Přejít na obsah


Fotka

Samsung i9000 Galaxy S použitelnost na GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Franbrok

Franbrok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 9:55

Ahojky .. prosím má někdo zkušenosti s tímto novým Androidem při hledání krabiček ??... jaká je jeho použitelnost, přesnost....zdali je tam např. nějaký nový čip.... Já mám např. Samsung Omnia II a to se moc použít nedá... tedy bych chtěl si koupit nějaký mobil , který by se dal využít i na GC a jelikož chci jedině nyní s kompasem zajímám se o tento Děkuji za komentáře
  • 0

#2 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 10:30

jestli ti tohle pomuze
http://smartmania.mo...ezdratoveModuly
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#3 corvik

corvik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 10:51

Já jsem si ho pořídil a jsem zatím spokojený. s aktuální verzí firmwaru ma GPS trošku problémy že skáče pozice na mapě ale to se vždy za chvilku srovná. navíc tenhle problém má být opraven v příští officialní verzi která vyjde na zlomku měsíce. (již teď to je opravené, ale v arabském firmwaru kterej pro nás není moc použitelnej) Není to nic co by člověku komplikovalo život . zatím jsem odlovil vše co jsem chtěl. a se signálem jsem neměl žádný větší problém ani v lese nebo ve městě. na to že to je mobil myslím že lepší výsledky člověk ani čekat nemůže
  • 0

#4 Franbrok

Franbrok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 11:21

Lanc napsal/a:
jestli ti tohle pomuze
http://smartmania.mo...ezdratoveModuly


Toto jsem samozřejmě četl...bohužel tam se nic neříká o přesnosti
  • 0

#5 Franbrok

Franbrok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 11:24

corvik napsal/a:
Já jsem si ho pořídil a jsem zatím spokojený. s aktuální verzí firmwaru ma GPS trošku problémy že skáče pozice na mapě ale to se vždy za chvilku srovná. navíc tenhle problém má být opraven v příští officialní verzi která vyjde na zlomku měsíce. (již teď to je opravené, ale v arabském firmwaru kterej pro nás není moc použitelnej) Není to nic co by člověku komplikovalo život . zatím jsem odlovil vše co jsem chtěl. a se signálem jsem neměl žádný větší problém ani v lese nebo ve městě. na to že to je mobil myslím že lepší výsledky člověk ani čekat nemůže


Mno ... jak jsem psal, ten můj Samsung Omnia II ... ve městě samozřejmě velmi použitelné (při použití satelitní mapy) ale kdekoliv jen trochu pod stromama či kde nemohu použit satelitní mapu (kde se např. chytám opěrných bodl atd.) skáče opravdu hrůzně ... 10-20m žádná míra... absolutně nepoužitelné..pro ten případ jsem si koupil oregona 550...ale nechci ho stále tahat sebou
  • 0

#6 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2010 - 12:52

Franbrok napsal/a:

corvik napsal/a:
Já jsem si ho pořídil a jsem zatím spokojený. s aktuální verzí firmwaru ma GPS trošku problémy že skáče pozice na mapě ale to se vždy za chvilku srovná. navíc tenhle problém má být opraven v příští officialní verzi která vyjde na zlomku měsíce. (již teď to je opravené, ale v arabském firmwaru kterej pro nás není moc použitelnej) Není to nic co by člověku komplikovalo život . zatím jsem odlovil vše co jsem chtěl. a se signálem jsem neměl žádný větší problém ani v lese nebo ve městě. na to že to je mobil myslím že lepší výsledky člověk ani čekat nemůže


Mno ... jak jsem psal, ten můj Samsung Omnia II ... ve městě samozřejmě velmi použitelné (při použití satelitní mapy) ale kdekoliv jen trochu pod stromama či kde nemohu použit satelitní mapu (kde se např. chytám opěrných bodl atd.) skáče opravdu hrůzně ... 10-20m žádná míra... absolutně nepoužitelné..pro ten případ jsem si koupil oregona 550...ale nechci ho stále tahat sebou

Tak proč sis ho tedy kupoval? Pochopitelně oregon bude vždy chytat lepší signál než mobil. Ty sou dobré jen do města. Jinak ne...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#7 rumlor

rumlor

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2010 - 23:19

Zdravím, Galaxy S mám taky. Co se týče integrované GPS, tak ta na tom není zrovna nejlépe. Moje zkušenost je taková, že s přesností se nedostanu pod 10m. Co je ale horší, tak bez přímého výhledu (např. stromy) se přesnost postupně zhoršuje až ztratí signál úplně. Pro mě naprosto nepoužitelné například při hledání v lese.
A teď mě zajímá, když mám tento telefon s mapama a internetovým připojením a foťákem, jestli mi jako GPS na hledání keší postačí nějaká levná navigace, jako třeba etrex. Ta by měla být daleko lepší na příjem signálu než telefon. Mám v autě garmin nuvi 660 a ten ukazuje přesnost i 3-5m.

Doporučuju si přečíst taky toto:
http://androidforum.cz/nep-esna-gps-lokace-post-ehy-t6119.html

  • 0

#8 NIGHT EAGLE

NIGHT EAGLE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 18:04

Chtěl bych se zeptat majitelů Galaxy S, zda problém s GPS vyřešil upgrade na verzi 2.2 nebo jestli problém zůstal.
  • 0

#9 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 18:26

Telefon k navigaci pouzivam, rozhodne doporucuju apku GPS Aids a s ni je nalezeni satelitu fakt fofr. Samozrejme citlivost oregana je jinde, ale srovnavat to je blbost:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#10 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2011 - 18:52

Ahoj, já jsem si tento mobil pořídil hlavně pro jeho možnost při vycestování se kdekoliv připojit na web s aplikací Geocaching a tak zjistit nejbližší keše ode mne, čtení aktuálních listíngů apod. ... ta možnost mi předtím chyběla ... znáte možná všichni domácí příprava-spousta papírů atd. tak jsem si koupil netbook se stálým připojením na web, kde mi ale poté začala vadit jeho velikost a mobilita-nemobilita, než jsem to vytáhnul z batohu, než se připojil na web apod. po zakoupení S-GALAXY mám web v kapse a žádná krabka mě nepřekvapí. Je možnost do aplikace Geocaching nahrávat i GPX soubory, je možnost i WHERIGO apod. na samostatné dohledávání ale stále používám letitého Bédu Trávníčka-spokojenost největší a jeho za šipkou i když se občas také podívám do mapy na mobilu ... ale nebuďte líní a hledejte, vždyť nechat se navigací dovést až na 0m není to pravé ... mějte oči otevřené a zkuste se dívat po okolí jinýma očima a když po nepřesnosti např. 30m krabku najdete o to pak máte větší radost a chodit přímo za šipkou je to největší vzrůšo z celé výpravy ... přes křoví, přes potoky, přes skály ... zkrátka cestou necestou. OREGONA jsem nechtěl pro jeho jednoúčelnost (jen navigace) a předraženost ... s mobilem jsem spokojen pro jeho vícefunkčnost a navíc spousta dalších aplikací pro Android a všeho o čem jsem dříve jen snil (on-line mapy, S-VOX překladače, navigátory, jízdní řády, hry, zábava, předpovědi počasí, aktuální-noviny, zpravodajství, poslech ON-LINE-rádií, TV programy apod. ... ale je pravdou, že s tímto tel. je nejlepší mít neomezené připojení na web ... já mám od O2 za 500,-Kč měsíčně a když hledám někde venku, tak si zaplatím nějáký roamingový balíček, jako teď nedávno v Maďarsku, Ukrajině a Rumunsku a mám přehled o keškách i venku ... mám ho od ledna a zatím maximální spokojenost ... přesnost GPX jsem neřešil a jak píši výše na to používám stále starého věrného mi Bédu Trávníčka ...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama