Přejít na obsah


Fotka

(GCV3VD) Jewsimof cache disabled


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2006 - 12:53

docasne mimo provoz
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 9:48

Cache je opět aktivní. Bohužel, zjistil jsem, že u enable a disable listingu nelze vnutit v našich zeměpisných délkách brzy po ránu správné datum logu. Takže jsem chvíli šachoval, než jsem přišel na to, že nejsem blbej já, ale soft na GC.COM
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 10:22

Cache je opět aktivní. Bohužel, zjistil jsem, že u enable a disable listingu nelze vnutit v našich zeměpisných délkách brzy po ránu správné datum logu. Takže jsem chvíli šachoval, než jsem přišel na to, že nejsem blbej já, ale soft na GC.COM

myslim ze ide aspon mne to dnes rano fungovalo pri disablovani aj pri enablovani, staci clicknut na sipku pri datume a zmenit ho.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 10:30

myslim ze ide aspon mne to dnes rano fungovalo pri disablovani aj pri enablovani, staci clicknut na sipku pri datume a zmenit ho.

kecam mas pravdu nastavil som to na 10-teho a system to zmenil na 9-teho.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 11:25

kecam mas pravdu nastavil som to na 10-teho a system to zmenil na 9-teho.


Jojo, typicky pripad jako tohle, jsou treba automaticke prevodovky v americkejch autech. Kdyz chces zaradit jinou rychlost, mas smulu :-) A lidi pak diky temhle ficuram postupne hloupnou a blbnou, protoze se uz nemusi starat o to, aby premysleli a delali spravne to, co maji....
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2006 - 17:24

Jojo, typicky pripad jako tohle, jsou treba automaticke prevodovky v americkejch autech. Kdyz chces zaradit jinou rychlost, mas smulu :-) A lidi pak diky temhle ficuram postupne hloupnou a blbnou, protoze se uz nemusi starat o to, aby premysleli a delali spravne to, co maji....

Pointou je, ze datum a cas servra geocaching.com sa riadi americkym casom, neviem presne ktorym, ale bude to 6-9 hodin po nas. Opatrenie, ze nemozes zadat zajtrajsi datum je chytre. Skoda je, ze si uzivatelov nemoze zadat vlastnu casovu zonu a podla nej by mu to prepocitavalo vsetky datumy a casy...
Co sa tyka prevodoviek, ked si zoberies, ako tu ludia jazdia, tak by si to auto pri automatickej prevodovke casto naozaj oddychlo. Pozri si napriklad vsetky auta, ktore su zdielane medzi viacerymi ludmi vo firme, v akom stave je spojka a prevodovka atd.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama