Přejít na obsah


Fotka

Knoflik tento vikend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#101 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 16:07

Zegga napsal/a:

vlcice.pavlina napsal/a:
Ale náčelníku, vždyť mi žádné psy nemáme ... Nekecej a táhni :-)


Být Tebou tak se moc neozývám..., pes nebo vlk... :D


Jůůůů to je ale sprostýýýýýý .... sežrat mě chce .... a aby jsi věděla tak ti v krku zaskočím a v žaludku se obrátím :-) Náhodou VLK je nejoblíbenější vandrácké zvíře :D
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#102 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 16:49

Kudy kdo pojedete? Kdyz jsme jezdili na Malevil na zavody, jezdil jsem bud pres Liberec, nebo pres Mimon. Kudy to bude lepsi? Pres Mimon to je asi kratsi, ale nevim jestli nebudou omezeni ohledne povodni....
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#103 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 17:25

Já počítám cestu po R10 - Mnichovo Hradiště - Ralsko (268) - Mimoň (270) - Jablonné v Podještědí - Heřmanice v Podještědí - Malevil. Po cestě jsem nenašel žádnou hlášenou uzavírku nebo problém s průjezdem.
  • 0

#104 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 17:32

vlcice.pavlina napsal/a:
Krispel, Zegga - kde a v kolik si dáme v sobotu sraz?


Pro tebe a Orxiona navrhuju metro Ládví - stanice bus směr Prosek v 8.00 hodin. Zeggu bych vyzvedl skoro doma - ve Starých Bohnicích na konečné autobusu.
  • 0

#105 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 18:15

potvrzuji - viz posta
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#106 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 22:10

krispel napsal/a:

vlcice.pavlina napsal/a:
Krispel, Zegga - kde a v kolik si dáme v sobotu sraz?


Pro tebe a Orxiona navrhuju metro Ládví - stanice bus směr Prosek v 8.00 hodin. Zeggu bych vyzvedl skoro doma - ve Starých Bohnicích na konečné autobusu.


Potvrzuji a děkuji, do kopce vyběhneme :-) v 7:45
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#107 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 6:08

Budu tam :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#108 trestidlo

trestidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 6:28

Lukabike.com (1-2 os - Praha) - auto - obsazeno Konvalinka (1-2 os - Praha) - v aute s Lukabike.com Trestidlo (1 os - Praha) - v aute s Lukabike.com krispel (1os - Praha) - auto - obsazeno Zegga (1 os - Praha) - v aute s krispel Orxion (1 os - Praha) - v aute s krispel vlcice.pavlina (1 os - Praha) - v aute s krispel NadaK2 (1 os - Praha) - auto - obsazeno Saman (1 os - Praha) - v aute s NadaK2 osvjeda (1 os - Praha) - v aute s NadaK2 JirkaPiha (1 os) - v aute s NadaK2 evass (3+pes - ?) - auto Snow (1 os - Praha) ---------------------- Osob: 15-17, Aut: 4 TomMiga (2 os - Sever) - rozhodne se dle stavu skod n3oklan (2-3 os - Sever) ---------------------- Osob: 4-7 Misto srazu: Parkoviste Malevil, viz waypointy u Knoflikove kese #1 Cas srazu: 10.00 (tj. odjezd z Prahy cca 8.00, mapy.seznam.cz tvrdi, ze cesta trva hodinku a pul) A jestli dobre koukam, tak dle http://www.medard-online.cz/index.php spadne na severu posledni kapka v sobotu v 5:00 a pak uz nic:)
  • 0

#109 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 7:53

Ahoj, pokud je někdo ještě plonkovej z Prahy bez odvozu, myslím, že se k nám ještě 1 osůbka standardního objemu vejde. N
  • 0

#110 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 8:40

Jen doplním, že my pojedeme z Prahy Vysočan, můžeme přibrat maximálně někoho štíhlého a skromného a odolného :). Cestou tam něco snad odlovíme, zpátky bychom chtěli určitě odlovit novou Hradníkovou kešku GC1QZE6.
  • 0

#111 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 9:37

Tak vazeni, podivejte se na http://ceskolipsky.d...av20100807.html a http://www.lidovky.c...634_ln_domov_mk a pak se rozhodnete jesttli to ma cenu.
Jsou to vsechno vesnice tesne kolem Knofliku.
Ja za sebe rikam, nikam se mi nechce a na 99% ucast rusim.
Nemusim mit Knoflik zrovna v sobotu, jindy je cas taky.
Nehodlam byt za povodnoveho turistu....:(
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#112 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:10

lukabike.com napsal/a:
Tak vazeni, podivejte se na http://ceskolipsky.d...av20100807.html a http://www.lidovky.c...634_ln_domov_mk a pak se rozhodnete jesttli to ma cenu.
Jsou to vsechno vesnice tesne kolem Knofliku.
Ja za sebe rikam, nikam se mi nechce a na 99% ucast rusim.
Nemusim mit Knoflik zrovna v sobotu, jindy je cas taky.
Nehodlam byt za povodnoveho turistu....:(


jestli je to tak, jak pises (nekoukal jsem na mapu), nemam dnes cas, tak se primlouvam za presmerovani vypravy na jiny cil - mate nekdo napad?
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#113 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:16

Jestli vám jde o tohle, tak od Liberce je silnice bez problémů průjezdná, na doporučeném parkovišti u Malevilu je to taky úplně v pohodě, projížděli jsme tam ve středu. Knoflík je lovitelný a ve směru od Lbc se nikde plést nebudete (ve směru od CL nevím, tam to zmapované nemám).
  • 0

#114 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:17

Samanuv nápad se jeví jako rozumny kompromis. Otázkou je kam vyrazit.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#115 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:25

ad saman, drobna poznamka .. na Liberecku jsou Heřmanice (viz ten jeho link) ale my jedem do Heřmanic v podještědí coz je krapet jinde ... ale jinak to sedi no :(
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#116 trestidlo

trestidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:28

No ani mne se nechce delat povodnovy turista, to je jasne. A nechceme tedy jet nekam jinam?
  • 0

#117 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:36

Nejsem si jist, jestli je to kolem Knoflíku tak hrozné. Ale jestli opravdu chcete jinam, tak co třeba na druhou stranu na Kapra?
  • 0

#118 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:40

Je fakt ze kdyz uz se to takhle zorganizovalo bylo by skoda to uplne rozpustit ... me je celkem jedno kam pojedem :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#119 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:47

Nepanikařte prosím! Povodňová turistika je očumování přímo v místě záplav, to snad nikdo dělat nehodlá. Pokud je příjezdová cesta volná a bez omezení průjezdná a samotná lokalita mimo zaplavenou oblast, nevidím problém.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#120 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 10:48

osvejda napsal/a:
Nejsem si jist, jestli je to kolem Knoflíku tak hrozné. Ale jestli opravdu chcete jinam, tak co třeba na druhou stranu na Kapra?


Nejsem si jistý, že Kapr by byl zrovna lepší nápad. Povodně byly i na Třeboňsku.
Podle toho co se mi podařilo zjistit, by měla být cesta průjezdná, ale jak jsem už psal - R10 - Mnichovo Hradiště - Ralsko Kuřivody - Mimoň - Jablonné v Podještědí - Heřmenice v Podještědí - Malevil. Přes Českou Lípu je tam něco neprůjezdné, totéž Mělník a Liběchov na silnici č. 9.
Já bych to zbytečně nekomplikoval.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama