Přejít na obsah


Fotka

Fenix TK45


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2010 - 7:33

semik75 napsal/a:

honny napsal/a:
Koukám, že světlé časy mé SSC P7 svítilny už nějakou dobu končí... :@


Všechno jednou zastará a zrovna v téhle oblasti jde vývoj dopředu opravdu hodně rychle.

honny napsal/a:
Osobně tyhle fotky beru jako důkaz těm, kteří tvrdí že "se silným světlem se v noci nedá lovit". Dá.


Vidíš dobrá poznámka. Tohle jsem mohl rozvést... ono závisí na tvaru kužele. Silné svítlny udělané na svícení do dálky jsou na hledání odrazek problematické právě svým výkonem. U kešky GC253FB jsem měl problémy se svítilnou Seraph SP-9, 3 Cell Modular Tactical Flashlight (Xenon) ta má výkon 220 lm, úzký kužel s poměrně slabým echem a po celou cestu jsem se potýkal s hledáním odrazek, stromy byly nasvíceny jako ve dne a ty odrazky vidět prostě nebyly. Musel jsem svítit bokem a hledat odlesky jen pomocí toho slabého echa. Bylo to o to horší že ten Xenonový modul nemá regulaci výkonu. A i to mi bylo prd platný kousek od finále kde bych býval pohořel když bych neměl na klíčích AAA prcka Fenix E01... no nepohořel přes triko by se reflektor dal ztlumit taky, ale bylo to dost nepříjemný...

Děkuji ti, náčelníku, že si se mě zastal :D
A hlavně nic nevidí ti, co tuhle elektrárnu nemají přímo na čele a jsou kousek stranou, z úhlu.
  • 0

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2010 - 11:43

dr.vota: no on to byl spis problem jedne konkretni svitilny, ktera dle vseho nema slabsi mody. Protoze jak ti treba jiz psal REVIZ, neni nic jednodussiho, nez zvolit proste slabsi rezim. A to samy je to s tim autem - to ze nekdo ma dost koni neznamena, ze musi jezdit jako prase, ze?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#23 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 7:56

Pokud by někdo chtěl vidět Fenix TK45 a pohyboval se kolem GC283ME tak se stavte. Jen nevím jestli tam vydržím až do úplné tmy.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#24 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2010 - 9:11

Včera si jí pořídil balda88, tak sem si jí hned osahal. Už se těším, až jí využijeme, při nočním lovu. Je to fakt dělo.
  • 0

#25 LaM_couple

LaM_couple

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 0:25

Tak jsem na TK45 zrovna koukal v Prometheovi. Nemůžu vzít screen shot, ale dobře je vidět třeba v čase 31:33. Taky se tam objevilo GriGri (1:50:34). Je hezký vidět tychle hračky ve filmu, ale taky smutný, že v roce 2093 budeme v těchto odvětvích pořád tam, kde dneska :D.
  • 0
Nokia E52 + Handy Geocaching ; Garmin Oregon 450 + Topo czech 3

#26 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 2:52

LaM_couple napsal/a:
Tak jsem na TK45 zrovna koukal v Prometheovi. Nemůžu vzít screen shot, ale dobře je vidět třeba v čase 31:33.
Taky se tam objevilo GriGri (1:50:34).
Je hezký vidět tychle hračky ve filmu, ale taky smutný, že v roce 2093 budeme v těchto odvětvích pořád tam, kde dneska :D.

Asi žiji v nějaké jiné realitě, protože tvému příspěvku vůbec nerozumím. Teď mne napadá, že jde snad o nějaký film.
?
  • 0

#27 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 3:38

je to skvely stroj :) i na nocni kesky odlovene pres den :D
  • 0

#28 LaM_couple

LaM_couple

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 4:20

Hamaci napsal/a:
Asi žiji v nějaké jiné realitě, protože tvému příspěvku vůbec nerozumím. Teď mne napadá, že jde snad o nějaký film.
?

Film Prometheus, režie: Ridley Scott. 32. minuta: zřetelnej záběr na svítilnu z tohoto vlákna, 111. minuta: záběr na jistítko GriGri především z vlákna "Stromolezecké vlákno". Sorry za off topic ohledně GriGri a za možné nejasnosti v předchozím příspěvku, snad už to bude ok.
  • 0
Nokia E52 + Handy Geocaching ; Garmin Oregon 450 + Topo czech 3

#29 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2012 - 10:55

LaM_couple napsal/a:
Tak jsem na TK45 zrovna koukal v Prometheovi. Nemůžu vzít screen shot, ale dobře je vidět třeba v čase 31:33.

Vložený obrázek
  • 0

#30 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2012 - 9:11

zitra jdu vyvencit svou TK45 na tuto krabicku: http://coord.info/GC3YYCE kdo chce, tak se tam muze kolem 18-19 ukazat :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama