Přejít na obsah


Fotka

Cyklotrasa Ostrava - Brno


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Kamikaze Team

Kamikaze Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2010 - 10:27

Ahoj rád bych se zeptal zda někdo nejel z Ostravy do Brna na kole. Potřeboval bych poradit příjemnou cyklotrasu a dobré záchytné a odpočinkové body , a taky kde se dá dobře vyspat a na jaké cache bych neměl cestou vynechat.
  • 0

#2 Kamikaze Team

Kamikaze Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2010 - 20:28

opravdu nikdo neporadí? jsem dost v úzkých a každá rada by se mi hodila. Díky
  • 0

#3 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2010 - 20:53

No já sice na kole jezdím každý rok na velké dovolené, přímo velkoměstům se vyhybáme, Brno jsem akorát objížděl. Kdysi byly trasy plánované docela podrobně, včetně noclehu, ale teď už takové věci neřešíme, my nepoužíváme cyklostezky (dva ze tří jsou silničkáři), takže jezdíme po cestách druhé a třetí kategorie (no vyjímečně i první, ale to bych řekl že cca 5% trasy). Odpočinkové body vždy hledáme v rozmezí cca 15 - 45 Km (zase záleží na oblasti, počasí a momentálním rozpoložení sil). Noclehy zase řešíme podle situace - širák, ATC a nebo hotely do cca 3*. No trasu máme, ale pro Ostravu bych začátek směřoval na Příbor, Frenštát, Rožnov, Valmez, Bystřice p. Hostýnem, Hulín, Kroměříž, Vyškov a Brno.
  • 0

#4 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2010 - 22:17

Z Brna do Bohumína je národní cyklotrasa č. 5. Jel sem po ní jen v úseku Brno - Prostějov (tj. ne mnoho :) ), ale minimálně v téhle části je to ok a vhodný i pro nemtb kola. Nějaký stoupání tam je, ale přežít se to dá.

Na OpenStreetMap je zmapováno jen 136 kilometrů z ní, nicméně pro zběžný pohled na trasování - http://www.openstree...relation=148159 (chtělo by to domapovat, ale já teď tak měsíc nebudu mít na takovou cestu čas :( )

Cache beru vždycky všechy, spím na loukách a neodpočívám, takže v tomhle bohužel nepomůžu.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama