Přejít na obsah


Fotka

Nouzovy vychod / Emergency exit


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
20 odpovědí na toto téma

#1 Aniky

Aniky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 11:07

Zdravim, vcera tj. 20.8.2010 nam spolecnost DIAMO na zadost Ministerstva zivotniho prostredi zazdila vchod do stoly ve ktere se nachazela nase cache. Uvnitr cache zustalo vsechno vybaveni vcetne dvou TB. Majitele TB jsme jiz o tomto problemu informovaly. Mriz u vchodu je zavarena a tudiz zde neni moznost jakehokoliv pristupu do techto prostor. Myslite ze by jsme meli na pamatku nasi cache vybudovat novou vzpominkovou pobliz zazdeneho vchodu ? Ps.: toto je asi jedina cache ktera nas vsechny prezije a zustane tu jako pamatka na geocaching pro budouci generace :D
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 11:11

úžasny... zazdila... a netopýři se mohou jít klouzat... jsem jeden z těch co cache odlovili, uvnitř štoly to evidentně občas žilo a párečky si tam dávaly dostaveníčko nejspíše... opravdu mi ale hlava nebere, proč to zazdili a nedali tam např mříže, aby netopýři mohli v klidu zimovat
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 11:40

Koukam, ze kdo zavaha... no. :(
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#4 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 11:45

Je tam mriz, viz foto v galerii kesky a prvni prispevek. Jen je vecna skoda, ze se tam neni mozne normalne dostat, bohuzel posledni dobou takhle konci hodne podzemnich prostor :(
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#5 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 14:16

Ja bych jen posunul původní koordináty a udělal novou schránku ;) v lsitingu bych pak na tuto událost poukázal ;)
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#6 Aniky

Aniky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 14:44

stejne je divne ze tam nedaly aspon zamek aby se tam dalo dostat napr. pri scitani nebo sledovani druhu netopyru zijicich v dane lokalite.
  • 0

#7 juramara

juramara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 16:24

Ahoj. Koukl jsme na vaše fotky. Je tam na nich vidět,že to ovírat jde. Zámek pravděpodobně visací je pověšen z vnitřní strany. Tak je chráněn proti vylomení a poškození. Ovšem na osud krabky to nemá vliv. Je jí škoda. Chtěl jsem ji v září odlovit a utřel jsem. Kdo zaváha ten.....
  • 0

#8 Aniky

Aniky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 16:27

juramara napsal/a:
Ahoj. Koukl jsme na vaše fotky. Je tam na nich vidět,že to ovírat jde.
Zámek pravděpodobně visací je pověšen z vnitřní strany. Tak je chráněn proti vylomení a poškození. Ovšem na osud krabky to nemá vliv. Je jí škoda. Chtěl jsem ji v září odlovit a utřel jsem. Kdo zaváha
ten.....


Ahoj,

bohuzel kus zeleza ktery je z predni strany pred mistem ve kterem by kazdy ocekaval zamek {zadni strana} je napevno privaren ke konstrukci z obou stran. Zadny zamek zde neni.
  • 0

#9 juramara

juramara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 17:03

Sorry, vyvedl jsi mne z omylu. Domníval jsem se,že je to provedeno jako většina mříží u nepřístupných jeskyněk a jeskyní u nás v Krasu. Zase se potvrdilo,že domnívat se zanamená ho..o vědět. Ale myslím,že by bylo nebylo špatné tak jak tu už někdo radil. Posunout o kousek souřadnice a dát tam krabku novou. Co vy na to?
  • 0

#10 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 17:54

Hlasuju za založení vzpomínkové keše. Ale pod novým waypointem. To hlavně z důvodu, že půjde o úplně jinou kešku. A třeba za 20 let mříž zmizí a původní keš se jen odarchivuje.
  • 0

#11 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 20:50

Doporucuju vzpominkovou kes s plaketou a do listingu dat "#1 nejnavstevovanejsi podzemni kes na svete" :P
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#12 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 21:10

tož já myslím, že není třeba věšet hlavu, víme, jak takovéto štoly dopadají... za pár měsíců nějaký chytrák to zničí a bude to opět přístupné :-)
  • 0

#13 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2010 - 21:14

Původní listing archivovat a v zápětí spustit nový listing téhož. Natěšení FTF hunteři se už o tu mříž postarají ]:-D
P.S. abych to uz podruhy nemusel slozite hledat GC27E06

Bo kdo moc hledá, moc se dozví : http://www.geocachin...e3-3ea7f284c657 :o
  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#14 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2010 - 6:37

Dříve či později se tam někdo vláme, a nemusí to být nutně kačerstvo. Každopádně kešky je škoda, zvláště takto oblíbené a navíc když tam jsou TBčka. Ale nezoufal bych, třeba se povede někdy kešku vysvobodit. Držím palce!
  • 0
Tuž tak:

#15 Aniky

Aniky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 10:50

Tak se zda ze Kohoutkovic z cache nastesti jeste stihli aspon jeden TB zachranit.
  • 0

#16 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 11:00

fremen.cz napsal/a:
úžasny... zazdila... a netopýři se mohou jít klouzat...

opravdu mi ale hlava nebere, proč to zazdili a nedali tam např mříže, aby netopýři mohli v klidu zimovat


Mohl bys nejdříve přečíst CELÝ text a pak reagovat?

"Mriz u vchodu je zavarena"
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#17 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 12:24

Zegga napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
úžasny... zazdila... a netopýři se mohou jít klouzat...

opravdu mi ale hlava nebere, proč to zazdili a nedali tam např mříže, aby netopýři mohli v klidu zimovat


Mohl bys nejdříve přečíst CELÝ text a pak reagovat?

"Mriz u vchodu je zavarena"


v klidu... prvně jsem četl to tu na foru, kde je napsané "zazděno"
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#18 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 17:48

Zkusil bych chvili nechat disable, jestli se tam za mesic dva nekdo z mistni mladeze nevlame a pak kdyztak honem presunout ven.
  • 0

#19 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 18:33

dostal jsem výborný nápad ;) na mříž dát číselný zámek a udělat z toho mysterku ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#20 osel

osel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 17:49

Nechal bych to jak to je jen bych dal T5 - pomucky nutne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama