Přejít na obsah


Fotka

Terezka se stala nejnavštěvovanější keší!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 17:29

Zdar kačenky a kačeři,
s radostí oznamuji, že dnes 6.8.2010 přesně v 18:00 se Terezka (GC14WV8) stala nejnavštěvovanější tradiční keší na světě!

Sesadila tak na druhé místo Václavák (GCKN5P), který se držel na prvním místě několik let.

Předpokládám, že teď se několik dní budou obě keše na prvním místě střídat, ale trend u Terezky je jasný.

Trend návštěvnosti však také ukazuje, že obě keše za čas předběhne Karlův most (GC189E5). Do té doby si budu užívat, že jsem vlastníkem nejnavštěvovanější tradicionálky na světě. :) A až návštěvnost Karlova mostu překoná Terezčinu, tak budu moci říkat, že Terezka je sice druhá nejnavštěvovanější keš, ale na té první, na Karlově mostě, mám FTF. :D

edit: 25.6.2012 je stále na prvním místě v počtu nálezů a překonává magickou hranici 10 000!
  • 0

#2 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 19:18

Je dobře, že prvenství zůstává v ČR. Jen je škoda, že neexistuje nějaký oficiální žebříček. Třeba máme v ČR celou bednu v tomto "žebříčku" a nevíme o tom. ;)
  • 0

#3 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 19:28

A já terezku na svém pochodu prahou minul :) Btw. kolik terezka spolykala na těch cca 5200 logů logbooků ?
  • 0

#4 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 19:28

Ja ji neminul, ale byla zrovna off :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 19:34

Tak to se divím... Já ji sice mám, ale byl to horký kandidát na "eklhaft keš" B) Go,go,go Karlův most
  • 0

#6 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 19:35

Jak se to da overit, ze je nejnavstevovanejsi tradickou. Existujou nekde nejake zebricky ? Jak se znam, tak by me takova statistika zabavila na spooousty hodin...
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#7 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 19:47

Na tohle mi enda odepsat.... Vaclavak je pro mne jedna z best off umistenych cachi, naprosta dokonalost... srovnavat eklhaft okapovku s timhle je nebe a dudy. (Ovsem uznavam ze navstevnost je na snaze odlovitelne cachi jiste vyssi, lidi jsou lini..)
  • 0

#8 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 19:52

Koukám, že sobikovi je vysloveně přející kačer. Navíc pěkná slečinka, stejně jako seedcorp. :P Radost mi nezkazíte! Přečtěte si logy, většině lidí se modelované krytí líbí! ;) A kvůli nim tuhle keš udržuju. Jo a nemusí se při vyzvedávání šplhat po soše, jako v případě uvedené best off.
  • 0

#9 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 19:52

termiter.cz napsal/a:
Koukám, že sobikovi je vysloveně přející kačer. Navíc pěkná slečinka, stejně jako seedcorp. :P Radost mi nezkazíte! Přečtěte si logy, většině lidí se modelované krytí líbí! ;) A kvůli nim tuhle keš udržuju.
Jo a nemusí se při vyzvedávání šplhat po soše, jako v případě uvedené best off.

Jestli Václavák nezměnil svoje umístění tak se šplhat opravdu nikam nemuselo ;) Ale máš správný přístup! Nenech si zkazit radost pár pisálkama!

(Ale kdyby byla nějaká statistika co se týče navštěvovanosti keší... nezlobil bych se :))

sobikovi napsal/a:
Tak to se divím... Já ji sice mám, ale byl to horký kandidát na "eklhaft keš" B) Go,go,go Karlův most

terezku neznám, ale pro mě byl zase horký kandidát Karlův most. Horší (hnusnější) místo na umístění keše sem opravdu dlouho neviděl! Páchlo to tam všelijak a umístění taky nic moc :(
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#10 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 20:11

Terezka je jedna z mých prvních nálezů a socha je jedna z nejkrásnějších, už jen pro to jméno :D Takže gratuluju a přeju neotrávení těma negativistama ;)
  • 0

#11 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 20:12

Mam odlovene vsechny tri ... Terezku, Vaclavak i Karluv most. Kazda z nich ma neco - Terezka naprosto dokonalou kamuflaz, Vaclavak je nadherne drze umisteny a Karluv most ma historickou hodnotu. Kazda z kesek, kterou odlovim ma pro mne nebo ownera jiste kouzlo a cenu kvuli ktere ji zalozil. Pokud se nekomu kes nelibi, je to jen a jen jeho nazor :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#12 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 20:50

Z žádné oficiální statistiky nečerpám, jen to co najdu na internetu, například http://antonio.cz/gc/extrem.html Škoda, že takovou základní věc GC.COM prostě neumí.

Teď trochu čísel:

Keš byla založena před 3 roky a dvěma dny. Za tu dobu krabička jen třikrát zmizela. Schránka na rok, to je na tuhle oblast a návštěvnost zajímavý výsledek.

Schválně jsem spočítal výměnu logbooků. Tak na těch více jak 5000 nálezů je to 48 výměn při 59 kontrolách. To je asi 20 návštěv za rok, tedy jedna servisní návštěva za 3 neděle. :)
  • 0

#13 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 21:27

Taky ji ještě nemám,ale brzy padne.Na Prahu plánujeme s blackwolfem_cz nálet. BTW-v listingu pod Operou mi jde text přes ten obrázek.Je to umělecký záměr nebo bug?
  • 0
Králík vás vidí!

#14 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 21:30

Ja to mam v Chrome i ve FF v poradku :-) Chyba bude asi na tvem prijimaci :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#15 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 22:14

Tož to je zas bug v Opeře...
  • 0
Králík vás vidí!

#16 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 22:16

no já teď vidím Terezku s 5009 nálezy jako druhou za Václavákem s 5010 nálezy (23:10 6.8.2010);)
  • 0

#17 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 23:04

vetrnik_cr napsal/a:
no já teď vidím Terezku s 5009 nálezy jako druhou za Václavákem s 5010 nálezy (23:10 6.8.2010);)


tak to si vypatral to, co uz bylo zmineno v uvodnim prispevku. :P:p
  • 0

#18 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 23:19

k-lord napsal/a:

vetrnik_cr napsal/a:
no já teď vidím Terezku s 5009 nálezy jako druhou za Václavákem s 5010 nálezy (23:10 6.8.2010);)


tak to si vypatral to, co uz bylo zmineno v uvodnim prispevku. :P:p


no nevím co čteš, úvodní příspěvek mluví o prvenství Terezky a já mluvím o druhém místě.... nechápu tedy tvou reakci.
  • 0

#19 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2010 - 23:20

vetrnik_cr napsal/a:
no nevím co čteš, úvodní příspěvek mluví o prvenství Terezky a já mluvím o druhém místě.... nechápu tedy tvou reakci.


viz uvodni prispevek: Předpokládám, že teď se několik dní budou obě keše na prvním místě střídat, ale trend u Terezky je jasný.
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 8:14

termiter.cz napsal/a:
Navíc pěkná slečinka, stejně jako seedcorp. :P

Možná ted je uložena lepe, ale když jsem ji odlovil já, tak byla v dutině na chodníku a když jsem čekal, než se vyčistí vzduch, tak pes vykonal potřebu cca 15cm vedle.... ale souhlas, socha pěkná.

A když se podívám na hodnocení všech 3 keší?
Terezka 55%
Karlův most 65%
Václavák 70%
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama