Přejít na obsah


Fotka

Kdo kde potkal kačera?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1336 odpovědí na toto téma

#81 knoflikari

knoflikari

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 9:19

Vložený obrázek
Serie Cesta u Litomeric. Kdopak to byl ??
  • 0

#82 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 12:08

Vložený obrázek
Jezdím kolem do práce každý den. Je to náhoda? Bo je Cacherská ???
  • 0

#83 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 18:04

Tak kdopak stál dnes vedle mě mezi 13. a 14. hodinou s bílým Roomsterem v podzemních garážích Europarku ?
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#84 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 22:12

junet napsal/a:

Druhý případ se mi stal když jsem zakládal cache GC2C2WB, mnohokráte jsem potkal kačera při odlovu, ale tady se mi poprvé stalo, že mně kačer vyhmátl při zakládaní cache, je o tom ostatně zmínka v listingu.

Já jsem měla z této tvé keše upřímnou radost, protože ji má babička skoro za barákem a když jsem koukala na tvůj profil, skoro jsem nevěřila, že jsi lovil i u nás v Kolíně. Jak je ten svět malej. Budeš v Neborech sázet další krabičky? A třeba i za potokem? :D
  • 0
mishiczka1

#85 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 22:59

bílej Roomster by mohli být Prokesovi, Sylvia999 a černý SUV (nevím zda maji medvěda) by mohli být Kubacom
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#86 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 23:46

Zegga napsal/a:
bílej Roomster by mohli být Prokesovi, Sylvia999

a

černý SUV (nevím zda maji medvěda) by mohli být Kubacom

No jo, asi máš pravdu, teď si vzpomínám, že měli ještěrku u jedné Osvěty netradičně na boku ;)
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#87 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 6:50

Nepotkal jsem sice geovůz, ale dvě razítka v návštěvní knize Třeboňského zámku - taky jsem se zalogoval. :) Zdravím kolegy..

Přiložené miniatury

  • dscn4109.jpg

  • 0
Cogito ergo sun ...

#88 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 23:27

Já potkávám kačery velmi často při kontrole svých keší. Někdy pobaveně sleduji, jak hrabou, někdy jim nenápadně pomůžu, ale vždy se snažím s nimi pokecat. Asi největší radost mi udělala parta z Těšína, kteří na kole objížděli republiku a měli v nohách již pár stovek km.. škoda, že nebylo tolik času, ale dozvěděl jsem se mnoho zajímavého. A vo tom ten GC vlastně je. O setkávání lidí.;)
  • 0

#89 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 02 listopad 2010 - 6:38

Netradiční setkání O výkendu při kontrole keší TDK jsem potkal trampa s malým klukem. Taťka držel vytištěný listing v ruce a tak mi bylo jasný že jsou to kačeři. A nebyli. Někdo z kačerstva povyprávěl a tihle dva šli objevit místa, která ač okolí důvěrně znalí, tu ještě neznali. Takže jsem se potkal s nekačery na kačerské stezce.
  • 0

#90 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2010 - 7:15

Já z toho bývám rozpačitá. Spíše než na mudloprázdno, čekávám na "frontu" na logování. Nebo vidím, že se někdo ochomýtá za mnou a čeká až vypadnu já. V Praze to je stav asi obvyklý. Navíc mám čas samozřejmě právě, když i většina ostatních. Občas se podaří a potkáme se, popovídáme. Většinou mám ale pocit spíše nepatřičný. A nevím, co dělat. Zda je oslovit, nebo zalézt za dva rohy a počkat až vyhrábnou krabku a zalogují. A naopak také. Nevím, zda se mám ukrutně tajit a nebo je k logování pozvat..... Jak to děláte vy?
  • 0

#91 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 20:41

Vsara napsal/a:Občas se podaří a potkáme se, popovídáme. Většinou mám ale pocit spíše nepatřičný. A nevím, co dělat. Zda je oslovit, nebo zalézt za dva rohy a počkat až vyhrábnou krabku a zalogují. A naopak také. Nevím, zda se mám ukrutně tajit a nebo je k logování pozvat.....

Jak to děláte vy?


Když je jisto že to jsú kačeři, a kešku našli, tak se zeptám, stli se taky můžu zalogovat. Pokud přicházejí když já se loguju, tak se nejdřív ptám, stli se chtěj zalogovat nebo mám kešku nepozorovaně ukrýt abych je neochudil o zážitek s hledáním - i tací už byli co si pak stěžovali :-D
  • 0

#92 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 18:23

vsara: no vidis, ja mam zase blbej pocit, kdyz me nekdo vyslovene ocumuje a nemuze prijit a rict neco ve smyslu "ahoj" a pripadne se schovava jeste za stromy apod. Tyhle lidi fakt nechapu.:)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#93 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 11:22

Tak jsem si byla dneska nechat přezout autí v na Novém Hradci Králové a koukám, tam červený Ford Fuision s pardubickou SPZtkou. Jsem zvědavá, kdopak to byl :-)?
  • 0

#94 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 21:03

No já nefotím auta ale přímo kačery. Mám kešku GC2B2KN pod okny kanclu a když tam nějaký lovec je tak ho vyfotím a než si zaloguje nález tak už má svou fotku na netu... :D :D :D http://www.geocachin...aspx?wp=GC2B2KN
  • 0

#95 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 3:52

Daku napsal/a:
Tak jsem si byla dneska nechat přezout autí v na Novém Hradci Králové a koukám, tam červený Ford Fuision s pardubickou SPZtkou. Jsem zvědavá, kdopak to byl :-)?


Asi nějakej pardubák :D:D
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#96 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 9:50

golici napsal/a:
No já nefotím auta ale přímo kačery. Mám kešku GC2B2KN pod okny kanclu a když tam nějaký lovec je tak ho vyfotím a než si zaloguje nález tak už má svou fotku na netu...

To mi připadá jako skvělá aktivita… :D Taky mě napadlo si založit kešku ve stěně pod oknem, kde sedím u compu, ale žena mi to vymluvila s tím, že by nám kačeři mohli rozebrat barák.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#97 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 11:32

Trhac napsal/a:

golici napsal/a:
No já nefotím auta ale přímo kačery. Mám kešku GC2B2KN pod okny kanclu a když tam nějaký lovec je tak ho vyfotím a než si zaloguje nález tak už má svou fotku na netu...

To mi připadá jako skvělá aktivita… :D Taky mě napadlo si založit kešku ve stěně pod oknem, kde sedím u compu, ale žena mi to vymluvila s tím, že by nám kačeři mohli rozebrat barák.


rozumná to žena... ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#98 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 11:38

Teď někdo založil cache asi 150m od domu kde bydlím, jsem zvědavý kdy tam někoho přistihnu.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#99 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 16:32

Vsara napsal/a:
Nevím, zda se mám ukrutně tajit a nebo je k logování pozvat.....
Jak to děláte vy?

Ja se rozhodne neschovavam a klidne se k logujicim pridam. Tedy az potom, co se slusne zeptam :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#100 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2010 - 19:19

Koho jsem to viděl já? :-) 13.12.2010 cca 18hod v Brně na přivaděči od Rohlenky do štatlu (Ostravská ul.). Bílá Škoda Octavia combi s černou ještěrkou nalevo. 1AY xxxx.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama