Přejít na obsah


Fotka

Adopce Pardubické městské obvody


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
35 odpovědí na toto téma

#21 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 21:34

Saturnin_ napsal/a:
Kromě bodů toho moc nepřinesla, přiznej si to.


Jak komu, laskvě buď mluv za sebe nebo raději drž tlam..ičku úplně.
Není špatná keš, i z tý nejnejnejhnusnější tradičky může být relativně super keš, jde o ten zážitek při odlovu, o tom s kým to lovíš... já osobně minimálně na 2 ze série jen tak nezapomenu ( jedno bylo DNF .. :D:D)....ale vysvětlit tohle lidem, to se asi nedá.

Né že by těch tradiček byla úplně škoda .... ale někdo by to adoptovat mohl... (já s tím jak si dělám z Perníkova prd... kam přijdu bych se potom moh jít tak leda zahrabat ... takže pardon :D)
  • 0

#22 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 21:44

D@ve_cz napsal/a:

Saturnin_ napsal/a:
Kromě bodů toho moc nepřinesla, přiznej si to.


Jak komu, laskvě buď mluv za sebe nebo raději drž tlam..ičku úplně.


Davide, je fajn, že se chováš slušně. Já tvrdím, že celá série PMO byla jen o bodech a to je pravda. Není nic smutnějšího, než číst strohé logy: díky za keš.
  • 0

#23 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 21:56

Saturnin_ napsal/a:
Já tvrdím, že celá série PMO byla jen o bodech a to je pravda. Není nic smutnějšího, než číst strohé logy: díky za keš.


Ale joo, to máš asi pravdu, rozhodně v případě normálních lidí, já jsem asi divnej páč nepíšu díky za keš ani na plesnivý tradičky který by si to víc než zasloužili ... prostě magor (víme dlouho ... :D)
PMO možná pro někoho byla jen pro ty body, já na svoje páteční "tažení" za těmahle potvorama jen tak nezapomenu, stejně tak jako na nedávné značně rozchrápané DNFko na pětce...
Ale archiv bude asi věc rozumná (vim že na tohle tu ten topic neni ... :D)
Jo a ... dua JenikWitko se tak bojím, že se na to začínám těšit, už vidím jak se budou relativní nadávky na relativní keše ozývat na všech eventech ze všech stran ....;)

edit: Tak Saturnin jo ? no je fakt že je to tak debilní nick že to nikoho jinýho než tebe (nebo tebe ? :D) napadnout nemohlo :D:D
  • 0

#24 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 22:05

Můj poslední příspěvek k tomuto tématu, slibuju: mám odlovené všechny PMO včetně původního bonusu a můžu zodpovědně říct, že si z toho nic nepamatuju. I to je měřítko, alespoň pro mě. Edit: Važ slova Davide, aby ses pak nemusel omlouvat ;)
  • 0

#25 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 23:07

Vida, levne bodiky pro mou rychlou navstevu centra Pardubic za 2 tydny. Primlouvam se je nechat, aspon do te doby. ;)
  • 0

#26 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 20:45

Serie jeste par dni bude existovat, fotriku neboj :)) Pro Saturnina: vis jak to vypadalo v Pardubicich pred 2 roky? pokud ano, meles nesmysly, pokud ne, nech se poucit...
  • 0

#27 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 21:13

cherubin napsal/a:
Serie jeste par dni bude existovat, fotriku neboj :))

Pro Saturnina: vis jak to vypadalo v Pardubicich pred 2 roky? pokud ano, meles nesmysly, pokud ne, nech se poucit...


Jak to vypadalo v Pardubicích před dvěma lety vím naprosto přesně a výrazy o mletí nesmyslů si nech pro někoho jiného.
  • 0

#28 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 23:24

Witko: promin, ale mym jmenem z toho nenecham udelat nejakou silenost...a o archivaci stale jeste uvazuju, mozna uz ale zajemce mam, mozna ne. Pokud se tu chce jeste nekdo vyjadrit, prosim...Jinak to vecer zamykam a pockejte si jak to dopadne. Pro dobrotu na zebrotu, nechcete, nechtejte...Uvidite.
  • 0

#29 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 0:00

Šílenost ? a co je to teď ? ;) (nemyslím to ani špatně...) nevím, tohodle já bych se nebál, mohli by to být zajímavý (zajímavější než teĎ) body a zážitky... a na VGP zase bude o witkovi slyšet ze všech stran :D:D:D
  • 0

#30 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 8:59

WitkoAWendy napsal/a:
Cherubin,ja to beru.postupne adoptuji celou serii. kdo se boji at si jde pro pliny protoze pretvorim serii v neco zajimavejsiho ve stylu relativity. takze. ano mam zajem a chci serii adoptovat. no to zase bude v Pardubicich par krasnych tradicek. aspon poznate zac je toho v Pardubicich Witko a Wendy.


A má to cenu?
Nemyslím tím, že by nebyl zájem o zajímavé keše, ale že by je lovili pouze přespolní, protože místní by je měly odloveny z doby, kdy je měl ještě cherubin.
Samozřejmě bys mohl založit pod novými waipointy, ale to by ztrácela adopce smysl.
  • 0

#31 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 10:01

Demkes3 napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:
Cherubin,ja to beru.postupne adoptuji celou serii. kdo se boji at si jde pro pliny protoze pretvorim serii v neco zajimavejsiho ve stylu relativity. takze. ano mam zajem a chci serii adoptovat. no to zase bude v Pardubicich par krasnych tradicek. aspon poznate zac je toho v Pardubicich Witko a Wendy.


A má to cenu?
Nemyslím tím, že by nebyl zájem o zajímavé keše, ale že by je lovili pouze přespolní, protože místní by je měly odloveny z doby, kdy je měl ještě cherubin.
Samozřejmě bys mohl založit pod novými waipointy, ale to by ztrácela adopce smysl.

Demkeš má pravdu, předsedo. To je prostě ten problém, pokud měnit, tak pod novými GC kody, když to budou de fakto nové keše.
  • 0

#32 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 10:31

No to je zase vlákno, už to Katko zamkni. Nech sérii v tichosti odejít a je to. Myslela jsi to dobře, jestli by někdo nechtěl sérii adoptovat. Když nepočítám Witka, tak zájem asi není. Taky by se mi nechtělo ve městě hlídat filmovky a měnit logbooky.
  • 0

#33 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 13:33

Saturnin_ napsal/a:
No to je zase vlákno, už to Katko zamkni. Nech sérii v tichosti odejít a je to. Myslela jsi to dobře, jestli by někdo nechtěl sérii adoptovat.
Když nepočítám Witka, tak zájem asi není. Taky by se mi nechtělo ve městě hlídat filmovky a měnit logbooky.


Dobry, uz sem prisla na to kdo jsi, takze se omlouvam za to o tech nesmyslech. Jinak jsi to tedy krasne vystihl. Jdu dumat nad kandidaty-zajemci o serii...:)
  • 0

#34 Wexicek

Wexicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 14:34

Archivovat! A pro Boha už nikdy nic podobného nezakládat!!! P.S. Nečekali jste snad ode mne jinou reakci?!? ;)
  • 0

#35 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 15:16

Wexicek napsal/a:
Archivovat! A pro Boha už nikdy nic podobného nezakládat!!!
P.S. Nečekali jste snad ode mne jinou reakci?!? ;)


Ještě aby jo, vždyť jsou všechny zelený, až na bonusovku z toho nejsou žádný valuty takže jak jinak :D:D:D
  • 0

#36 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 12:02

WitkoAWendy napsal/a:
Cherubin,zajem jsem projevil jako prvni tak si tady z toho nedelej vyberovy rizeni. myslim ze moje krabky maji lehce nadprumernou kvalitu tak jakapak silenost? mate to v pardubicich az na male vyjimky jedno pochcane mikro vedle druhyho a myslite si jak jste uzasni. nezlob se na me ale radsi to archivuj a vznikly prostor nech na kreativite jedincu z blizkeho okoli. dik


Teda Witko, ty jsi ale skromny, fakt. K tvym kesim se tu vyjadrovat nebudu, promin. A prvni jsi nebyl, jen tady na foru. A proc bych si z toho nemohla udelat vyberovy rizeni? jsou to snad moje a onovyho krabicky, tak si snad i bez tvyho dovoleni muzeme vybrat noveho majitele sami ne??

Zaviram to tu, jedine s cim muzete pocitat je, ze krabicky budou existovat dal. Bud pode mnou nebo, coz je pravdepodobnejsi aktualne, pod nekym jinym.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama