Přejít na obsah


Fotka

iPhone OS 4


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2010 - 19:03

Tak dneska už jde nainstalovat neoficiálně OS 4. Musím říct, že je to příjemné vylepšení.... Pro geocaching to na iPhone 3GS a výš má výhodu multitaskingu, takže lze mít spuštěno víc aplikací na geocaching v terénu (geocaching, GPS MotionX a Geocaching Toolkit).
  • 0

#2 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 0:12

Hele, on iShit už má multitasking? :D Konečně se iPhone přibližuje kvalitou k ostatním. :) A to mi ještě celkem nedávno jeden applista tvrdil, že apple příznivci multitasking prostě nepotřebuji. :D
  • 0

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 8:10

Etigo: doporucoval bych nereagovat na neco, o cem evidetne vis naproste lejno. BTW myslis tem ostatnim, ktere naprosto drti prodejnosti? :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#4 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 9:38

S474N: V prodejnosti je mozna drti, ale dotedka mi neni jasny proc..... :| Nedovedu si smartphone bez multitaskingu predstavit....nechapu jak ma treba reseny poslouchani muziky + prohlizeni webu + psani SMS najednou.... :|
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2010 - 9:47

Drtí konkurenci v jednoduchosti, spolehlivosti a stylu. iPhone mám přes rok a ještě jsem nezažil, že by nějaká aplikace nefungovala, zatuhnul nebo něco nezvládnul... No a jinak, poslouchat muziku a dělat cokoliv jiného jde zcela bez problémů. A když ti jde o tohle, tak právě to je jedna z fajnově vyřešených věcí. Měl jsem před tím několik telefonů, ale když jsem poslouchal hudbu a někdo zavolal, tak se sekla hudba a zvonění řvalo do sluchátek na plný koule... iPhone zvolna zmírní zvuk z hudby a plynule přejde do vyzvánění... a po ukončení hovoru zase stejně plynule přejde do muziky...
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:19

Michalowic: nechapes to z jednoho prosteho duvodu, protoze o tom proste nic nevis. Jinak bys vedel, ze on proste a jednoduse ten multitasking ma, jenom to nekteri jedinci porad neumi/nechteji pochopit. Vsechno, to co si napsal samozrejme umi, takze clovek muze na pozadi poslouchat oblibene skladby a pri tom treba datlovat SMS nebo prohlizet web - ci si cokoliv z webu zkopirovat pres Copy/Paste (to prece taky nema, ne? :D ) treba do Poznamek nebo do te SMS. Jenze to by si ho clovek musel vyzkouset a overit a az potom hodnotit a ne dat na kecy "samozvanych" profesionalu, kteri ho videli maximalne ve vitrine. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:30

No na iPhone nedam dopustit, ale je fakt, ze docela dost lidi tvrdi, ze neumi to ci ono. Je pak hezky pohled na jejich pokleslou celist, kdyz ukazu, ze proste umi. :) V kombinaci s OtterBox Defender a solarnim panelem je to neprekonatelny pristroj i pro outdoor. Jedine co mi zatim chybi je nejaka aplikace na wherigo. BTW nevite jaka dalsi vylepseni prinese OS4?
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:35

sadmanwholikesblues napsal/a:
BTW nevite jaka dalsi vylepseni prinese OS4?

Podle toho, co máš za iPhone. Já mám jen 3G a tam je novinka:
- složky
- vylepšený email
- foťák je rychlejší a dostal 5x zoom
- je rychlejší a řekl bych lepší spotřeba
- Game Center
- podpora BT klávesnice
- fotky v galerii se mohou zobrazit rovnou na mapě
  • 0

#9 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:36

.
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:36

sadmanwholikesblues napsal/a:
...o neprekonatelny pristroj i pro outdoor....


Teda s takovym tvrzenim bych byl opravdu HODNE opatrny. Doporucuji vyzkouset treba Oregon 550 v lese nebo v zahranici - s iPhone si ani neskrtnes.

O OS4 je toho popsano uz dost, staci hledat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:37

hrabosek: on se ptal na verzi firmware, nikoliv na nove predstaveny pristroj ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:40

s iPhone si ani neskrtnes

No Oregon jsem pravda netestoval, ale iPhone ano - a to jak v lese tak v zahranici. Nebyl problem ani s jednim. IMO je to spis o oblasti kam se dostanes. Kdyz uz prestal iPhone spolupracovat, tak mel problemy i Garmin Vista HCx...
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:43

sadmanwholikesblues: tak v zahranici to samozrejme funguje stejne jako u nas, jenom ty naklady za datove prenosy jsou trosicku jinde, ze? BTW ja mam taky 3GS, ale primarne na geocaching pouzivam O550 a ver, kdo jednou zakusi turistickou navigaci, tak nechce jinak :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:44

Záleží na modelu, 3G je v terénu slabota, 3GS a 4 už bude asi jiný kafe.
  • 0

#15 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 12:45

S474N napsal/a: ver, kdo jednou zakusi turistickou navigaci, tak nechce jinak :)

Verim, verim - ja kombinuju iPhone a jiz zminenou Garmin Vistu... Docela rad bych otestoval i ten Oregon, ale bohuzel he nejak nemam v dosahu...,
  • 0

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 13:04

sobikovi: konkretni priklad s jednim 3GS a jednim 3G, odlov Sipky - zadny signal O2, zadny signal Vodafone. K cemu oba dva iPhony byly si domysli sam :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 13:20

sobikovi napsal/a:
Tak dneska už jde nainstalovat neoficiálně OS 4. Musím říct, že je to příjemné vylepšení....

Pro geocaching to na iPhone 3GS a výš má výhodu multitaskingu, takže lze mít spuštěno víc aplikací na geocaching v terénu (geocaching, GPS MotionX a Geocaching Toolkit).


Posli mi prosim do SZ kde si taky muzu stahnul iOS 4, diky
  • 0
Hra teprve zacina....

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 13:20

S474N napsal/a:
sobikovi: konkretni priklad s jednim 3GS a jednim 3G, odlov Sipky - zadny signal O2, zadny signal Vodafone. K cemu oba dva iPhony byly si domysli sam :D

Myslel jsem kvalitu GPS, ne příjmu signálu... Ale psal jsem to už jinde, iPhone je fajn na CityGeocaching, ale to je vše.
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 13:27

balda88: tady mas navod
http://iphonemania.m...4-uz-dnes-navod

sobikovi: vsak na tom se shodneme, to tvrdim taky vzdy a vsude. Ale vzdycky se najde nekdo, kdo k tomu pristupuje znacne nekriticky :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 13:31

S474N napsal/a:
balda88: tady mas navod
http://iphonemania.m...4-uz-dnes-navod

Podle toho návodu vše proběhlo bez problémů, teda skoro bez problémů:
- neobnovily se ze zálohy obrázky ve foťáku, naštěstí jsem si je před tím stáhnul, takže v pohodě...
- házelo to chyby když jsem byl na firemní VPN kvůli špatnému přístupu na nějaké autorizační servery Apple
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama