Přejít na obsah


Fotka

Novy obrazec - Knoflík


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
133 odpovědí na toto téma

#101 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 12:54

K serii KNOFLIK je vyrobené nové CWG :

Vložený obrázek

Pár desítek jsem rozdal v jižních čechách během dovolené, včetně Kapra (doporučuji všem, co v logu na Knoflíku píšou, že je Knoflík moc dlouhej ;) , ale nejen jim, Kapr se mi líbil )

K dispozici jsou i CWG autorů, viz listing

Rád vyměním CWG např na eventu, chystám se na 10-10-10 , Desitka nebo Po Labi na lodi .

Bohouš
  • 0

#102 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 14:37

Pěkné kolečko, škoda že nebylo na finálce minulý týden :(. Snad se někde potkáme, když to nejde poštou.
  • 0

#103 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 14:57

Tak asi nezbývá než doufat, že někoho z ownerů někde potkáme (a to jsme se s nimi na Kaprovi minuli jen o dva dny :( , tomu se říká pech)
  • 0

#104 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 15:06

maluston napsal/a:
Tak asi nezbývá než doufat, že někoho z ownerů někde potkáme (a to jsme se s nimi na Kaprovi minuli jen o dva dny :( , tomu se říká pech)


Ty jsi koukám někde Liberecko , to nebude problém, my se potkáme.

Případně ti to nechám někde v pařezovým trezoru a pošlu souřadnice ;)

Nejen Kapr, ale celé jižní čechy - to byl balzám, pookřál jsem, pookřál :D

Bohouš
  • 0

#105 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 15:12

bohouscl6 napsal/a:

maluston napsal/a:
Tak asi nezbývá než doufat, že někoho z ownerů někde potkáme (a to jsme se s nimi na Kaprovi minuli jen o dva dny :( , tomu se říká pech)


Ty jsi koukám někde Liberecko , to nebude problém, my se potkáme.

Případně ti to nechám někde v pařezovým trezoru a pošlu souřadnice ;)

Nejen Kapr, ale celé jižní čechy - to byl balzám, pookřál jsem, pookřál :D

Bohouš


Jj, Kapřík byl zážitek. Zvlášť u osmičky :P, takhle "zasviněný" kola jsme ještě neměli a bohdá mít nebudem :D
A s tím pařezovým trezorem a souřadnicemi to vůbec není blbý nápad ;), výměnou necháme naše (i s věnováním :D).
  • 0

#106 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 16:31

bohouscl6 napsal/a:

Případně ti to nechám někde v pařezovým trezoru a pošlu souřadnice ;)


A nepojedeš ještě v brzké době opět pookřát na jih?
  • 0

#107 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2010 - 19:11

mr.mates napsal/a:

bohouscl6 napsal/a:

Případně ti to nechám někde v pařezovým trezoru a pošlu souřadnice ;)


A nepojedeš ještě v brzké době opět pookřát na jih?


BOHUŽEL nikoliv. Bral bych to hned ;)

Budu v Praze na eventu 10-10-10.

Jsme ale 4 Knoflíkoví owneri a zda ostatní budou jižněji netuším :)

Zkus PrinceAgira, pracovne se tam občas objevuje a o výměny CWG mám pocit, že deklaroval zájem.

Bohouš
  • 0

#108 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 9:14

Na event 10-10-10 jich vezmi hodně. Určitě nebudu sám, kdo bude chtít měnit.
  • 0

#109 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 11:27

osvejda napsal/a:
Na event 10-10-10 jich vezmi hodně. Určitě nebudu sám, kdo bude chtít měnit.


Ano, vezmu jich celý kyblík. Mám jich ještě asi stovku a další tři jsou objednané.

Bohouš
  • 0

#110 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 22:18

Včera došlo ke slibovanému znovuspuštění serie Knoflík, krabičky jsou na svých místech. Doporučujeme stáhnout si aktuální listingy, došlo k několika změnám (jiné hinty, změna vzorce pro výpočet finálky, doplnění fotohintů a pod) Vše podstatné je uvedeno v listingu prvního Knoflíku GC29NV3 Po provedeném CITO na podzim a zimním spánku Knoflíku nebyly loňské geostezky vůbec patrné, zimní pauza serii prospěla tedy i tímto způsobem. Předpokládáme, že hlavní nápor má už serie za sebou, cca 500 logů na cache v minulém roce, letos se tedy necháme překvapit.. Na podzim pak, stejně jako loni, plánujeme CITO spojené s uložením Knoflíku k zimnímu spánku Do několika krabek jsme dali CWG serie Knoflík, měňte prosím fér. Případné dotazy rádi zodpovíme, kontaktujte nás přes profil. Vítejte na Knoflíku - bavte se ! :D
  • 0

#111 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 23:15

bohouscl6 napsal/a:
Doporučujeme stáhnout si aktuální listingy, došlo k několika změnám (jiné hinty, změna vzorce pro výpočet finálky, doplnění fotohintů a pod)


Mám to číst tak, že finálky bonusovek jsou jinde a mám si to přepočítat ?

Protože já mám odlovené zatím jen kolečko :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#112 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 8:01

kolombo napsal/a:

bohouscl6 napsal/a:
Doporučujeme stáhnout si aktuální listingy, došlo k několika změnám (jiné hinty, změna vzorce pro výpočet finálky, doplnění fotohintů a pod)


Mám to číst tak, že finálky bonusovek jsou jinde a mám si to přepočítat ?

Protože já mám odlovené zatím jen kolečko :-(


Ahoj, to nebude problém. Změnila se pouze jediná finálka a to jen o pár metrů, detail posílám SZ.

Bohouš
  • 0

#113 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 21:54

Po čase se vracím, abych si pročetl zajímavé logy... ..... Celá knoflíková série je na zimu uzavrena z duvodu ponechání prírode cas na vzpamatování se a nerušení fauny žijící v prírodní rezervaci Jezevcí vrch. .........P.S. akorát nás štval nejaký kacer pred námi, který krabky zahrabával zeminou, aniž to bylo potreba .............Trochu nás zarazilo, že na rozcestí pod Jezevcí horou si klidne parkovala tri auta ( lesníci to nebyli, ti meli hnízdo dále). ............Knoflíky jsme našli bez problému, ke všem vedou slušný geodálnice :-) možná by šli najít bez GPS. No u mysterek nás potešilo, že se dají objet autem, už nás dost bolely nohy. ......Smekame pred autory a dekujeme za bodiky .........Skoro to vyšlo , jen dvanáctka byla moc daleko od cesty a ani kupy kaceru nevytvorili ctivou stopu ........V ramci - 500 a dost! CITO EVENT #1 aneb zamknutí Knoflíku - doslo k odlovu (v uvozovkách) teto serie ktera zapocala hromadnym odchodem ze zakladniho tabora a parkplacu nasich geovozidel v 10:25 smer knoflik #1 kde prvni skupina zapocala v zahlazovani geodalnic. V 10:40 doslo k rozdeleni na dve skupiny. Prvni pokracovala k dvojice a dale a druha smer dvacitka a dale v protismeru. Postup po knofliku sel hladce. Knoflikari co jiz logovali drive vedli skupinky bezchybne . Za osmickou jsme se potkali s predvojem kteri meli tajny ukol. Byla pauza a svacinka a my mohly v klidu logovat. Nekdo namital ze takovy odlov je bezduchy, ale myslim ze ne tak docela. Tim ze jsme se vydali pomoci trochu prirode a zahladit „stopy“ ktere nadelalo onech 500 keserskych skupin za dobu existence knofliku je myslim dosti duchapritomny. Casy nalezu u krabek jsou jen orientacni a spise jen pro tabulku statistiky Zdroj geocaching.com Díky za občasnou upřímnost. Procházka, snadné body, co víc si přát... ? Každopádně pochvala autorům, že se ze série nestaly jen odpadky a pošlapaná příroda.
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#114 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 7:04

a ten tvuj prispevek ma i nejaky hlubsi smysl :-), nebo jen ukazuje ze umis ctrl+c a ctrl+v :D
  • 0

#115 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 9:02

baloo90210: spis CTRL+V :);)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#116 vlastan

vlastan

    vlastan

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 20:23

Chystám se na knoflík i s ubytováním v Heřmanicích, ještě nevím, který víkend, snad tento, podle počasí. Máte někdo stejný plán?
  • 0
vlastan

#117 krejcarci

krejcarci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 17:03

To Balo a S4:
Posílám kopii emailu Bohoušovi..., třeba ho pochopíte ;-)

Ahoj Bohouši,
Kdysi jsem si "dovolil" na fóru gccz zapolemizovat se smyslem vzniku množství dalších sérií. Byla to tak trochu reakce na pussy-lickerův počin vytvoření obrazce dámského příra, který vyprovokoval konzervativnějšího Burguse )(http://www.geocachin...59-3d8e8701a9e8) k demonstrativní archivaci jedné keše . Přišlo mi to hodně stupidní a škoda. Plastové krabice v takovém množství a koncentraci po lese, nebo po elektrických sloupech podél silnic mě nelákají a nikdy lákat nebudou. Je to jen názor jednotlivce a byl sem docela překvapen, s jak drsnou reakcí se setká, často i od bodově zdatných jedinců. Někteří konzervativní mě podpořili, sprostší příspěvky ale převážily.

Proto jsem se do tvého vlákna na knoflíkovou keš po čase vrátil, abych zjistil, jaký vliv na kačery a přírodu taková série má. Docela mile mě překvapilo, jak kvalitně a citlivě je servisovaná. Zkrátka sem moc rád, že to není naopak. Toť vše, za to dík.

Abych dokázal, že ctrl+c+v umím dokonale, dovolím si kopii do fóra, abych odpověděl i ostatním.

Zdar Jarda

takže pánové... lovte blaze
  • 0
<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> Věc je tam, kde se domníváme, že není a věc není tam, kde se domníváme, že je

#118 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 10:58

Vložený obrázek

Rok se s rokem sešel, podzim klepe na dveře a stejně jako minulý rok i letos se blíží dočasné (přes zimu) odstavení serie Knoflík.

Důvod odstavení je stále stejný, především Bubo Bubo (naše největší sova, nikoliv ta nová TV soutěž) a sveze se s tím i zimní odpočinek po další pětistovce letošních logujících.

Knoflík je možno si odlovit do 22.10.2011, kdy se koná CITO

Na CITO GC34HN4 jste samozřejmě srdečně zváni, minulý podzim se odvedl viditelný kus práce i když se jednalo "jen" o několikakilometrovou procházku spojenou se sběrem odpadků, uhrabáním některých cestiček.

Bylo nasbíráno několik pytlů odpadků a sneseno několik pneu.

Stejně jako loni obdrží jako poděkování každý účastník CITO speciální CWG vydané pouze k této akci.

Bude možnost směnit svá CWG za CWG všech autorů serie

Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek

Bude možno směnit CWG za CWG serie Knoflík

Vložený obrázek

Na jaře příštího roku opět budeme celou serii zprovozňovat.

Shodli jsme se, že příští rok celý Knoflík pootočíme. Zaniknou tak případné současné geodálnice (a vytvoří se zřejmě jiné).

Pravděpodobně změníme umístění některých finálek , zvláště pak těch, které jsou od Knoflíku nejdále.

Děkujeme i letošním návštěvníkům za pozitivní logy, jsme rádi, že jste se bavili ;)

Těšíme se na návštěvu, vítejte na Knoflíku!

Bohouscl6,PrincAgir,Kmochy,Baloo90210
  • 0

#119 bohouscl6

bohouscl6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 20:57

Jen každoroční info - včera došlo ke slibovanému znovuspuštění obrazce Knoflík, krabičky jsou na svých místech.

Doporučujeme stáhnout si aktuální listingy, došlo k několika změnám (jiné hinty, změna vzorce pro výpočet finálky, doplnění fotohintů a pod)

Jak jsme slibovali, proběhlo i pootočení Knoflíku, cache jsou na nových souřadnicích, listingy jsou zaktualizovány.

Čteme všechny logy, případné dotazy rádi zodpovíme - kontaktujte nás přes profil.

Vítejte na Knoflíku - bavte se !
  • 0

#120 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 21:10

No supééér... těším se ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama