Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.4.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
138 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 22:40

pozorjed napsal/a:
no jo, to je sice pěkné, ale co to třeba přesunout do složky _zaloha či podobně než rovnou smazat ?


distdata je systemovy adresar Geogetu, kde je ulozeny instalacni predoraz noveho datoveho adresare. Tedy kdyz se zaklada novy datovy adreasr, nakopiruje se tam obsah distdata jako vychozi stav.

Opravdu nevidim duvod, abych "vychozi obsah datoveho adresare" pred smazanim zalohoval.

Mrzi mne, co se ti stalo, vim, ze jsi nastvany, ale opravdu jsem nemohl tusit, ze si nekdo prenastavi datovy adresar takhle spatne.

Aby data urcite zustala zachovana, pak musi byt umistena kdekoliv jinde, jen ne v distdata. Nejlepsi misto je v uzivatelskem profilu, coz je vychozi nastaveni. Rezim prenosneho disku je dobre pouzivat opravdu jen na prenosne disky.
  • 0

#22 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 22:41

medwyn_cz napsal/a:
GeoGet respektuje tebou rucne upraveny soubor geogetboot.ini v adresari geoget.
Oprav ho na

[boot]
datadir=.\data

Tak, jak to ma byt, a jak to od pradavna instalator v rezimu prenosneho disku dela

Fakt, musel sis to zmenit sam.


ano, opravil jsem si, protože s defaultní volbou
datadir=.\data
jsem tenkrát nebyl schopen rozchodit tvorbu statistik

co už, stalo se, prostě před každou instalací si mám provést zálohu kompletního adresáře geoget.
  • 0

#23 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 22:44

HaLuMa napsal/a:
Aby data urcite zustala zachovana, pak musi byt umistena kdekoliv jinde, jen ne v distdata. Nejlepsi misto je v uzivatelskem profilu, coz je vychozi nastaveni. Rezim prenosneho disku je dobre pouzivat opravdu jen na prenosne disky.

OK, dík za pomoc, nějak to obnovím a opravím.
Uživatelský profil je nevhodný, když střídám počítače, chci přenosnou instalaci a na každém PC mám jinou identitu. Proto potřebuji na všech PC stejný datový adresář (pevnou cestu).
  • 0

#24 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 22:45

Update zcela bez problémů. Díky za novou verzi. Nemá to spojitost s novou verzí, ale mám nějak "problém" s automatickým řazením. Nastavím si sloupce, nastavím si výchozí řazení podle vzdálenosti a dám uložit. Nastavení na všechny filtry následně funguje... Ale po ukončení GG a novém startu je tam zase zpátky default třídění podle ID :@
  • 0

#25 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 22:48

Uzivatele Combine skriptu mozna zaplacou, bude treba upravit vsechny skupiny, ktere spousti skripty (a doslo k presunu jejich umisteni). Je to ale dulezita a nevyhnutelna zmena ;)
  • 0

#26 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 23:43

update bez problémů, dole zelený "knedlík" a jen dva nepodstatny hinty PS: jde nějak seřadit ikonky pluginů? se mi to popřeházelo a ted nevím kde co mačkat ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#27 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 5:14

Aktualizace proběhla v pořádku. Jen ve sloupci "Atributy" se mi nezobrazují obrázky atributů, ale jen text (např. no-dog atd...). Před aktualizací fungovalo jak mělo. Nevíte prosím někdo co s tím? Jinak díky za přestěhování skriptů - začínal jsme v tom mít docela bordel ;)
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 6:43

fremen.cz napsal/a:
PS: jde nějak seřadit ikonky pluginů? se mi to popřeházelo a ted nevím kde co mačkat ;)


Explicitne to seradit nejde, radi se to podle toho, v jakem poradi se na ty skripty narazi. A po roztrideni se na to narazi v poradi jinem nez pred tim.
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 6:48

vin-lin napsal/a:
Jen ve sloupci "Atributy" se mi nezobrazují obrázky atributů, ale jen text (např. no-dog atd...). Před aktualizací fungovalo jak mělo. Nevíte prosím někdo co s tím?


Musis v editoru sloupcu tomu sloupci priradit vizualizacni skript:

script\vis\attributeicon.ggv.pas

(koukam, ze jsem v tomhle dialogu zapomnel tomu sebrat to script\ na zacatku. ;)
  • 0

#30 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 6:58

HaLuMa napsal/a:

vin-lin napsal/a:
Jen ve sloupci "Atributy" se mi nezobrazují obrázky atributů, ale jen text (např. no-dog atd...). Před aktualizací fungovalo jak mělo. Nevíte prosím někdo co s tím?


Musis v editoru sloupcu tomu sloupci priradit vizualizacni skript:

script\vis\attributeicon.ggv.pas

(koukam, ze jsem v tomhle dialogu zapomnel tomu sebrat to script\ na zacatku. ;)


Aha....děkuji ti....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#31 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 7:07

medwyn_cz napsal/a:
Uzivatele Combine skriptu mozna zaplacou, bude treba upravit vsechny skupiny, ktere spousti skripty (a doslo k presunu jejich umisteni). Je to ale dulezita a nevyhnutelna zmena ;)


... a bude hur. Se zmenou adresaru dojde i k uprave uvnitr Combine. Bude potreba davky, ktere pouzivaji makra, pozmenit tak, aby relativni cesta nezacinala v DATADIRu, ale ve script. Protoze to zatim chodi tak, jak to je, ponecham jeste tuto verzi a ke zmene dojde az s dalsi verzi GG, kde jsou palnovane dalsi prevratne novinky.

V kazdem pripade doufam, ze nebude nikdo, kdo jich bude muset upravovat vic nez ja. :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#32 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 7:36

sobikovi napsal/a:
Nemá to spojitost s novou verzí, ale mám nějak "problém" s automatickým řazením. Nastavím si sloupce, nastavím si výchozí řazení podle vzdálenosti a dám uložit. Nastavení na všechny filtry následně funguje... Ale po ukončení GG a novém startu je tam zase zpátky default třídění podle ID :@

Prosím radu, jak na to třídění, aby si to GG pamatoval... Díky.
  • 0

#33 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 7:38

Ted jsem to zkusil a pamatuje si to. Vychozi razeni musis ale nastavit v editoru sloupcu, je tam na to zalozka.
  • 0

#34 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 8:08

HaLuMa napsal/a:
Ted jsem to zkusil a pamatuje si to. Vychozi razeni musis ale nastavit v editoru sloupcu, je tam na to zalozka.

Tam ho právě mám nastavený. A po každém startu GG se přepíše, resp. si ho nepamatuje :( Po kliknutí na ikonku znovu načíst seznam se vše setřídí správně...
  • 0

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 8:12

Pamatuje. Znovu nacteni seznamu s tim nijak nesouvisi. Dulezite je, aby sis to razeni take nechal ULOZIT v tom dialogu do konfigurace sloupcu, ktere mas nastavenu jako vychozi pro pouzivanou vychozi databazi.
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 8:48

pozorjed napsal/a:
OK, dík za pomoc, nějak to obnovím a opravím.
Uživatelský profil je nevhodný, když střídám počítače, chci přenosnou instalaci a na každém PC mám jinou identitu. Proto potřebuji na všech PC stejný datový adresář (pevnou cestu).


Vsak to je spravne, proto si nastav prave removable verzi a nahrej si ji primo do adresare geogetu do extra adresare, doporucuju treba data-nick, takze v tvem pripade data-pozorjed. Potom mas jistotu, ze se ti nic nesmaze a zaroven to vzdycky vidis i dole v liste, ze se pouziva prave tento adresar.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 9:33

V takovem pripade pro zmenu nedoporucuji to instalovat do "Program Files", ale kamkoliv jinam! Tato slozka totiz neni delana na to, aby se v ni uchovavaly data, ale jen nainstalovane programy.
  • 0

#38 K-)

K-)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 10:08

gord napsal/a:

medwyn_cz napsal/a:
Uzivatele Combine skriptu mozna zaplacou, bude treba upravit vsechny skupiny, ktere spousti skripty (a doslo k presunu jejich umisteni). Je to ale dulezita a nevyhnutelna zmena ;)


... a bude hur. Se zmenou adresaru dojde i k uprave uvnitr Combine. Bude potreba davky, ktere pouzivaji makra, pozmenit tak, aby relativni cesta nezacinala v DATADIRu, ale ve script. Protoze to zatim chodi tak, jak to je, ponecham jeste tuto verzi a ke zmene dojde az s dalsi verzi GG, kde jsou palnovane dalsi prevratne novinky.

V kazdem pripade doufam, ze nebude nikdo, kdo jich bude muset upravovat vic nez ja. :)


Tak ja mam hur uz ted...
Combine nejde vubec spusit - objevi se msgbox GeoGet s textem
[Script Runtime Error]: Combine.ggp.pas
Exception: Porucha pristupu na adrese 773469D2 v modulu ntdll.dll Zapis adresy 00405B1D
Routine: GETCOMMENT

Netusite nekdo kde muze byt problem...?
Diyky predem :P
  • 0

#39 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 10:27

To bych videl na problem se souborem Combine.ini nebo CombineCommand.ini. Nepresunul se do jineho adresare?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#40 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 10:28

HaLuMa napsal/a:
Dulezite je, aby sis to razeni take nechal ULOZIT v tom dialogu do konfigurace sloupcu, ktere mas nastavenu jako vychozi pro pouzivanou vychozi databazi.

Ukládám si to nastavení, když jsem na kartě nastavení třídění. To chceš říct, že tam když dám uložit, tak si to nebude pamatovat? I když dám uložit na kartě nastavení sloupců, tak když se pak po znovuspuštění GG podívám na kartu třídění, tak tam je zase default podle ID atd.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama