Přejít na obsah


Fotka

Dovolená reviewerů


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
50 odpovědí na toto téma

#1 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 8:47

Ahoj,

od 30.6.2010-17.7.2010 budu mít dovolenou s velice omezeným přístupem na internet.

Prosím všechny, v tomto období své dotazy směřujte na mé kolegy. Také se protáhne čas schvalovacího procesu, ale to bude problém celých prázdnin.

Proto prosím o trpělivost a pochopení.
  • 0

Skupec Reviewer


#2 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 18:45

Tak aby toho nebylo málo... dovolenou budu mít v té době i já, což si můžete již nějaký ten pátek přečíst u mě v profilu.

Má dovolená začíná 2. července a končí přibližně 26. července... ale kdo ví, třeba se to protáhne.

Tímto apeluji na všechny budoucí ownery, aby přehodnotili potřebu zakládat cache v tomto období a nechali to na dobu po prázdninách (nebo aspoň na srpen). Dost tím ulehčíte frontě která bude přehlcena a usnadníte práci našim kolegům, kteří taky nebudou chtít trávit první hezké dny u PC.
  • 0

#3 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 14:44

Ohlašuji, že jsem mimo signál umožňující kontrolu nových cache v době od neděle 26. září do neděle 10. října. S dotazy, které nesnesou odklad, se prosím obracejte na mé kolegy. A se zakládáním nových cache, prosím vyčkejte až do mého příjezdu a to z toho důvodu, aby měli moji kolegové taky drobet volné chvíle a klidu.

Děkuji za pochopení.
  • 0

#4 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 21:27

Ještě, že mám ty kamarády, kteří myslí na důležité věci za mě. :) Už se vidím, ak stojím na letišti o týden později. :) Samozřejmě, jak je u mě běžné... opět jsem si něco spletl. :) Moje dovolená začíná již tuto neděli a to 26. září.
  • 0

#5 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2011 - 23:12

Od 8. 6. do 12. 6. se s Bohemianem nacházíme na eventu Ahooooj Vltavo 11, takže schvalování keší v našich krajích a vyřizování dalších žádostí se trochu protáhne ;). Díky za pochopení.
  • 0

#6 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 7:57

Ahoj, od úterý 14.6-19.6. jsem mimo schvalovací proces. Hnedka v pondělí se vrhnu na všechny resty. Děkuji za pochopení Petr
  • 1

Skupec Reviewer


#7 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2011 - 7:31

Ahoj,
od pondělí 4.7.2011-10.7.2011 jsem na kolech na Spreradweg tour.

Proto vás prosím o trpělivost při schvalovacím procesu:).

Děkuji za pochopení

Ahoj Petr


  • 1

Skupec Reviewer


#8 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2011 - 8:51

Všem kačerům z Ústeckého, Libereckého a Karlovarského kraje sděluji, že od 1. 7. do 6. 7. 2001 nebudu moci schvalovat, neboť jsem na Moravě, konkrétně v termínu 1. - 3. v Ostravě, 3. - 4. v Olomouci a 4. - 6. v Brně.
Takže cacheři z daných lokalit mi mohou připravit nějaké to přivítání, fantazii se meze nekladou. A třeba i dám nějaké finálky :D.
  • 0

#9 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2011 - 8:44

Ahoj,
všem kačerům z Jihomoravského, Královéhradeckého a Pardubického kraje:
od neděle 7.8. do pondělí 15.8. jsem mimo republiku a mimo internet,
takže nebudu nic schvalovat. Pokud by bylo něco nutného, obraťte se na některého z mých kolegů. Díky, Aqualung
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#10 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 21:39

Od zítřka, tj. 5. 9. do 11. 9. odjíždím na dovolenou, prosím tedy o cachery z mých krajů, aby vzali na vědomí, že publikace a vyřizování restů či dotazů se o něco zpozdí. Děkuji za pochopení.

DarkLord Reviewer
  • 0

#11 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 7:20

Od dnešního dne (t.j. 9.9.2011) nastupuji dovolenou s tím, že se vracím do vlasti 18.9.2011. Tudíž do RW procesu se vrátím až následující den, v pondělí. Pokud budou kluci chtít a stíhat, tak se mi na to podívají, když ne, tak holt budete muset chvilku počkat. Děkuji všem trpělivým lidem za pochopení. Michal, alias Bohemian Reviewer
  • 0

#12 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2011 - 10:31

Ahoj,
dnes odjíždím na dovolenou a vracím se 18.9.2011

Ještě v pondělí a lehce v úterý se budu schvalování věnovat. Pak už ne.
Prosím všechny o trpělivost. I v tomto případě platí, že pokud budou chtít kolegové pomoci, prosím, ale jinak si myslím, že se nic nestane, když hráči počkají. Já osobně bych navrhoval celozávodní dovolenou, kterou dle reviewerských emailů cítím, všichni potřebujeme jako sůl :)

Ahoj a přeji nám pěkné počasí na kola, lodě, skály a víno.

Ahoj Petr
  • 0

Skupec Reviewer


#13 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 18:34

Ahoj, od pondělí 10.10.2011 do 15.10. si beru dovolenou. Neschvaluju, nereaguju, děkuji za pochopení.
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#14 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 0:41

Ahoj všem.
Od 13. do 19. 1. jsem v Itálii na lyžích, takže schvalovat nebudu moct nebo jen v omezené míře, děkuju za pochopení.

DarkLord Reviewer
  • 0

#15 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2012 - 22:36

Od 6. 6. do 10. 6. se s ex reviewerem Bohemian Reviewerem a současným reviewerem Sopdet Reviewerem nacházíme na eventu Ahooooj Vltavo 12, proto mějte strpení při vyřizování vašich žádostí a schvalování nových keší.

  • 0

#16 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2012 - 16:36

Zdravim vsechny,

v terminu 30.6. do 14.7. budu skoro mimo signal, tudiz jsem poprosil kolegy o pomoc a Vas prosim o schovivavost s rychlosti mych reakci a pomalosti schvalovani kesi.

S pozdravem Sopdet Reviewer
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj


#17 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 19:49

Ahoj všichni, od 28.6.2012-9.7.2012 budu na dovolené. Prosím o strpení s publikacemi o jinými úkony. Děkuji moc za pochopení Petr
  • 0

Skupec Reviewer


#18 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2012 - 7:56

Ahoj, v týdnu od 2. do 8. 7. mám dovolenou a tak nebudu schvalovat ani reagovat na poštu. Aqualung Reviewer
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#19 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2012 - 18:14

Od 4. 7. do 8. 7. jsem na zahraniční dovolené, proto nebudu moci schvalovat.
Děkuji za pochopení.
  • 0

#20 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2012 - 9:08

Protože se nám to léto tady nějak pokazilo, pojedu si prohřát svoje starý kosti blíž k rovníku. Takže ve dnech od 20.7. do 29.7. budu mimo internet a tedy nebudu ani schvalovat, ani reagovat na poštu. Prosím kačery z Královéhradeckého, Pardubického kraje a Kraje Vysočina o pochopení. Ono se to týden nezblázní ;)
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama