Přejít na obsah


Fotka

GeoSeznamka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#21 imagir

imagir

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 13:08

Geoseznamka byla na prani slovenskych kaceru rozsirena i o moznost registrace ze Slovenska
  • 0

#22 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2010 - 15:00

Hmm... Dobrý nápad, hned to jdu zkouknout.;)
  • 0

#23 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 14:41

Bohužel ani geoseznamka, ani go4cache.com neřeší to, co by se mi hodilo třeba dnes odpoledne - nečekaně mám čas, takže bych s někým šel lovit, ale nevím s kým. Ideální by bylo zjistit si, jestli je někdo v okolí a zkusit mu napsat nějakou online zprávu - takže go4cache je na to ideální. Na go4cache vidím, že tu zrovna v okolí někdo "courá", ale z mapy vyčtu jen přezdívku a případně na jakou keš má namířeno, kontaktovat ho přímo nemůžu. Jediné, co zatím funguje podle těchto mých představ je Geocaching Live, ale tam vidím vždy maximálně 2 nebo 3 lidi v širším okolí. Takže bych řekl, že všechny ty projekty zatím ztroskotávají na tom, že je na nich málo lidí.
  • 0

#24 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 14:44

svetylko .. takze co navrhujes? rozjet na tomhle serveru IRCcko? a primo online zjistovat kdo kam vyrazi? :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#25 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 14:52

Nevím, jestli zrovna IRCčko je to pravé. Mně by stačilo, kdyby se buď rozšířili uživatelé Geocaching Live, co používají v mobilu neomezená data (takže jsou vidět online - je to tam pěkně přehledné a dá se napsat soukromá zpráva), nebo aby něco takového umělo to go4cache.com (tam je zas pěkné, že je vidět, kam má člověk namířeno, ale to bych se připadně mohl i zeptat, že:-)...). A nebo přestanu vymýšlet hlouposti a vyrazím sám a občas na nějakou tu kačerku/kačera člověk narazí :-)
  • 0

#26 imagir

imagir

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 21:03

svetylecko napsal/a:
Nevím, jestli zrovna IRCčko je to pravé. Mně by stačilo, kdyby se buď rozšířili uživatelé Geocaching Live, co používají v mobilu neomezená data (takže jsou vidět online - je to tam pěkně přehledné a dá se napsat soukromá zpráva), nebo aby něco takového umělo to go4cache.com (tam je zas pěkné, že je vidět, kam má člověk namířeno, ale to bych se připadně mohl i zeptat, že:-)...).
A nebo přestanu vymýšlet hlouposti a vyrazím sám a občas na nějakou tu kačerku/kačera člověk narazí :-)


No, ja jsem si prave myslel, ze presne k tomuhle by mohla geoseznamka slouzit. Podivas se po okoli a napises rovnou zpravu. Zprava prijde registovanemu uzivateli mailem, ktery ma uz pomerne dost lidi v mobilu a muze ti rovnou odpovedet... Pripadne, pokud ma verejne cislo, muzes mu rovnou zavolat... Ale chapu, ze to cele zacina byt pouzitelne az ve chvili, kdy je registrovano hodne lidi...
Sluzby, ktere stale aktualizuji polohu mi pripadaji zajimave, to jo... Jenze mam pocit, ze jen malo lidi toho plne vyuzije. Mit stale zapnutou nejakou aplikaci vyuzivajici GPS je pro vetsinu lidi problematicke z duvodu slabe vydrze baterky...
  • 0

#27 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 21:09

imagir napsal/a:
Sluzby, ktere stale aktualizuji polohu mi pripadaji zajimave, to jo... Jenze mam pocit, ze jen malo lidi toho plne vyuzije. Mit stale zapnutou nejakou aplikaci vyuzivajici GPS je pro vetsinu lidi problematicke z duvodu slabe vydrze baterky...

No baterka - ja hlavne VUBEC necitim potrebu sdelovat siroke verejnosti kde se prave nachazim...
  • 0

#28 imagir

imagir

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 21:21

sadmanwholikesblues napsal/a:

imagir napsal/a:
Sluzby, ktere stale aktualizuji polohu mi pripadaji zajimave, to jo... Jenze mam pocit, ze jen malo lidi toho plne vyuzije. Mit stale zapnutou nejakou aplikaci vyuzivajici GPS je pro vetsinu lidi problematicke z duvodu slabe vydrze baterky...

No baterka - ja hlavne VUBEC necitim potrebu sdelovat siroke verejnosti kde se prave nachazim...


Pak to citime stejne a uplne staci jedna "obvykla" poloha. Nepo proste nejaka oblibena...
A pokud netouzis nikoho dalsiho poznat, pak samozrejme zadna :-) to je jasný.
  • 0

#29 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2010 - 9:30

Orxion napsal/a:
svetylko .. takze co navrhujes? rozjet na tomhle serveru IRCcko? a primo online zjistovat kdo kam vyrazi? :D


IRC uz davno bezi na irc.upc.cz, kanal #geocaching.cz

sadmanwholikesblues: vzdyt te urcite nikdo nenuti. Vsechno je to pouze o dobrovolnosti. A pokud chces nekoho najit, tak se budes muset asi snazit jinak.

imagir: s tvym poslednim radkem bezvyhradne souhlasim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#30 geomary.cz

geomary.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2010 - 13:03

pro administratora - trochu mimo vlakno: a ta mapa http://www.geocaching.cz/mapa.php bere data odkud ? Ja jsem tam třeba špatně umístěná a chtěla bych to změnit. Nejspíš to bude moje vina při njakém prvotním přihlašování, ale v kolonce upravit profil nic takoveho nevidim. Takze kde a jak to změnit ? Předem dik za odpoved ... :)
  • 0

#31 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2010 - 15:32

geomary.cz napsal/a:
pro administratora - trochu mimo vlakno:
a ta mapa http://www.geocaching.cz/mapa.php bere data odkud ? Ja jsem tam třeba špatně umístěná a chtěla bych to změnit. Nejspíš to bude moje vina při njakém prvotním přihlašování, ale v kolonce upravit profil nic takoveho nevidim. Takze kde a jak to změnit ? Předem dik za odpoved ... :)

Bere to z toho, co si tam kdo zaklikne. V mapě přes pravý čudl a "Nastavit domov"
  • 0

#32 Georgo

Georgo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 9:24

svetylecko napsal/a:
Bohužel ani geoseznamka, ani go4cache.com neřeší to, co by se mi hodilo třeba dnes odpoledne - nečekaně mám čas, takže bych s někým šel lovit, ale nevím s kým. Ideální by bylo zjistit si, jestli je někdo v okolí a zkusit mu napsat nějakou online zprávu - takže go4cache je na to ideální.
Na go4cache vidím, že tu zrovna v okolí někdo "courá", ale z mapy vyčtu jen přezdívku a případně na jakou keš má namířeno, kontaktovat ho přímo nemůžu.


Ahoj,

tohle pravda zatím není, ale v hlavě už je i technické řešení, takže stačí vyčkat času ;)
  • 0

#33 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2012 - 22:12

Používá někdo ještě http://geoseznamka.poklady.com ?
...nějak pořád nemůžu nalézt nikoho ve svém okolí s kým bych mohl občas někam vyrazit :(
  • 0

#34 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2012 - 10:36

Georgo napsal/a:

svetylecko napsal/a:
Bohužel ani geoseznamka, ani go4cache.com neřeší to, co by se mi hodilo třeba dnes odpoledne - nečekaně mám čas, takže bych s někým šel lovit, ale nevím s kým. Ideální by bylo zjistit si, jestli je někdo v okolí a zkusit mu napsat nějakou online zprávu - takže go4cache je na to ideální.
Na go4cache vidím, že tu zrovna v okolí někdo "courá", ale z mapy vyčtu jen přezdívku a případně na jakou keš má namířeno, kontaktovat ho přímo nemůžu.


Ahoj,

tohle pravda zatím není, ale v hlavě už je i technické řešení, takže stačí vyčkat času ;)

něco jako google latitude? B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#35 coolerman

coolerman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2017 - 14:41

Koukám, že http://geoseznamka.poklady.com/ aktuálně nefunguje. Rád bych nabídl novou jednoduchou seznamku pro nadšence do geolokačních her na adrese www.georande.cz


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama