Přejít na obsah


Fotka

Terezka se stala nejnavštěvovanější keší!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 9:57

Vůbec netuším co ta uvedená procenta znamenají, kdo a co hodnotil. Přečti si logy co kačeři o Terezce, ale i o uložení a provedení keše píší. To je pro mne směrodatné a také kvůli tomu tam tu keš mám. :) Udržovat takhle exponovanou keš je docela záběr a to, že má tolik úspěšných návštěv je také tím, že za celou dobu byla disabled jen vyjímečně. A že je maskovaná jako uschlý exkrement? Většině lidí se to líbí! B) Smysl oznamu byl podělit se o obrovskou radost, kterou se mi tahle keška odvděčila. Ale vždycky se holt musí najít nějaký ten rýpal. Není člověk ten, který by se zavděčil sobíkům všem. ;)
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 16:32

a\ Samozřejmě, že je to pěkné takto dostihnout favorita a přetlačovat se s ním o první místo.... gratulace i od nás, i když budu víc fandit Karlovu mostu. b\ Jako majitel řady keší dokážu ocenit údržbu keše, je to kus práce c\ Ta procenta reprezentují hodnocení keší kačery viz. tento server. d\ Můj nález je z roku 2007 a tudíž můj názor na keš prezentuje provedení keše v tom roce...
  • 0

#23 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 16:43

Jestli je keš v provedení uschlé ho*** tak opravdu krásně representuje ČR :D
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#24 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2010 - 16:55

Gratulace.. Ale nedá se upřít, že Vaclavak je mazaně umístěná kešule - má první pražská. Pravda, že jsem logbook vytahoval snad půl hodiny... :D
  • 0
Cogito ergo sun ...

#25 R4ZoR

R4ZoR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:34

polas_CZ napsal/a:
Gratulace.. Ale nedá se upřít, že Vaclavak je mazaně umístěná kešule - má první pražská. Pravda, že jsem logbook vytahoval snad půl hodiny... :D

Keď som tam bol naposledy tak som tam žiaden ani nevidel. Bolo tam asi sto papierikov. :D
Inak mám odlovené všetky tri spomenuté keše a Terezke gratulujem.
  • 0

#26 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 0:37

Tož už je mám všechny odlovené.Maskování Terezky je moc pěkné. Václavák jsem odlovila přidrzle a rychle a musím souhlasit,že obsahu se nedal říct logbook... Taky gratuluji k umístění.
  • 0
Králík vás vidí!

#27 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 6:32

Je zvlastni, ze napr. kes Stavovske divadlo (GC1AHY3) za tema trema tak zaostava a pritom je taky v centru turisticke pozornosti.
  • 0

HW: Motorola One Action _ Garmin eTrex Legend HCx

SW: c:geo _ WhereYouGo _ GDAK _ GCC _ Go(x)°


#28 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 12:56

Terezku mám, maskování bylo super. Když jsem pro keš sahal,myslel jsem, že nesahám na ni, ale pouze na nějaký krycí svinčík, který slouží ke krytí :-D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#29 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 13:08

ubuster napsal/a:
Je zvlastni, ze napr. kes Stavovske divadlo (GC1AHY3) za tema trema tak zaostava a pritom je taky v centru turisticke pozornosti.


Stavovské divadlo je v centru pozornosti až moc. Terezka i Karlův most se dá v pohodě nepozorovaně odlovit za plného provozu, Stavovské divadlo se mi nepovedlo nenápadně ani najít a radši jsem to vzdala.
  • 0

#30 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 13:11

Chryseis napsal/a:

ubuster napsal/a:
Je zvlastni, ze napr. kes Stavovske divadlo (GC1AHY3) za tema trema tak zaostava a pritom je taky v centru turisticke pozornosti.

Stavovské divadlo je v centru pozornosti až moc. Terezka i Karlův most se dá v pohodě nepozorovaně odlovit za plného provozu, Stavovské divadlo se mi nepovedlo nenápadně ani najít a radši jsem to vzdala.

To Stavovsky divadlo taky neni na ocich tak moc, jak se to na prvni pohled zda ale na to prijdes, az kdyz najdes to spravny misto. Ja to dal za plnyho mudloprovozu bez problemu .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#31 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 18:08

Jó, stavovský divadlo... taky jsem jí našel až napodruhé, protože mě dokonale zmátl hint aksed íntemap... Hehe, oni tam jsou 4 a já se neustále motal okolo jedný, za kterou keš nebyla. Na druhý pokus to už bylo bez problémů a vyndání i zandání keše taky není tak do očí bijící činost.. Je uložena celkem dobře. Jinak když porovnám terezku s václavákem tak u mě jasně vítězí václavák.. ;)
  • 0

#32 j.mikrob

j.mikrob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 19:00

pepik33 napsal/a:
...

To se nedělá prozrazovat hint na fóru. Koukej to napravit. :( :@
  • 0

#33 davee77

davee77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 19:19

Z třech vyjmenovaných - Terezka, Václavák, Karlův most - pro mě vítězí zcela jasně Terezka. Naopak Karlův most je hnus. Gratuluji ownerovi k úspěchu a držím palce. Go Terezka go! :-)
  • 0

#34 pedrovi

pedrovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2010 - 20:45

Pokud bych mohl volit pořadí tak: 1. Karl.most, 2.Stav.divadlo, 3.Terezka Ale z těch pražských je asi nejlepší než tyhle 3 Laurenziberg-Petrin 1891! Co vy na to?
  • 0

#35 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 17:16

Uf! Tak jsem dnes skolil "Václavák", na nějž jsem měl políčeno od začátku mého geoživota. Měl jsem nějaké povědomí o tom, že je to nejnavštěvovanější keš světa a když jsem se o tom chtěl přesvědčit, našel jsem toto vlákno. "Terezku" ještě nemám, jednou jsem šel kolem, ale po pěti minutách mudloprovozu jsem si řekl, že to nechám na jindy a zatím nebyla druhá příležitost.
Kdybych chtěl ale být škodolibý, mohl bych namítnout, že nejnavštěvovanější je "Václavák" ;). K 11.11.10 má 6.060 "návštěv". Jiná věc je ovšem, že ho 160 lidí nenašlo, takže je v počtu "odlovů" za "Terezkou" :)
Gratuluju a snad brzo pomůžu zvýšit náskok.
  • 0

#36 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 7:49

Včera, tedy 25.6.2012 překročil počet nálezů této nejnavštěvovanější tradičky na světě hranici 10 000!

Desetitisící zápis v listingu pořídila kačerka Chwachta v 18:45.
  • 0

#37 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 12:05

wow :-)
  • 0

#38 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2012 - 12:53

Je až s podivem, že tak maskovaná keš, jako je Terezka, je první na světě :). Já ji málem neodlovil - myslel jsem, že je tam místo kešky něco úplně jinýho... :o a myslím, že stejně jako já se hodně kačerů z těch 10000 muselo dost přemáhat na to šáhnout :D Gratuluji a přeji, aby dlouho vydržela - její první místo mě ujištuje, že většina kačerů nejsou žádní suchaři ;)
  • 0

#39 termiter.cz

termiter.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 8:09

Tak už ji konečně předhonil Karlův most. Gratuluji! Více viz vlákno o Karlovu mostu.
  • 0

#40 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 10:12

Tom Fuk napsal/a:
Je až s podivem, že tak maskovaná keš, jako je Terezka, je první na světě :). Já ji málem neodlovil - myslel jsem, že je tam místo kešky něco úplně jinýho... :o a myslím, že stejně jako já se hodně kačerů z těch 10000 muselo dost přemáhat na to šáhnout :D
Gratuluji a přeji, aby dlouho vydržela - její první místo mě ujištuje, že většina kačerů nejsou žádní suchaři ;)

Tak já ji našel maskovanou dost nenápadně za trochu štěrku. Možná se ale maskování časem mění.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama