Přejít na obsah


Fotka

ADVENTURE RACE HRACHOLUSKY 2010 - poděkování autorům


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 8:54

Je to již druhý den co necestuji v čase , ale stále jsem duchem nepřítomen a vzpomínám na tento víkend (ty časové posuny jsou hrozné). Pořád přemýšlím co o závodě napsat. Perfektně připravená akce se spoustou úžasných lidí v řadách organizátorů i soutěžících. Lidi DÍKY DÍKY DÍKY MOOOOC Tohle bylo něco tak skvělýho, že prostě slova jsou na to málo. Obrovský obdiv a pochvala organizátorům.
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#2 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 9:35

Můj log k tomuto eventu - závodu - bude teprve následovat, ale už teď mi je jasné, že slovy nedokážu vylíčit to nadšení, které jsme prožívali během plnění nádherně provedených misí. Skládám velkou poklonu, připravit takhle náročnou záležitost muselo dát hodně práce. Velké DĚKUJI všem, kteří dokázali pro ostatní připravit úžasnou akci.
  • 0

#3 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 9:48

Zatím nejlepší event, u kterého jsme měli štestí, že jsme se dostali mezi soutěžící. Obdivujeme organizátory, protože čas, který museli strávit nad přípravou, byl určitě ve stovkách hodin.
  • 0

#4 The Foxx

The Foxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 11:01

Můj log k tomuto eventu teprve bude následovat až dobiju baterky a setřesu ze sebe všechny ty zážitky z cestování v čase abych nepsal v moc velkých superlativech i když věřím že i tak budu :-) Super skvělý víkend nabitý zážitky ještě dlouho bude v mojí hlavě. Super lidičky naladěný na stejnou vlnu, dobrá organizace a hlavně super keše!!! Mayská pyramida, Čínské šachy a Hůl králů byly prostě balzámem na tu pravou geocacherskou duši. Díky moc organizátorům a všem zůčastněným lidičkám :D:D:D
  • 0
Never forget The Fox... www.kisspraha.cz

#5 kalcium

kalcium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 16:01

Taky jsem měl tu čest dostat se do starovního hole. Užíval jsem si to plnými doušky. Keše byly vymakaný do posledních detailů. Závity mi v hlavě šroubovaly až se mi kouřilo z uší. Paráda! :D
  • 0
Nudíte se? Pojďte hledat.

#6 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2010 - 18:40

Rozhodně super zážitek... log jsem zatím nesepsal, protože se marně snažím dopátrat, jak se mi zpřehází pořadí nálezů po případném "spuštění" soutěžních misí jako normálních mysterek. :)
  • 0

#7 Husky-CZ

Husky-CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2010 - 19:49

Také se musím přidat k chvále celé akce. Ještě teď mám mozkové závity v sádře:D Moc jsem si to užil a teším se na další ročník! Díky díky díky!!!!!!!!!!!!
  • 0

#8 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 9:04

Parádní videovzpomínka....

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama