože už nejsem nejmladší. Když už jsem byla dva dny v lese a po cestě jsem nepotkala ani živáčka jen na veřejných cestách cyklisty, myslím že tohle udělal závistivej kačer kdo jiný by se dostal k souřadnicím.
Škoda chtěla jsem se vrátit a dodělat ji celou.
Takovým bych urazila ruce:@


Kdo jiný by se dostal k souřadnicím?......kdokoli kdo se zaregistruje na webu a hotovo. Lidi jsou různí a pokud to někomu tak strašně vadí, tak prostě vynaloží to usilí na to, aby si zjistil kdo to tam chodí po lese s GPS a další info, po té se tam zaregistruje a zlikviduje co se dá....Neříkám, že je tomu tak, nemusí být, možná to opravdu udělal kačer, jen píši alternativu.....

P.S.: Naštěstí my jsme šipku odlovili již v Březnu, tak jsme mohli prožít tento krásný zážitek při výlovu série a to na jeden tah....Doufejme, že se podaří sérii obnovit a že ji nebude nikdo opět ničit......
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#23 amorhop

amorhop

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 10:35

vin-lin napsal/a:

amorhop napsal/a:
dělala jsem šipku na začátku května, ne celou dala mi docela zabrat špička a jdna strana protože už nejsem nejmladší. Když už jsem byla dva dny v lese a po cestě jsem nepotkala ani živáčka jen na veřejných cestách cyklisty, myslím že tohle udělal závistivej kačer kdo jiný by se dostal k souřadnicím.
Škoda chtěla jsem se vrátit a dodělat ji celou.
Takovým bych urazila ruce:@


Kdo jiný by se dostal k souřadnicím?......kdokoli kdo se zaregistruje na webu a hotovo. Lidi jsou různí a pokud to někomu tak strašně vadí, tak prostě vynaloží to usilí na to, aby si zjistil kdo to tam chodí po lese s GPS a další info, po té se tam zaregistruje a zlikviduje co se dá....Neříkám, že je tomu tak, nemusí být, možná to opravdu udělal kačer, jen píši alternativu.....

P.S.: Naštěstí my jsme šipku odlovili již v Březnu, tak jsme mohli prožít tento krásný zážitek při výlovu série a to na jeden tah....Doufejme, že se podaří sérii obnovit a že ji nebude nikdo opět ničit......


  • 0

#24 Opi_CZ

Opi_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 11:42

Té série je/bude škoda. Máme to prošlé a opravdu to byl 2x důvod vyrazit na celý den do krásných hájů moravských. Mám obavu, že to ani nemá cenu obnovovat. Jestli někdo likviduje systematicky (jako např. smajlíka), je to 40 vyhozených pixel, protože likvidátor přijde znovu a zase to sebere. A přemístit to - to je totéž v modrém, akorát pro ownery s tím bude dvojnásobek práce.
  • 0

#25 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 11:43

Opi_CZ napsal/a:
Té série je/bude škoda. Máme to prošlé a opravdu to byl 2x důvod vyrazit na celý den do krásných hájů moravských.

Mám obavu, že to ani nemá cenu obnovovat. Jestli někdo likviduje systematicky (jako např. smajlíka), je to 40 vyhozených pixel, protože likvidátor přijde znovu a zase to sebere.

A přemístit to - to je totéž v modrém, akorát pro ownery s tím bude dvojnásobek práce.


Hm...asi pravda no....:(
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#26 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 12:29

Opi_CZ napsal/a:Jestli někdo likviduje systematicky (jako např. smajlíka), je to 40 vyhozených pixel, protože likvidátor přijde znovu a zase to sebere.


Dodávat pixle není problém, po zimě mám celkem dost prázdných tub od vitamínů... Jinak "Šipka" se mi dvakrát nelíbí, nevím proč by to nemohla být jedna velká multina. Procházka by to byla stejně pěkná, jen asi trochu méně masová. Pachatele taky tipuju na nějakého místního NIMBYho.
  • 0

#27 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 13:18

geodaxx: nez se takova multina vytvori, tak uz bude na Finalky.com a predavat z ruky se bude - ovsem bez predchoziho pruchodu :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#28 Tazzi team

Tazzi team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 13:42

A co se domluvit s ownery na tom že pomůžeme šipku obnovit,myslím že by se našlo dost dobrovolníků,nebyl by problém aby vždy jeden kačer obnovil 2-3 krabky a bylo by to obnoveno,já bych se hned hlásil že velice rád pomohu a 2-3 krabky nikoho nezabije a nic to nestojí:prostě kačeři sobě
  • 0

#29 XiXao02

XiXao02

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:37

Tak šel jsem potom a podle všeho jsem narazil na viníka ! S touto sérii nesouhlasil hned od začátku a ze vší pravděpodobností celou šipku odcizil, až na "U pěti Javorů" kam si netroufl. Není to žádný vandal, ale spíše naopak, chce uchránit přírodu od nájezdů kačerů. Nick tu zdělovat nebudu nechcu na něj žalovat, ale má v podstatě pravdu. Je to smutné, ale šipku bych asi neobnovoval. Tak alespoň minutu ticha.
  • 0

#30 amorhop

amorhop

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:42

pro XixaoO2 šipku jsem dělala začátkem května a nemohu říct že by tam bylo zase až tolik kačerů že by to byli nájezdy do lesa!!!! Nájezdy si představuji uplně jinak, třeba s hřebeny na borůvky ale tohle bylo něco jiného. Opravdu nezdálo se mi že by trpěla příroda a myslím že nebudu samaB)
  • 0

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:49

Rozhodne, ale diskuse na toto tema uz tu bylo a myslim si, ze je zbytecne to opakovat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#32 Tazzi team

Tazzi team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 14:58

XiXao02 napsal/a:
Tak šel jsem potom a podle všeho jsem narazil na viníka !
S touto sérii nesouhlasil hned od začátku a ze vší pravděpodobností celou šipku odcizil, až na "U pěti Javorů" kam si netroufl.
Není to žádný vandal, ale spíše naopak, chce uchránit přírodu od nájezdů kačerů.
Nick tu zdělovat nebudu nechcu na něj žalovat, ale má v podstatě pravdu.
Je to smutné, ale šipku bych asi neobnovoval.
Tak alespoň minutu ticha.


Totální nesmysl a nesouhlasím s tebou!
Jak by se tobě líbilo kdyby ty ses s něčím dřel někdo ti to a taky ostatním zničil a pak někdo řekl minuta ticha a šmitec?Trochu nesmysl nemyslíš?A opravdu pochybuji že by kačeři ničili přírodu!To potom můžeme zničit všechny keše v lese a nechat jen filmovky a pokud možno na smetišti aby jsme někde náhodou něco neničili nedej možno nechodili
  • 0

#33 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 15:15

XiXao02 napsal/a:
Není to žádný vandal, ale spíše naopak, chce uchránit přírodu od nájezdů kačerů.


Nechápu. Lidé rádi jezdí do hezké přírody. Jestli ukradne keše, nebudou tam jezdit kvůli "bodům", ale jen kvůli něčemu jinému. Pravda je že GC je čím dál masovější, ale i tak si myslím že jen mizivý zlomek návštěvníků tam byl kvůli nim. Absolutně ničeho tedy nedosáhl- stejně jako všichni fundamentalističtí magoři.

XiXao02 napsal/a:
Je to smutné, ale šipku bych asi neobnovoval.


Jistě, protože kdybychom ji obnovili, ten pošahanec by konečně přišel na to, že aby lidi nechodili do lesa, bude je muset postřílet.
  • 0

#34 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 15:20

XiXao02 napsal/a:
Tak šel jsem potom a podle všeho jsem narazil na viníka !
S touto sérii nesouhlasil hned od začátku a ze vší pravděpodobností celou šipku odcizil, až na "U pěti Javorů" kam si netroufl.
Není to žádný vandal, ale spíše naopak, chce uchránit přírodu od nájezdů kačerů.


Myslíš nejspíš geokolegu, který zanevřel na geocaching kvůli tomu, že lidi chodí kvůli krabičkám po lese, v němž si byl zvyklý užívat samotu (a ve kterém paradoxně před tím sám nakladl takový symbol geocachingové marnosti, jakým je lesní mikroška). Byl tak rozhořčený, že si i popletl přírodní park s přírodní rezervací.

Šipka mu nesedla, ale nechce se mi věřit, že by byl takový pošuk, aby ničil jiným hru. Bylo by to proti jeho filosofii všeobjímající harmonie, protože by byl v těžké disharmonii s člověkem:D.
  • 0

#35 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:00

Na šipku jsem se chystal v létě a jak vidím ty názory... . Prostě nechat chvíli jak se říká vyhnít, dát vše pod PM a trochu změnit případně posunout skrýše. A uvidí se co a jak.
  • 0

#36 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:50

Koukám na to se smutkem. Pár krabiček mám a vím, co je to je udržovat funkční. Obnovit Za šipkou s výhledem, že tentýž zmrd to zase obejde a bude to práce vniveč, to bude chtít hodně nadšení. Chtěl jsem také udělat něco podobného v menším, ale nějak se to přestává jevit jako dobrý nápad.
  • 0

#37 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 16:56

AHA & team napsal/a:
Koukám na to se smutkem. Pár krabiček mám a vím, co je to je udržovat funkční. Obnovit Za šipkou s výhledem, že tentýž zmrd to zase obejde a bude to práce vniveč, to bude chtít hodně nadšení. Chtěl jsem také udělat něco podobného v menším, ale nějak se to přestává jevit jako dobrý nápad.


To by byla škoda, nemyslíš? V každé komunitě budou debílci, ale přece nebudeme rezignovat:)
  • 0

#38 matugna

matugna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2010 - 17:24

My jsme vzali větší část první den kdy bylo letos hezké počasí a rozhodně jsme nebyli sami, téměř u každé keše jsme někoho potkali, nebo jsme alespoň viděli někoho jak se blíží či vzdaluje. Ale nedá se říct, že by tím příroda nějak utrpěla. Pokud se všichni budou chovat v lese citlivě a slušně tak to není problém. tento les není NP. Nicméně je třeba dávat neustále pozor, komu jde jen o body to není člověk. Možná je už nás moc. V mnoha lidech se najde vždycky nějaký "špatný"... Stálo by za úvahu přestat geocaching propagovat. Btw. neexistuje tady na to nějaké vlákno?
  • 0

#39 PedroSanches

PedroSanches

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 19:49

Nechci soudit, jestli je to či ono špatné. Jestli za šipkou je masovka poškozující přírodu či nikoliv. Jen mě zaráží, že člověk(na kterého se člověk dostane z tohoto vlákna - má logiku, že by likvidaci serie po přečtení odsouzení GC, provedl právě on) , který má za každým slovem kritiky tohoto jevu v ústech matku přírodu na fotce plné lásky k přírodě, ve které jeho dídě v kočárku nasává tu krásu, MÁ (na té fotce) V LESE PSA NA VOLNO. To ale zvířátka v houští neruší, srnky nestresuje :D a tak to chodí, kdo káže vodu... http://img.geocachin...786506f2322.jpg
  • 0

#40 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 20:06

Vytváření těch zajímavých tvarů <!> nebo -> nebo :-) nebo ----- je fajn, ale je určeno primárně pro kombajnysty a moc dlouhou životnost nemá. Vždy se najde nejaký magor, který to zničí z různých vyšších principů :( Z toho co tady vzniklo se mi zdala šipka jako docela zajímavá a náročná série a na tom ničení přírody asi moc nebude. Je to škoda, kačeři ji mohou obnovit v akci "kačeři sobě", ale za pár dní, týdnů stejně zmizí. Musím se přiznat, že mám dojem, že žádný z autorů těchto mega sérií nemá pojem o tom co je to keše udržovat a zakládá ji s tím, že prostě postupně série vymře. A to je i proti pravidlům...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama