Přejít na obsah


Fotka

koupim


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
107 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 19:36

Hmmmmmmm.... docela V3 zklamani. Tak trochu Kremilek s Vochomurkou, mit na barevnem displeji vsechny turisticke šedě a teprve po "nakurzorovani" bonzne seminko barvu... Ale kazdopadne dik za info.


kdyz jsme porizovali legend c, tak taky mimo jine proto, aby mely turisticke trasy barvicku :) takze me to taky nenadchlo. ale v2 jsme nemeli, takze to nekup za ty prachy. ted teda cekam, jestli treba picodas nevyleze s barvickama pro nemountfieldy :)))
  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2006 - 23:26

Jo asi to tak bude. Je to pro ne asi holt vetsi kseft,tak se snazej. Byl jsem ve ctvrtek v Picodasu a mapa jako takova je hotova a ted pry tak 3 tydny, nez se vymysli vsechno kolem vcetne ceny. To mi bylo receno. Jo holt sekacky maj prednost.
Cena 1500,- je lakava. Jen by chtelo overit jestli ji Picodas zaregistruje i pro jiny pristroje nez Bedovy Legendy.

OK, tak to zase zkusím já. Jsme jejich obchodní partneři. Tak uvidíme.
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 12:41

Tak to je zahada. Nevim totiz, zda by melo vubec cenu priplacet tech 1500 kc s ohledem na velikost Legendovy pameti. V kabelu problem nevidim, ale v te orezane spec. mape ano.Kazdopadne jsem zvedav, jak to Picodas vymysli s tema cenama za v3 pro uzivatele v2.;o)

Nevim. K samotny gpsce jsem zadny cedo nedostal. Orezana mapa byla primo v pristroji. Koupil jsem si ale jeste kablik a CD s TOPO50 a na nem jsou mapy obe. K oboum mapam by mel platit stejny odemykaci kod. Jenom nechapu, jak je to s tema verzema topo mapy. Ja mam v2, kde se bere v3? Hmm zajimave, ted jsem jeste jednou procetl vsechny prispevky v tomhle vlaknu... ze by davali ruzne verze podle toho, ktera jim prijde pod ruku?
Michal


  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 13:44

Pokud je mi znamo, tak MapSource umoznuje "stahnout" klice z GPSky do MapSource... Zde se nabizi moznost, ze si od nekoho stahnes Mountfield Mapsource Topo v1 a pak si ji budes moct nahrat zpatky... pokud jsem to dobre pochopil tak k registraci mapy (1490) dostanes dva klice jeden pro mountfielda a jeden pro topov3... takze bohuzel asi nevyjde to, ze bys na klic z gpsky regnul celou topov3 =))


mohu se zeptat jak kod z GPS stahnout? pokud vyberu v unlock wizardu "the unlock code is in my GPS..." tak to napis ze nebyl zadny kod nalezen...
To tam muze byt ta mapa bez kodu nebo jak ho ziskat??
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 17:33

Tak dnes jsem na Cernym moste zakoupil TOPO50 v3 pro Vista Cx, registroval, pred hodkou mi prisel reg. key! TAKZE PARADA!!! A jeste mam kabel k legendu navic zdarma hehe =))
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 17:43

Ne nejsi, prave dneska jsem v2 vratil (zakoupenou na Cernem moste). Dali mi zpatky penize. Novou mapu budu kupovat az se vyjasni situace co je to za verzi "3". Jestli ostra nebo jen beta.
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 19:51

no me staci jeden klic za 1490 =) i kdyz buhvi jestli tam taky nebyly dva... jen jeden se nekde sloupnul... nebo ho snad sloupnul sam obchodnik =))) je to tam nalepeny fakt jen tak tak...

tak ted jsem si overil, ze drzak na kolo prodavany v Mountfieldu NELZE aplikovat na Cx radu. viz tez... http://www.gpscity.c...trexbikemnt.htm


Jo zatím stačí, ale třeba za rok či dva až si koupíš novou GPSku budeš muset koupit novou mapu (a třeba dvakrát dražší se dvěma licencema). Já už si takhle před rokem s kamarádem koupil napůl mapu a teď po upgrade GPSky abych ji kupoval znova. Jen tak mimochodem, není někde na netu k mání generátor unlock kódů? Vždyť v tom nemůže být až takový problém...
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 23:37

tak ted jsem si overil, ze drzak na kolo prodavany v Mountfieldu NELZE aplikovat na Cx radu. viz tez... http://www.gpscity.c...trexbikemnt.htm

Sakris, tenhle drzak mam na zlutyho eTrexe uz hrozne dlouho a doufal jsem, ze pujde i na mountfieldackou gpsku :(
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 19:42

...ted teda cekam, jestli treba picodas nevyleze s barvickama pro nemountfieldy :)))

To asi dost těžko, i barevná GPSka na to nemá dost barev. Pletlo by se to se silnicema. V US nemají totiž barevně značené cesty a nemají je zdaleka tak nahusto jako Česko (aspoň v něčem musíme být lepsí, ne? :-)).
  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 20:28

kdyz jsme porizovali legend c, tak taky mimo jine proto, aby mely turisticke trasy barvicku :) takze me to taky nenadchlo. ale v2 jsme nemeli, takze to nekup za ty prachy. ted teda cekam, jestli treba picodas nevyleze s barvickama pro nemountfieldy :)))

S tema barvickama je to asi zbytecna starost. V sobotu jsem sel po zlute na cervenou a v GPSce byla tamtez zakreslena modra s odbockou na zelenou. Takze v GPS vim, ze tam nejaka (sediva) turisticka znacka je a barva by stejne s tim co je na strome nesouhlasila. Neni to ojedinele, spis naopak.
  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 9:55

ted teda cekam, jestli treba picodas nevyleze s barvickama pro nemountfieldy :)))


Čekáš marně, garminovská sada čar nic takového jako barevné čáry neumožňuje. Já jsem s mapou spokojen.
A vůbec nechápu nářky některých, že když ztratím gps tak musím kupovat novou mapu. Když máte ne jeden ale dva kódy, tak ji kupujete i když nic neztratíte. :-) To že kupujete jen jeden kód je přece výhoda a ne nevýhoda. Ale možná jsou lidé, kteří raději koupí k jedné gps 2 kody za 4000 Kč než jeden za 1500 Kč. :-)
  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2006 - 14:38

No tak to jsem zvedav. Rad bych u Bedy zakoupil v3 a registroval ji na svou Vistu Cx z US. - zajimalo by me jestli mi to u Picodasu projde =))
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2006 - 19:31

Tak to je zahada. Nevim totiz, zda by melo vubec cenu priplacet tech 1500 kc s ohledem na velikost Legendovy pameti. V kabelu problem nevidim, ale v te orezane spec. mape ano.

Kazdopadne jsem zvedav, jak to Picodas vymysli s tema cenama za v3 pro uzivatele v2.;o)

Tak je to skutečně V3, dal jsem ji do 60CSx, má celkem 60MB protože routuje. Vrstevnice nemá odděleny jako V2, ale má je po 25 m. Jinak je stejná jako V2, ale novější, takže odpovídá více současnému stavu. V 60CSx skutečně routuje, ale na mapě je spousta chyb. Zdá se, že je routování optimalizováno na kolo, takže cesta je vedena hlavně po cyklotrasách a silnicích třetí cenové skupiny, případně lesních cestách. A v routování je spousta chyb, například když se někde chci dostat na místa kilometr od sebe vzdálená po silnici, ono to tu silnici tvrdošíjně ignoruje a navrhne 20 km objížďku...
  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 17:51

Tak dnes jsem na Cernym moste zakoupil TOPO50 v3 pro Vista Cx, registroval, pred hodkou mi prisel reg. key! TAKZE PARADA!!! A jeste mam kabel k legendu navic zdarma hehe =))


jojo, taky bych chtel prodat kabel k legendu :))
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 2:54

Jo zatím stačí, ale třeba za rok či dva až si koupíš novou GPSku budeš muset koupit novou mapu (a třeba dvakrát dražší se dvěma licencema). Já už si takhle před rokem s kamarádem koupil napůl mapu a teď po upgrade GPSky abych ji kupoval znova. Jen tak mimochodem, není někde na netu k mání generátor unlock kódů? Vždyť v tom nemůže být až takový problém...

generator unlock kodu neni =) kdyby byl, asi bych se s tim moc nepatlal... nejvic me nastve, kdyz si nakonec soft koupim a pak zjistim jako v pripade topo v3 takovy zklamani... GSAK jsem koupil tez, ale tam jsem nadsen maximalne... luxusni support a trvaly updates
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 14:50

mozna to maj nejak picodasaci obejity, ze to stahnout nejde. Sakra a ja si delal nadeje...

mohu se zeptat jak kod z GPS stahnout? pokud vyberu v unlock wizardu "the unlock code is in my GPS..." tak to napis ze nebyl zadny kod nalezen...
To tam muze byt ta mapa bez kodu nebo jak ho ziskat??


  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 23:58

Sakris, tenhle drzak mam na zlutyho eTrexe uz hrozne dlouho a doufal jsem, ze pujde i na mountfieldackou gpsku :(

To by bylo velmi prekvapive, kdyby drzak na zlutaska nesel pouzit pro 'mountfieldackou gpsku' ... ja jsem dnes Legenda uspesne - zcela bez problemu - nacvakl dokonce do drzaku pro Geko...
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2006 - 3:51

Sakris, tenhle drzak mam na zlutyho eTrexe uz hrozne dlouho a doufal jsem, ze pujde i na mountfieldackou gpsku :(

jsem psal ze nejde pouzit na radu Cx rek bych ze zlutej etrex je to samy co legend (co se tyce tvaru) takze to by jit melo
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2006 - 7:36

Sakris, tenhle drzak mam na zlutyho eTrexe uz hrozne dlouho a doufal jsem, ze pujde i na mountfieldackou gpsku :(

Jde na eTrex ,eTrex Summit,Venture,Legend,Camo,LegendC,Vista a Vista C.Je to napsané na obalu drzaku.Tak dlouho jsem si drzak vyrabel,az jsem si ho radsi koupil. :-D
  • 0

#100 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2006 - 9:34

Mela by byt moznost stazeni nejakej trial verze TOPO50 v3 na par dni. Ale myslim, ze by to slo vratit, za zakona, ne???

generator unlock kodu neni =) kdyby byl, asi bych se s tim moc nepatlal... nejvic me nastve, kdyz si nakonec soft koupim a pak zjistim jako v pripade topo v3 takovy zklamani... GSAK jsem koupil tez, ale tam jsem nadsen maximalne... luxusni support a trvaly updates


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama