Přejít na obsah


Fotka

Existující obrazce


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
307 odpovědí na toto téma

#121 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 7:39

DrakMrak: máš-li problém s obrazci, tak na ně nechoď. Na těch kde si už byl a strašně tě to mrzí, že si tam byl, tak si smaž logy na gc.com. Kua to tady musí každej ventilovat svoje problémy jak puberťák na fb? Stejně tím problematiku geohovad na keších nevyřešíte a už vůbec nepředěláte myslivce, kteří jsou úplně mimo (hru i realitu ;))
  • 0

#122 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 7:41

Á, teď koukám, že jsi opravdu na fb...
  • 0

#123 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 7:53

KaMo nemám problém s obrazci mám problém s lidma kteří je tvoří a jak je tvoří a jak u toho uvažují a s lidma kteří je loví a jak a za jakou cenu je loví ale vpodstatě jsem se tu vypsal a nemám dál důvod něco rozdmýchávat ... je to jak boj s větrným mlýnem ono to nějak dopadne pro geokešing, pro myslivce i pro další zůčastněné čas ukáže kde je pravda...

na FB jsem a nevedu tam žádná tažení ale slušný diskuzní blog, tažení proti obrazcům je moje soukromá záležitost a moje přesvědčení, že je to špatně :-) a dál o tom končím... ono bojovat jeden proti tisícům nemá smysl to už zkusili jiní a nabili si ústa... dal sem tu náměty na přemejšlení a nemyslím si, že by byly off topic možná si autoři budoucích obrazců něco přečtou a poučí se možná ne... tak jsou karty rozdány...
a každá zůčastněná strana má svý pravdy jen někdy viděno černobíle což je trochu potíž.... dál už se tu rozepisovat nehodlám pokud máte něco k tomuhle a ke mně odpovím na SZ B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#124 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 8:08

a nezapomeň tohle vlákno zamknout, aby se už nikdo nemohl (proti tvým názorům) vyjádřit, tak jako jsi "ukončil" "diskusi" na FB :DB)
http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse
  • 0

#125 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 8:22

DrakMrak: to je škoda, že mě nemůžeš zablokovat i tady, jako tom svém "blogu" na FB, co? Tam jsi mi už zakázal/zablokoval přístup za jeden můj velmi slušný komentář.
To je opravdu ukázka otevřené diskuse - dřív se tomu říkalo CENZURA B)

P.S. kdo chce, může se tam podívat. Mě ta stránka chybět asi nebude, nech si ji pro svoje pochlebovače :D
http://www.facebook....&id=28213718332

P.P.S. taky je jedním z těch, co se tam procházeli po setmění

"PENTAGRAM :-) dělal jsem to s kámošem a s holkama mám cca 2/3 vyhnala nás tma


http://www.facebook....332&topic=14297
  • 0

#126 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 8:36

DrakMrak: "... a mám to kousek od baráku tak sem si to prošel ... " Není nad osobní příklad. A nikdy není pozdě. Ani na změnu logu na „write note“. BTW: Taky si nezapálím, i když ty cigarety leží přede mnou na stole, ne? ;) BTW2 a Pentagram je výborný!
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#127 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 9:06

dr.vota napsal/a:
DrakMrak: to je škoda, že mě nemůžeš zablokovat i tady, jako tom svém "blogu" na FB, co? Tam jsi mi už zakázal/zablokoval přístup za jeden můj velmi slušný komentář.
To je opravdu ukázka otevřené diskuse - dřív se tomu říkalo CENZURA B)

P.S. kdo chce, může se tam podívat. Mě ta stránka chybět asi nebude, nech si ji pro svoje pochlebovače :D
http://www.facebook....&id=28213718332

P.P.S. taky je jedním z těch, co se tam procházeli po setmění

"PENTAGRAM :-) dělal jsem to s kámošem a s holkama mám cca 2/3 vyhnala nás tma


http://www.facebook....332&topic=14297


jasně chytlavej... :-) vyhnala nás tma = museli jsme z lesa zavčas abychom došli k autu ale to je fuk to neřeším sem si to zavinil sám tak se trefujte..... :-) já to vydržím
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#128 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 9:19

Mraku, buď charakter a vymaž si ty logy, ucpeš ústa nám a nakonec i sobě. Neměl by to pro tebe být problém, dle tvých slov usuzuji, že JAKÁKOLI serie je poskvrnou tvé kačerské cti. ( Nutno ovšem dodat, že ČEST a STATISTIKA jsou dva naprosto odlišné pojmy :)
  • 0

#129 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 9:22

HaRaKa napsal/a:
DrakMrak: "... a mám to kousek od baráku tak sem si to prošel ... "

Není nad osobní příklad.
A nikdy není pozdě. Ani na změnu logu na „write note“.

BTW: Taky si nezapálím, i když ty cigarety leží přede mnou na stole, ne? ;)
BTW2 a Pentagram je výborný!


... Pentagram je výborný ale ne tam kde je sorry
... A nekouřím s tímhle nemám problém ;-) pochopil sem narážku :-P a k tomu dodám sem celkem zásadovej !!
... p.s. a ikdyž sem tepal do megasérii taky sem tam v diskuzi napsal, že si ho ze zvědavosti projdu cca někde měsíc zpátky protože ho mám blízko... někde se to dá dohledat ale je to fuk :-) stejně je to jen názor proti názoru lol
... HaRaKa od vás to teda sedí děkuju opravdu jste mě potěšili... :-(

no nic můžu si za to sám... :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#130 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 9:47

draku postav se k tomu celem jako chlap, bud zasadovej a nekompromisni. SMAZ SI TY LOGY! :D
  • 0

#131 JohnyFK

JohnyFK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 10:13

Mám na obrazce a podobný série stejný názor jako DrakMrak. Ale na žádném obrazci ani sérii jsem nebyl, takže jsem rád že on si jich pár prošel a nemusím to již dělat já abych se ujistil že takhle tuhle hru opravdu hrát nechci. Nevidím na tom že to teď kritizuje nic špatného a už vůbec ne pokryteckého. Kdyby nikde nebyl a zbrojil tady proti obrazcům, tak by jste mu zase říkali že o tom ví "prd" když žádný obrazec neabsolvoval.
  • 0

#132 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 10:27

Teda nevim, hošové, ale na rozdíl od většiny zdejších celebrálů Drak NEBYL OSOBNÍ. Sice s ním nesouhlasím, ale vy jste... ehm... no nic. A k jednomu odkazu viz výše: diskuze je diskuze, nikoli ukřičování. Nechcete toho už nechat a vrátit se k povídání o obrazcích? Co kde kdy a nového?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#133 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 10:28

Dain a Olik napsal/a:
draku postav se k tomu celem jako chlap, bud zasadovej a nekompromisni.
SMAZ SI TY LOGY!

:D

asi se vygumuju celej :-D
eee asi sem divnej ale nějak mi některý věci nejsou jedno... jedno je totiž jen kolečko u trakaře :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#134 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 10:41

hele plantážníci ať sem tu napsal co sem tu napsal... lol to si tu taky vylížu :-) dostávám to zprava z leva ;-) ale mám dračí kůži něco vydržím... myslím, že sem dost často tnul do živýho nakonec reakce tomu odpovídají chtěl sem hlavně až budete zase něco takovýho plánovat zvažte to kde to udělat a jak to udělat... nežijem ve vakuu geokešingu... okolí nás taky sleduje "velký bratr je všude" :-D a posprejovat si republiku čmáranicema je jednoduchý ale může to mít celkem fatální následky... zrovna tak jako proti sprejerům můžou začít restrikce proti nám... tak a konec definitivně končím s diskusí o čmáranicích :-) nechtěl sem už nic přidat ale prostě ještě aspoň toto otupení ostří... :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#135 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 10:43

Citecka napsal/a:
Teda nevim, hošové, ale na rozdíl od většiny zdejších celebrálů Drak NEBYL OSOBNÍ.

Sice s ním nesouhlasím, ale vy jste... ehm... no nic. A k jednomu odkazu viz výše: diskuze je diskuze, nikoli ukřičování.

Nechcete toho už nechat a vrátit se k povídání o obrazcích? Co kde kdy a nového?

dík čitečkovi za nesouhlas taky sem se nad tím znovu notně zamyslel ten pacholek mě někdy štve ale má taky svou pravdu.... :P
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#136 tomarctus

tomarctus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 13:23

Hele Draku někde jsi psal, že určitě existuje někdo, kdo je Myslivcem i kešerem zároveň. Pak bylo vlákno zamčeno takže jsem nestihla reagovat. Já jsem 5 let jezdila víkend co víkend na vandry, pak jsem pět let byla myslivcem, do toho se dá počítat že 25 let se věnuji kynologii a poslední 3 roky kešeřím. Na vandr jsem jezdila zhruba od 17 do 22 a mohu říci, že nebyl víkend, abych byla doma a nechápala jsem, co ti padouři celej víkend dělaj a jak to můžou vydržet. Poznala jsem úžasný lidi a taky úplný hovada. Taky jsme uklízeli v lese něco jako cito a taky jsem poznala masňáky kteří se akurát ožrali a dělali v lese bordel. Samosebou že nás všichni házeli do jednoho pytle. Ale mnozí hajní by mohli vprávět, že jsme jim často pomáhali, když za námi přišli a oni nám zase trpěli v lese sruby, ohně, dokonce na potlach vždy byli zváni a častu i přišli a poznali, že jsme sice divocí pošuci ale v jádru lidé ctící a milující přírodu. A hlavně jsme tu přírodu znali a uměli s ní splynout a mít před ní respekt. Jelikož jsem vystudovala meliorace, pracovala jsem jako projektantka malých vodních toků. Záhy se mi podařilo dostat se k ochránářům, což by dnes byli zelení ale za komančů to byla taková poloilegální brněnská skupina nadšenců kteří nesměli moc vystrkovat růžkyale byli trpěni. Pomáhala jsem jim legání cestou přijít k penězům na sázení biokorydorů a taky jsem ty stromky s něma chodila sázet a zalívat. Pak jsem načerno projektovala pro rybáře rybí útulky v potocích no a tak se často dostala k výlovům a nějaké tá rybě do kuchyně. Tady už byl jen krůček k myslivcům, někde u nějakého rybníka si mě všimli jak mám vycvičeného psa no a tak jsem začala pro myslivce cvičit psy. Abych ale mohla s těmi psy skládat zkoušky musela jsem mít myslivecké zkoušky. Mimo balistiky a zákonech o držení zbraně jsme měli také předměty Biologie, ochrana a chov zvěře, cožbylo docela dosti náročné. Na zkouškách jsem málem vylítla na jakési otázce z marxismu ale zbytek jsem znala, tak mě nechali. Před tím jsem ale musela rok chodit do honitby na praxi a na mnoho brigád. (co já už vysázela lesů a pozbírala kameni na poli) Také mi byl přidělen učitel a tak jsem poznala naprosto úžasného člověka, který mi teprve otevřel oči. Na mou otázku jak vůbec může něco zastřelit, vždyť je to vražda nic netušícího zvířete, se pousmál a povídá. My ldé jsme se velmi rychle přemnožili a první co jsmeudělali tak jsme zlikvidovali své potravní konkurenty a tím byli medvěd,vlk,rys,orel. Jenže tím vznikla velká nerovnováha, protože tito predátoři povětšinou prováděli výběr slabých a nemocných kusů, čímž udržovali vitalitu a zdraví zvěře a také zabraňovali přemnožení. No a to se ted snaží dělat myslivci. Správný myslivec nikdy nestřelí krásného srnce v plné síle jen pro krásné parůžky, ale počká si za rok za dva až ho vystřídá jiný silný . jedinec a tento už neplodí. Nachodila jsem tisíce kilometrů po honitbě po špičkách aby nepraskla ani jedna větévka, naučila jsem se přiblížit ke zvěři tak aby o mě nevěděla, zažila jsem neopakovatelné zážitky a naučila jsem se číst honitbu. To znamená že jsem za nějakou dobu věděla, že tudy v sedum večer prochází srna s dvěma kolouchy, támhle na paseku těsně před setmění vyhopká zajíc atd. Zvěř má totiž své zvyka a svá teritoria. Je dokázáno, že honitby kde nevedou turistické cesty mají mnohem zdravější zvěř, protože ta má ke svému životu potřebný klid. Jeden neukázněný nevychovaný pes postaví na nohy celé okolí a pokud prožene srnce, žene ho ven z jeho teritoria do výsostných míst jeho souseda a dalsího souseda a potom místo aby zvěř v klidu trávoila svou nídani, tak pobíhá po lese, navzájem se napadá je ve stresu takto unavené zvířeje potom snadněji napadeno střečkem a nebo jinou nemocí. A ne jedno zvíře ale celé okolí je vyděšené. Se nedivte, že pak myslivci pálí po psech. Mo a vy pokud projdete lesem po cestě, zvěř o cestě ví je na ni zvyklá, leží často i blízko u cesty a nechá se normálně přejít a vy ani nevíte, že jste šli 20m od srny. Něco jiného je, pokud po lese rozházíte krabičky a ještě v nějakém obrazci. Potom tam každý chodí naprosto křížem krážem a honí se za body. (mám odlovenou šipku a klobouk) Je moc krásné, že se lidi dostanou od počítače do přírody, ale v tom je ten problém, jsou to lidi od počítače bez jakéhokoliv citu. Tím nemyslím, že by jste neměli přírodu rádi ale berete ji jako něco co patří všem lidem a nerespektujete její vlastní běh a zákony. Jste zvyklí že se vám vše dostane až pod nos, voda, světlo, teplo, Tesko za rohem. Ta zvěř bojuje o holý život a když vy ji v podvečer kdy vychází na pastvu zkřízíte cestu, ten večer se už většinou nenažere a teď potřebují nabrat nějaký ten špíček na horší časy. Nezastávám se myslivců vím že je tam mnoho hovad, tak jsko v každém oboru, navíc už 20 let v tom nejsem. Možná že je to taky tak že v místě pentagramu se jezdí střílet za těžký love na objednávku. já nevím, ale chtěla jsem vás jen seznámit s tím, že zvěř opravdu potřebuje klid a své zažité zvyky, a právě si myslím, že těmito obrazci neděláme dobře. Takže bych chtěla poprosit všechny kešery aby při zakládání myslely na to, co způsobují v danném místě a lovce aby chodili co nejtišeji a byli trochu ohleduplní , nejsou v lese sami. Taky by se vám nelíbylo kdyby vám v noci přes ložnici přešel jelen a zatroubil. Víte co mezi sousedy umí způsobit hlučný kohout. Je pravda že nikdo nemá právo zakázat nám ani houbařům vstup do lesa ale na druhou stranu ty krabičky jsou cizí těleso, které příroda nezná a neví si s tím rady. Možná, že za nějakou tu tisícovku let už tomu bude jinak, ale teď se snažme být k sobě i kokolí ohleduplní. Nejsem právník a nevím jak by tento sppor dopadnul ale narada bych se dočkala ve sbírce zákonů, zákona o geocachingu. Ktrerý by pojednával, kde a jaké krabičky být smějí a kde ne.
  • 0
Tomarctus

#137 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 13:58

děkuju :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#138 Martin-cz3

Martin-cz3

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 14:24

Mám projité některé obrazce. (šipka a pentagram) ty jsou v lese a když se člověk bude chovat v přírodě tak jak má tak se nic neděje. Když jdu lesem tak občas potkám i nějaké to zvíře a když budu potichu tak si ho mohu i vyfotit. A nic se neděje. Samozřejmě za příznivého větru.
  • 0

#139 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 14:34

DrakMrak napsal/a (v jinem vlakne):
O hnusu ménem Powertrail nahoře u Náchoda ani nemluvím...

Tak ja nevim, jde Ti o ochranu prirody - nebo blijes jen tak nahodne? Protoze FCPT je prave okolo silnice a prirode tim zadna uhona nevznika - takze bys mel chrochtat blahem, ne?

Nebo je v tom nejakej jinej komplex, kterej nam tady ventilujes? B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#140 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2010 - 16:58

Tak Pentagram přesunut do archivovaných... :(
http://www.geocachin...ef-a78411f049b5
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama