Přejít na obsah


Fotka

Existující obrazce


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
307 odpovědí na toto téma

#101 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 11:48

zLOST napsal/a:
kurna, ze ja blbec v tom hledal neco vic nez bodovou onanii


...dělal to každej a kdo říká že ne, dělá to do teď... :D:D:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#102 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 12:16

Myslíme, že v seznamu obrazců ještě není Otazník (u Rychnova u Jablonce nad Nisou). Vřele doporučejeme a to zvláště odpůrcům díkyzabodovek :-)
  • 0

#103 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 12:20

Otazník tam samozřejmě je :)
  • 0

#104 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 13:15

Jak tak koukám na kešo měrku tak bude asi nový obrazec B) néli 3.
  • 0

#105 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 13:21

Už to tu někdo psal nejedná se o obrazec, ale kupu nových keší okolo Boru aby měli účastníci tohoto eventu GC2DM2Y co lovit.
  • 0

#106 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 18:18

ahojky, můj první obrazec byl "kosočtverec" u TP, zažil jsem tam spoustu legrandy a kačerů ... príma ... teď o víkendu 16-17.10.2010 se chystám Za šipkou ... těším se na totéž ... nejsem zastáncem bodů za každou cenu ale je moc príma na těchto skovkách potkávat ostatní kačery ... popovídat jak jinak než v akci než na někdy nudných eventech ... :o))) jestli se nekdo přidá budeme jen rádi ... sraz kolem 14hod v Račicích, do noci dáme co se dá a pokračování-doražení v neděli ... možnost ještě v pondělí po ostatních a po krásách Moravského krasu ... nějáké jeskyně apod. ... kochání se a i nějáké krabky ...
  • 0

#107 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2010 - 18:30

silvermann: obavam se, ze dnes uz Sipka neni tak exponovana, jak si napriklad mohl zazit u "Marty".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#108 vkrejci

vkrejci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 10:28

Včera jsme dali zhruba půlku šipky, příští neděli zbytek. Všem doporučuji, jsou to krásné lesy.
  • 0
Víťa

#109 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 12:06

Tak to vypada, ze tu bude nova serie Cimrmana:

http://coord.info/GC2FRHR
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#110 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 15:21

S474N napsal/a:
Tak to vypada, ze tu bude nova serie Cimrmana:

http://coord.info/GC2FRHR

Série "J jako Jara" přidána do bookmarku.
  • 0

#111 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 9:26

GC2H4WQ Možno přejmenovat na Otazník a vykřičník ;) jsou to bráškové. A i FTF na vás čeká od včera možná. Ps-asi udelám celou abecedu až do Prahy........si delam pr... samo :)
  • 0

#112 Radoka

Radoka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 15:27

Jak se mám zaregistrovat na http://www.geocaching.com/. Please poraďte.:(
  • 0

#113 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 15:30

Radoka napsal/a:
Jak se mám zaregistrovat na http://www.geocaching.com/. Please poraďte.:(

- piš do správného vlákna
- čti Wikipedii viz. úvodní stránka gc.cz
- http://wiki.geocachi...geocaching.com)
  • 0

#114 h4nek

h4nek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 15:30

Pod tabulkou v levo nahoře klikneš na create a membership a potom dáš get a basic membership.. Poté jen vyplníš údaje. Nebo stačí jít sem: https://www.geocachi...aspx?type=basic
  • 0

#115 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 20:08

Radoka napsal/a:
Jak se mám zaregistrovat na http://www.geocaching.com/. Please poraďte.:(


Zase jeden mysli... . Tři poslední písmenka jako mysterka !
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#116 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 21:17

Zdá se, že éra obrázkových sérií v ČR skončila. Páni mysli... začínají hromadně likvidovat krabičky. R.I.P.
  • 0

#117 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 22:20

dr.vota napsal/a:
Zdá se, že éra obrázkových sérií v ČR skončila. Páni mysli... začínají hromadně likvidovat krabičky.
R.I.P.

hmm a divíš se jim ?? já ani moc ne...
viz moje diskuse u Pentagramu a na FB
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#118 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 22:54

DrakMrak napsal/a:

dr.vota napsal/a:
Zdá se, že éra obrázkových sérií v ČR skončila. Páni mysli... začínají hromadně likvidovat krabičky.
R.I.P.

hmm a divíš se jim ?? já ani moc ne...
viz moje diskuse u Pentagramu a na FB

no, tenhle přístup je asi stejný, jako bych šel rozbíjet cizí auta, protože smrdí a znečišťují vzduch. Nehledě na to, že v té jejich sezóně se tam pohybuje asi tak řádově víc houbařů, než kačerů. Ale ti jim asi nevadí.
P.S. A můžeš si udělat zářez, protože i TY ses svým odlovem podílel na tom, že je zničená. Sice série pomlouváš, ale sám na ně chodíš. Trochu pokrytecké.
  • 0

#119 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 23:30

dr.vota napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

dr.vota napsal/a:
Zdá se, že éra obrázkových sérií v ČR skončila. Páni mysli... začínají hromadně likvidovat krabičky.
R.I.P.

hmm a divíš se jim ?? já ani moc ne...
viz moje diskuse u Pentagramu a na FB

no, tenhle přístup je asi stejný, jako bych šel rozbíjet cizí auta, protože smrdí a znečišťují vzduch. Nehledě na to, že v té jejich sezóně se tam pohybuje asi tak řádově víc houbařů, než kačerů. Ale ti jim asi nevadí.

seš dost na omylu...
v té jejich sezóně jsou tam normálně jeleni v říji a sem tam náhodný houbař neb zrovna tohle místo je relativně odlehlé od všech velkých měst...
jenže ty jeleny jsme jim letos kompletně odehnali velmi úspěšně....
a jen tak pro ilustraci když sem tam byl na lovu pentagramu (sypu si popel na hlavu taky sem tam byl) tak tam bylo s námi 5 skupin cca po 3-4 lidech na 10 km čtverečních po dobu cca5-6 hodin a to máš každý víkend minimálně dva dny a někteří si nedají pokooj ani v týdnu... ani v noci i přes varování... já bejt zvířetem tak sem na hony daleko a tak to i dopadlo....
takže sorry ale nedivím se myslivcům a napíšu to na plnou hubu a nedělám tam tečky...
Možná máš na myslivce názor jakej máš já jich pár znám a nejsou to špatní chlapi (blbec se samozřejmě najde všude) mají honidbu pronajatou od českých lesů a starájí se o ni a my tam vtrhneme bez ptaní a z lesa jim vyženem zvěř .... tak teď napiš férově jak by ses choval ty kdyby ti někdo něco takovýho provedl....
mám geokešing rád, nejsem myslivec, ale megasérie nejsou to pravý ořechový... nikdo to asi nezakáže ale může se stát a stane se to pokud nebudem přistupovat citlivě ke svýmu okolí, že přijedem k lesu a bude tam na ceduli napsáno soukromý pozemek cizím vstup zakázán.... a divit se nebudu...
myslivci se chystají využít existující zákon, který umožňuje v době říje a podobně vyhlásit danou oblast nepřístupnou = budou tam platit pokuty stejné jako v národním parku... (zajímalo by mě jak se k tomu postaví reviewři !!! ) a já se jim nedivím
díky našim arogantním a necitlivým zásahům do stávající přírody si prostě o restrikce říkáme... nejsme sami kdo si lesy nárokuje pro různé hrátky ... trempíci, cyklisti, čtyřkolkáři, houbaři myslivci, airsofťáci.... a co zvířata ty se asi pudou pást do kravínů, co vydupaný dálnice po lese ...
kde je proklamovaný chování se k přírodě.... když za vidinou pár bodů a obrázku na mapě poničíme půl lesa kterej nám notabene nepatří.... on patří všem a tak bychom se podle toho tam měli chovat ...

přijde mi, že jsem tu jedinej koho to štve...
prskal sem na ty megasérie už od začátku a dohadoval se s reviewrem jestli se to nedá zarazit... no možná to zarazí zpřísněné zákony když na nás nic jinýho nezabere....

ode dneška megasérie totálně bojkotuju protože jsou to hovadiny...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#120 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 23:37

k mému podílu na poničení přírody jo byl sem tam a nejsem na to hrdej !! to je jediný mý mínus.... jelikož to tam znám a mám to kousek od baráku tak sem si to prošel ... howgh... :( což není polehčující okolnost... bohužel sem ale taky jeden z mála kdo se tu ozval na obranu myslivců... pro mě to skončilo rozhodnutím definitivně série a obrazce bojkotovat... možná pozdě ale lepší jak neudělat nic...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama