Přejít na obsah


Fotka

Samsung Wave a geocaching?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 17:40

Uvažuji o tomhle mobilu. Máte někdo už nějaké praktické zkušenosti?
  • 0

#2 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 9:43

Taky by mě zajímal, hledám info a nic moc jsem nenašla.;)
  • 0

#3 Marketka185

Marketka185

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 10:36

taky hledám a zatím se mi nic nepodařilo zprovoznit, chtěla jsem tam nacpat aplikaci Handy geocaching..no bohužel...na samsung apps je pár aplikací, zkusila jsem v terénu GPS Lite (velmi jednoduchá aplikace, zadají se cílové souřadnice a jde se podle kompasu, který ukazuje i vzdálenost od cíle)..možná byla chyba někde v operátorovi, ale házelo to šílený odchylky...a jak se dalo čekat, cache jsem nenašla...tak snad časem, jinak je to super telefonek
  • 0

#4 Refuno

Refuno

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 17:39

Ja ho sice nemam ale on jede na novem OS Bada tak si asi jeste nejakej patek pockate nez neco kloudnyho sprovozni, jinak telefon jako takovej neni spatnej uz jen to hodnoceni na mobil manii 84% hovori za vse !
  • 0
Samsung Omnia HD -> garmin -> TOPO czech 3 pro Samsung Galaxy S zatim ho testuji jak se osvedci v terenu.

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 17:53

Refuno napsal/a:
..... hodnoceni na mobil manii 84% hovori za vse !

To ještě neznamená, že je to vhodný telefon na geocaching... ;)

Marketka185 napsal/a:
...zkusila jsem v terénu GPS Lite (velmi jednoduchá aplikace, zadají se cílové souřadnice a jde se podle kompasu, který ukazuje i vzdálenost od cíle)..možná byla chyba někde v operátorovi, ale házelo to šílený odchylky...

To přece stačí, ne? :D

S tím operátor nemá nic společného. Odchylku může působit počasí, terén, špatně zadané souřadnice, špatné zaměření při uložení atd. atd. Od toho je pak hint...
  • 0

#6 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 18:41

HG na Wavu beham v pohode, bez nejakejch problemu snad jen s tim ze neni podepsanej, tak musim vzdy potvrdit ze ano souhlasim s pouzitim site a GPS ale jinak maka tak jak ma :) Jinak co se tyka aplikaci, ano zatim jich je relativne malo, ale ja jej treba kupoval pred cca 2 mesici a v AppStore Samsungu bylo pro CZ 65 aplikaci, ted je jich cca 600 :) takze si nemyslim ze by se to nelepsilo a Samsung ma predstavu o 7000 aplikaci na konci roku a brzkem spusteni (nejdele od 1.1.) placenych aplikaci v CZ, ted se to da resit zahranicnim uctem a kartou atd.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#7 haleot

haleot

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 13:49

Potvrzuji co psal "MadDogTeam" Na Wave funguje HG docela dobře. Sice já osobně s tím "nelovím", jelikož mám Garmin GPS 60CSx, ale testoval jsem telefon, který vlastním-SAMSUNG S8500 Wave (původní soft xxxJEE - žádný flash) a Handy Geocaching 3.5.3-r91 a jde to, ale "šedesátka" je nej. Co se týká HG a Wave, tak sem-tam spadne a musí se znovu spustit, ale není to až tak hrozný. Spadne jen v případě, že něco stahujete, nebo upravujete či editujete, ale jak říkám, není to tak hrozný. Offline listingy stáhne v pohodě i uloží do "oblíbené", takže kdykoliv je možné přečíst bez dalšího stáhnutí (opakovaného). V "menu" se zadá "navigovat" a v pohodě to ukazuje včetně výšky což se divím, jelikož Wave nemá bar.výškoměr. Počítá to ze souřadnic, takže parametr "výška" si myslím, že není až tak přesný a docela málo potřebný, takže v pohodě. Jediné, co je trošku horší je, že to chce čas, než se vůbec GPS signál a potažmo souřadnice na kterých se nacházíte načtou a zobrazí. Pak už je to normální činnost software HG. Ale jak říkám, zkušeností z "lovu" nemám a nevím, jak na tom bude signál GPS třeba v lese pod korunami stromů. Jako "nouzovku bych se nebál to použít, ale jsem docela "rozmlsaný" spolehlivostí a přesností a vším kolem Garminu GPS 60CSx.
  • 0
Garmin Oregon 450t PRO Garmin GPSMAP 60 CSx Samsung i9100 Galaxy S II

#8 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 9:56

Ahoj všem. Jsou nějaké aktuálnější poznatky s tímto mobilem?
  • 0

#9 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 11:29

Je to samsung, připrav se na kategorii "mobily odpad"
  • 0
STF INDEXX 2% VOLE

#10 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 11:50

a5884773 napsal/a:
Je to samsung, připrav se na kategorii "mobily odpad"


Ale di ty brepto :D muzes mi to nejak priblizit?

Nevim, vzdy jsem byl zastance Nokie a SE a Samsung byl az na druhe koleji, ale myslim ze posledni dobou se specielne Samsung dost rozjel, SE se chytil zpet ujizdejiciho blaku diky Androidu a jen mne trochu stve ze Nokia se stale krecovite drzi jen a jen Symbianu a nezkusi take nejakej ten Android :) SE ma s Androidem velke skluzy co se tyka vydavani nove verze fw a Androidu, Nokia je na tom podobne s opravami, Bada na Samsungu je take uz delsi dobu pripravena na verzi 1.2 ale porad ne a ne finalni odladeny fw vydat, co se tyka zpracovani a displeje tak musim rict ze tohle dle mne nikdo jeste nedokazal, a to ikdyz porovnam s N8 ktera vybehla nedavno a predstavena byla na zacatku roku :) stejne jako kazdy mobil a specielne jako kazdy mobil se SYSTEMEM ma svoje mouchy a omezeni, ale to je vec kterrou si clovek musi prebrat pred koupi a plati pro jakykoliv system at uz je to Symbian, RIM, Android, Bada ci Win
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 12:24

MadDogTeam: a co iOS? :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 13:24

Ja hloupe telefony uz dlouho nepouzivam :D Ale na OSX delam, jako ano iPhone hezkej, ma spoustu zajimavych veci, ale ma i hoodne pro me podstatnejch nedostatku a hlavne dle meho je stejne jako vsechno od Jablicka predrazenej :) Uznavam ale samozrejme i to ze Apple urcite hodne pohnul trhem co se dotykovych displeju na telefonech tyka, do te doby to byla vsechno zahradka spise WM a vsech mozny PDA atd
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#13 RoMa72

RoMa72

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2011 - 19:42

Mam Wave a HG jede v pohodě používam na dohledaní kešek Geokaching lite zatim mě nesklamal dotáhnul mě vždycky kam jsem chtěl :D
  • 0

#14 orsici

orsici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 14:48

Taky potvrzuju bezproblemovou funkcnost -> pouzivam jeste navic Trekbuddyho a jeho turisticke mapy a max spokojenost ... Cely vylet podle mapy(trekbuddy) -> dohledani pak podle kompasu v TB nebo HG :-) Citlivost v lese mi ukazoval +-4 az +-20 podle toho jak huste byly koruny :-) Jeste k nabihani GPS -> casto jsem cetl na forech problem s dlouhym nabehem, ale s aktivovanou A-GPS to jsou vpodstate jenom sekundy
  • 0

#15 Luchynecka

Luchynecka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 8:14

Jsem take zatim docela spokojen s timto telefonem. Mame pausal na data, tak je to veselejsi. HG jede bez problemu a u GC live se mi nepodarilo nastavit mapy offline :(
  • 0
Samsung Wave a HG, Geochaching Live

#16 gegonek

gegonek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2011 - 12:59

Marketka185 napsal/a:
taky hledám a zatím se mi nic nepodařilo zprovoznit, chtěla jsem tam nacpat aplikaci Handy geocaching..no bohužel...na samsung apps je pár aplikací, zkusila jsem v terénu GPS Lite (velmi jednoduchá aplikace, zadají se cílové souřadnice a jde se podle kompasu, který ukazuje i vzdálenost od cíle)..možná byla chyba někde v operátorovi, ale házelo to šílený odchylky...a jak se dalo čekat, cache jsem nenašla...tak snad časem, jinak je to super telefonek


Zdravím, můžu vědět, jak se vám podařilo rozchodit GPS lite, aby jste pak na Samsungu Wave viděla kompas. Já se s tím telefonem peru už čtvrtý den a stále se mi nedaří rozchodit nic podobnému klasické navigaci - zadám polohu, ukaž mi kudy... Na handygeocaching mi při zadání GPS napíše hlášení: "sekce: internal start. Druh: java.lang.SecurityException: Application not authorized to acces the restricted API data
:(
Prosím poraďte mi.
  • 0

Gegonek


#17 phxbx

phxbx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2011 - 11:17

No ona už celkem dlouho existuje normální aplikace pro geocaching pro badu jen je placená. Je to od stejného člověka co uvolnil geocaching lite, jenom místo lite má na konci Pro že. http://www.samsungap...088917&listYN=Y odkaz na ní. Myslím že nic podstatného jí nechybí.
Problém je jen ten placený samsungapps, který tady zatím nejede. I když svítá na lepší časy:

„V současné době intenzivně pracujeme na spuštění verze obchodu Samsung Apps pro české zákazníky s placeným obsahem, které je naplánováno na přelom dubna a května,“ říká Jan Vaníček, Content Manager českého zastoupení společnosti Samsung.

no uvidíme
  • 0

#18 gegonek

gegonek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 13:17

No tak Geocaching Pro už v telefonu mám, ale je to stejně na prd. Ano, kompas naběhne, ale tak jak krásně to má vyobrazené autor na APPS se mi t nedaří. Připojení na GC.com je dosti hrozné, když chci mapu, napíšemi ERORR - nejdřív zvol cache, tak jdu zvolím si keš a dám na mapu a on ERORR - nelze načíst, jdi na mapy v menu... prostě začarovaný kruh... já se snad už zcvoknu. Podle APPS mám aktuální verzi OS v telefonu, tak čím to může být?
  • 0

Gegonek


#19 phxbx

phxbx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2011 - 19:28

No zatím jsem neměl důvod instalovat tuhle aplikaci. Snad během příštího týdne. Jinak je dost divné, že ti to háže tyhle chyby. Nehrál jsi si s flashovaním apod. ? Jinak jsem měl rozepsanou rozsáhlou odpověď k tomu, ale nakonec nahážu jen odkazy http://www.youtube.c...KLX1lb_Y#t=181s http://dondewave.wor...ache-locations/
  • 0

#20 gegonek

gegonek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 16:14

sice nejsem technický antitalent, ale na měnění s flashováním bych si nikdy netroufla. Přemýšlím ještě o přehrání softíku, jestli to pomůže. Přítel si právě pořídil noki C5-03 a tam to samo šlape jak hodinky. Prostě mám vzteka....:@:@:@
  • 0

Gegonek





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka