Přejít na obsah


Fotka

mountfield GPS + kolo zdarma :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2006 - 15:54

A ještě jedna změna V3 oproti V2. Zatímco V2 měla tuším ještě jednu registraci pro případ ztráty nebo odcizení, u V3 je výslovně uvedeno, že je v těchto případech nutná koupě nové licence.


šmejdi:) Ale těch 25m a routovatelnost jsou přijemná znatelná vylepšení. Ještě ty turistický cesty, jestli jsou v barvě?
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2006 - 0:38

Beda Travnicek se rozhodl ze GPSr proste musi mit KAZDY a hobluje jak jen to jde. Sedel jsem takhle v podvecer na kopecku, kousek od nej jsem chtel neco zamerit kvuli uprave jedne multicache. Sotva jsem vytahl Legenda z kapsy, za lesem se vyritilo letadlo, tezce se hrabalo proti vetru a za sebou tahlo veeeeeliky transparent. Kdyz se trosku otocilo, koukam, ze na transparentu je napsano Ke kazdemu kolu GPS - Mountfield. Letadlo zmizelo nad mesto. Ale nebyl to jen tak nahodny prulet, za dvacet minut bylo zpatky v opacnem smeru... teda Bedo, klobouk dolu.

Kdyby jenom to .. v dnesni mlady fronte byl megainzerat s rozhovorem s nejakym (asi? .) fiktivnim prodejcem papirovyach map, kde si stezoval, ze diky tyhle akci prijde nabuben .) ze prodal o polovinu min map .) kolu s GPS bylo venovano vice mista nez bazenum dotovanych EU :)
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2006 - 1:09

Tak jak je to s temi turistickymi trasami? Jsou uz barevne?
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2006 - 10:50

vsimnul jsem si ze mapa v legendu ma vice ulic nez mapa na cd mountfielu 8Mb.
Proc nedavaji na cd tu samou verzi co je v legendu? je i preslnejsi v legedu nez na tom cd.

ma nekdo a je mi ochoten zaslat verzi 1 mountfield 8Mb. z webu se da stahnout verzi oznacenou v.1 ale ve skutecnosti to je v.2 co je prodavana na CD s topo50CDv.3 a ja bych potreboval z CDtopo50v.2 tam by mnela byt v.1 . muze to byt i vytazena primo z garminu ta by mnela taky jit spustit
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2006 - 14:15

Kdyby jenom to .. v dnesni mlady fronte byl megainzerat s rozhovorem s nejakym (asi? .) fiktivnim prodejcem papirovyach map, kde si stezoval, ze diky tyhle akci prijde nabuben .) ze prodal o polovinu min map .) kolu s GPS bylo venovano vice mista nez bazenum dotovanych EU :)


To mi prijde jako silne prehnany. Mam mapovou GPS, mam PDA s TomTomem a presto mam stale rad papirove mapy. Proc ? Protoze muzu videt "celek" naraz. A to se vsemi detaily, bez zoomovani.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2006 - 12:56

Kdyby jenom to .. v dnesni mlady fronte byl megainzerat s rozhovorem s nejakym (asi? .) fiktivnim prodejcem papirovyach map, kde si stezoval, ze diky tyhle akci prijde nabuben .) ze prodal o polovinu min map .) kolu s GPS bylo venovano vice mista nez bazenum dotovanych EU :)

Prodávám zahradní techniku, mám prodejnu 1km od Mounfielda a nijak mě netrápí. Jejich každoroční bušení do prsou, že všichni jdou do háje, protože oni jsou nejlepší mi už připadá jako ohraná písnička. Ceny sekaček u nich jsou v průměru o 40-80% větší než u mě, takže pár flašek vody se do tohohle rozdílu v pohodě vejde. A podobný to bude i s tou GPS. Před 14 dny jsem kupoval kolo pro ženu-Author Vista. koupil jsem ho za 10500Kč. Srovnatelná výbava u Mountfieldu není a to kolo co mi tam ukazovali, stálo víc a bylo min o třídu horší. A tak je to u nich se vším. Holt na reklamu se musí vydělat. A kdo jiný ty peníze přinese, když ne zákazníci?
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2006 - 11:13

ma nekdo a je mi ochoten zaslat verzi 1 mountfield 8Mb. z webu se da stahnout verzi oznacenou v.1 ale ve skutecnosti to je v.2 co je prodavana na CD s topo50CDv.3 a ja bych potreboval z CDtopo50v.2 tam by mnela byt v.1 . muze to byt i vytazena primo z garminu ta by mnela taky jit spustit

I ta verze 8 MB podléhá registraci a z Picodasu na ni dostaneš 25 místný klíč.

  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2006 - 11:21

I ta verze 8 MB podléhá registraci a z Picodasu na ni dostaneš 25 místný klíč.

CD a registraci mam, jen potrebuji tu starsi verzi 8Mb.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama