Přejít na obsah


Fotka

pozvánka na GCM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1041 odpovědí na toto téma

#41 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 13:14

BrAtKo napsal/a:
Nuz musim povedat, ze mi to moc teda nejde, pretoze z nejakeho dovodu mi tato sluzbu nechce poslat maila na email mojho mobilu. Na gmail to pride, ale na adresu mojho phone na sms nic. A neviem nikde najst kontakt na admina aby som mu napisal...ci to tam nie je bloknute na tu email domenu ci co. Nemate kontakt na admina ?

funguje to 100%, chyba bude u tebe ve formátu toho emailu mobilu... U jakého to máš operátora? V jakém formátu to tam zadáváš?
  • 0

#42 BrAtKo

BrAtKo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 13:21

Mam odskusane, na mail do mobilu si poslem z google - v pohode. Na mail na google si poslem z gcm v pohode. Navyse kazdy mail na mobil mi zostava aj na webmaile operatora. Cize ak by to aj nedorazilo na mobil ale len na mail, tak to vidim. Tak na 99% to vidim tak, ze gcm neposle maila na tu moju adresu. Ale to zisti len admin sluzby.
  • 0
Garmin Dakota 20 SK Topo - iPhone 3GS Geocaching - TomTom One XL - GeoGet

#43 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 13:32

- kontakt tady asi na autora nikdo nemá, ale můžeš doufat, že se ti ozve... ;) - to že by program nějakou doménu, operátora či co blokoval se mi nezdá, pošle standardní email na sms bránu; máš např. nastavený dobře předčíslí na slovensko? - no a pak je tu ještě taková šílená cesta... nechat si z emailu přeposílat notifikace na gcm.cz na zpracování a odsud na nějaký jiný email a z něj pak teprve na mobil :o Z praxe např. u gmailu by to nemělo mít moc vliv na odezvu, ale je to hujeřina :D
  • 0

#44 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 13:40

sobikovi napsal/a:
Listingy to nestahuje.. ...kde se přesype dle mého požadavku.. Proti pravidlům to tedy není, přeposílám si jen na robota přežvýkat svoje notifikace.


Protože notifikace souřadnice neobsahuje, má robot buď věštecké schopnosti, nebo stahuje listing. Osobně sázím na druhou možnost.
  • 0

#45 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:05

zde napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Listingy to nestahuje.. ...kde se přesype dle mého požadavku.. Proti pravidlům to tedy není, přeposílám si jen na robota přežvýkat svoje notifikace.


Protože notifikace souřadnice neobsahuje, má robot buď věštecké schopnosti, nebo stahuje listing. Osobně sázím na druhou možnost.

Ano, asi máš pravdu B) Ale co je proti pravidlům. Já jsem PM a notifikace dorazila na můj email zcela legálně. Já jsem si ji přeposlal na nějakého robota, ten ji přežvejká a pošle na mobil. Pokud bych nebyl PM, neměl nastavené notifikace, pak bych nemohl tuto službu na rozdíl od Bartíka využívat... Nevím o způsobu, jak by tuto službu mohl využívat BM nebo jak rozesílat jako PM notifikaci na víc mobilů/emailů... možná jsem naivní. B)

Jako PM pokud přijde notifikace kliknu na email a odkaz do listingu keše, kde si přečtu souřadnice. To, že to za mne udělá nějaký robot (provozovatel musí být PM aby dosáhl na PM keše) a pošle mi ty souřadnice rovnou na mobil, nic opět neporušuje. Možná lepší jeden přístup od provozovatele než dalších několik desítek, stovek, tisíc od jednotlivých PM uživatelů...

Já si osobně nenechávám přeposílat souřadnice, jen skutečně přežvýkané informace z notifikace, tudíž to neřeším...
  • 0

#46 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:21

sobikovi napsal/a:
To, že to za mne udělá nějaký robot (provozovatel musí být PM aby dosáhl na PM keše) a pošle mi ty souřadnice rovnou na mobil, nic opět neporušuje.

http://www.geocachin...termsofuse.aspx
bod 5: ...You agree that you will not use any robot, spider, scraper or other automated means to access the Site for any purpose without our express written permission...
  • 0

#47 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:26

sobikovi napsal/a:

To, že to za mne udělá nějaký robot (provozovatel musí být PM aby dosáhl na PM keše) a pošle mi ty souřadnice rovnou na mobil, nic opět neporušuje.


Cituji z GEOCACHING.COM SITE TERMS OF USE AGREEMENT:
"You agree that you will not use any robot, spider, scraper or other automated means to access the Site for any purpose without our express written permission."

Česky ve zkratce: Souhlasíš, že nepoužiješ žádného robota ... abys vstoupil na stránky za jakýmkoli účelem bez našeho písemného povolení.
  • 0

#48 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:28

pepa.z.pocernic napsal/a:

sobikovi napsal/a:
To, že to za mne udělá nějaký robot (provozovatel musí být PM aby dosáhl na PM keše) a pošle mi ty souřadnice rovnou na mobil, nic opět neporušuje.

http://www.geocachin...termsofuse.aspx
bod 5: ...You agree that you will not use any robot, spider, scraper or other automated means to access the Site for any purpose without our express written permission...

Ano, souhlas. Toto chápu osobně jako problém s makry, GJ, Skrýšotlačem atd. atd. V tomto případě se jedná o jedinečný přístup (maximálně pokud Minarjo publikuje několik keší pár přístupů) srovnatelných s tím, že na ten odkaz kliknu já... zrovna v tomhle případě mám svědomí čisté. Kromě jiného, jak už jsem psal, nevyužívám přeposílání souřadnic na SMS (je to podle mého k ničemu), ale jen přežvýkané info z notifikace,nic víc, nic míň. B) Nevím, co je špatného na tom nechat si standardní PM notifikaci přechroupat nějakým robotem a poslat si ji na SMS jen v jiném formátu informace, co už jsou v té notifikaci...
  • 0

#49 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 14:33

Pokud si přechroupáš skutečně notifikaci, tzn. ten email, co ti přijde, tak nic neporušuješ. Pokud ale při tom něco vytáhneš z gc.com, porušuješ tu konkrétní část smlouvy. Nemá cenu diskutovat o tom, co kdo považuje za rozumné a co na to svědomí. Skutečnost je taková, že to prostě porušuješ a tečka. Já to taky občas poruším z rozumného důvodu, ale je mi jasné, že dělám něco, co bych neměl ;)
  • 0

#50 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 17:30

Proč přechroupávat PM notifikace, to jsou skutečně tak nepoužitelné?? To si tam Sobiku jen změníš pořadí informací co ti přijdou v SMS. Nechápu to asi. Nebo ti přijde i něco navíc??
  • 0

#51 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 17:35

J@VO napsal/a:
Proč přechroupávat PM notifikace, to jsou skutečně tak nepoužitelné?? To si tam Sobiku jen změníš pořadí informací co ti přijdou v SMS. Nechápu to asi. Nebo ti přijde i něco navíc??

Mám O2 a tam bohužel z GS z klasické notifikace přijde jen odesílatel (email) a že je nějaká nová keš (První znaky subjektu). Takže pak musím hned jít do emailu, podívat se vo co go a pak teprve něco začít řešit.... Tato služba přechroupá tu notifikaci tak, že přijde standardní SMS s informací o jaký jde typ keše, jak daleko od Home a v jakém směru, jak jse jmenuje... Když mne to zaujme, vyrazím, když ne, tak to smažu. Výhoda je v tom, že nemusím lézt někam do emailový schránky se podívat, co to vlastně přišlo...
  • 0

#52 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2010 - 17:54

To: Aha už to chápu, dík za vysvětlení. :)
  • 0

#53 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 10:57

pepa.z.pocernic napsal/a:
bod 5: ...You agree that you will not use any robot, spider, scraper or other automated means to access the Site for any purpose without our express written permission...


Takže podle soudruhů z groundspeaku jsme všichni podvodníci, protože jednou klikneme na hyperlink, a jakýsi "automated means" (prohlížeč) pak listing stáhne zcela automaticky a bez jakékoliv další aktivity ze strany uživatele. Jdu se stydět do kouta, a studovat jak pusou odhvízdat na 300 baudech packety pro tcp handshake, abych si mohl legálně zobrazit nějaký další listing.
  • 0

#54 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2010 - 11:02

Já mam taky jeden problém,tak třeba někdo poradí. mam založený email, nastavené notifikace,ale padají mi do inbox, né do notifikací. Na testování jsem si dal i Found it. Mail dojde,ale z GCM mail neodejde... :( nevíte někdo co s tím? Pravděpodobně ten filtr co tam je nepozná ten předmět. tvar předmětu notifikace je například: [GEO] Notify: fikova found Nadrazi Praha-Ruzyne // Trainstation Praha-Ruzyne (Traditional Cache) edit: Tak watchlist na můj geocoin chodí ( uloží se do správné složky ) a ownlog mé cache také. Jenom ty notifikace... :(
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#55 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 18:27

Vazeni spolukaceri, sypu si popel na hlavu, ale poradite jak postupovat pokud jsem pozapomnel pristupove udaje? :D Nastavil jsem to pred delsi casem, od te doby jsem tam nelezl a v me "databazi" pristupy zapsane nemam :) Vim ze jsem lama, vsechno mam zapsany, jen toto ne :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#56 geonova

geonova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 17:22

Asi mi nezbyde než také poprosit někoho z vás. Děkuji moc :-)
  • 0

#57 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2010 - 22:01

lukabike.com: napis autorovi, resne ...
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#58 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 8:12

akryx napsal/a:
lukabike.com: napis autorovi, resne ...

Uz to mam vyreseny nejakou dobu, jen jsem to sem zapomnel napsat :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#59 nabijecka

nabijecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2010 - 8:34

Našla by se nějaká dobrá duše, která by mi taky poslala pozvánku? opravdu by se mi to velmi hodilo ;)
  • 0

#60 MaLuPeS

MaLuPeS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)
  • LocationDěčín

Publikováno 18 červenec 2010 - 8:44

Jen se zeptam, kdyz bych tuto sluzbu chtel take pouzivat a vsechny pozvanky uz jsou fuc, co musim udelat ...
  • 0
Oregon 550, iPhone 6




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama