Přejít na obsah


Fotka

Hledá se: R 206


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
75 odpovědí na toto téma

#1 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 21:32

Neznáte někdo kačera s nickem R 206? Už několik měsíců má u sebe mů coin [tb]TB22ETN[/tb]. Ze začátku odpovídal na maily, začátkem května se mi svěřil, že chce založit letterbox a chce jej "vylepšit" vložením minimálně 40 cestovatelů. Snažil jsem se mu to rozmluvit, marně. Momentálně má v držení desítky různých TB/GC, ale zřejmě toho nemá ještě dost.

Je z Českých Budějovic, jmenuje se Jakub S., je mu 13-14 let. Pokud by s ním promluvil někdo známý, tak by možná pochopil, že takové zacházení s cizími cestovateli není úplně košer. Díky!
  • 0

#2 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 9:55

Nikdo nezná?
  • 0

#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 11:33

Ouč ouč ouč... trošku si zařádil na jedný mý keši. Ale bliž neznám. Zkusím se poptat po eventech.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 11:37

Znám neznám... pár problémů s ním je (co se týče jeho cache), ale na eventy nechodí (neviděl jsem ho) a na maily nereaguje tak jako tobě. Zkusím to na něj z druhé strany, třeba povolí. Díky za info.
  • 0

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 13:13

Tak ma v profilu uvedeny HC, ne? .. ;) N 48°58'54.309", E 14°26'38.314" Edit: koukam, ze je to nejakej panelak, tak to hledani asi trochu znesnadni.. ;)
  • 0

#6 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 13:36

To je dost velkej panelák, ale kolikpak v něm může bejt Jakubů S. ?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#7 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 14:18

Jen pro upřesnění, schválně jsem nezveřejnil jeho plné jméno ani adresu. Hledám někoho, kdo ho zná, a kdo má možnost si s ním normálně promluvit a vysvětlit mu pravidla hry. Žádné strašení.
  • 0

#8 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 13:24

Oživuji svůj starší dotaz / prosbu. Kačer R 206 stále ještě hromadí cestovatele na svůj super letterbox, stále má u sebe můj [tb]TB22ETN[/tb], stále neodpovídá na maily. Neznáte ho někdo?
  • 0

#9 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 16:48

Tak hele, ty kulhale, už od prázdnin si cestovatele až asi na 2 vyjímky neschovávám, dávám je do nových keší (k tomu už víc psát nechci). 4 Čitečka: Tu Toulavou jsme vyvrátili přece jen omylem, vše jsme se snažili dostat do pův. stavu, ale nepovedlo se to :-/ 4 Chemic77: Oznávám, jezírko se 80% lidí nelíbilo, zaměření mojich kešek taky není cela nejlepší (co očekávat od autové GPSky).
  • 0

#10 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 17:00

R 206 napsal/a:
Tak hele, ty kulhale, už od prázdnin si cestovatele až asi na 2 vyjímky neschovávám, dávám je do nových keší (k tomu už víc psát nechci).


"Tak hele, ty erdvěstěšestko," uvedený coin je stále zapsán jako vyzvednutý Tebou. Žádný další log nepřibyl, kam pak si ho tedy dal?

"už od prázdnin" :D:D:D - celých dvacetdevět dní.... óóó :o
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#11 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 17:01

Nechci se příliš vměšovat do vašeho sporu, ale R206 - mohl bys, prosím, upřesnit, kam jsi po prázdninách dal který TB a kolik jich máš nyní v inventáři? Nějak se mi to nezdá, víš...
  • 0

#12 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 17:02

R 206 napsal/a:
Tak hele, ty kulhale, už od prázdnin si cestovatele až asi na 2 vyjímky neschovávám, dávám je do nových keší (k tomu už víc psát nechci).

4 Chemic77: Oznávám, jezírko se 80% lidí nelíbilo, zaměření mojich kešek taky není cela nejlepší (co očekávat od autové GPSky).


Jak ale vidim, ten kulhaluv coin stale rdousis u sebe a to prave majiteli jaksi vadi nejvic :o)

K tomu zamerovani ti doporucuju pouzit google mapy a budes hvezda...chce to jen trochu pile :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#13 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 17:58

Nechci tě tu propírat, kačere, ale: - když něco poničím, je tak nějak samosebou, že to opravím úplně. Já to svedl. S krumpáčem a lopatou, pravda, ale proč já? Mysli na to příště, jinak, z ničeho tě neobviňuju - ohledně Toulavý - naopak, dobře, žes napsal stav věci hned jak se to stalo. - neštěť se, že lidi hledají svý travely. Stačilo rozumně odpovědět a bylo to bez války. Takže, kde jsou? A jestli nejsou, kdy budou?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#14 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 18:43

To Smogeo: Myslel jsem, že si neberu z kešek nové TB a GC.
  • 0

#15 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 18:47

Kdy budou? Až dodělám listingy, zaměřím (nyní již pomocí Dakoty 20 :) ) a tak podobně...vždyť to znáte...
  • 0

#16 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 18:49

Btw. já nechci vkládat GC když nevím kam...taky mě štve, když mi v mojí keši svítí cestovatelé a nic tam není..
  • 0

#17 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 18:57

R 206 napsal/a:
Kdy budou? Až dodělám listingy, zaměřím (nyní již pomocí Dakoty 20 :) ) a tak podobně...vždyť to znáte...

Kolik lidí ti ještě musí říct, že to, co děláš, není správné?
Neříkám, že bych si nenechal 2-3 kousky do keše, kterou nejpozději do měsíce budu 100% publikovat, ale víc než 25 kusů??? TOS PŘEHNAL!
P.S. pardon, ne 25, celých 38!!
  • 0

#18 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 19:05

R206: Chceš-li, aby Ti lidé nenadávali, tak Ti opravdu nezbyde nic jiného, než se chovat podle slušnosti nepsaných pravidel. Mám tím na mysli, že dáš urychleně TB a GC, které držíš, postupně do nějakých keší. Navíc vkládání cizích TB do vlastní nepublikované keše se posuzuje taky jako nesprávné chování. Kup si TB nebo GC vlastní a vypusť si je z keše - neprováděj to s cizími. Díky.
  • 0

#19 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 19:22

Nebo je vezmi na event. Odsud se roznesou razdva. A jestli nemůžeš, třeba kvůli věku, do hospody příští úterý, nebo 22.10. na Kaczyard nebo Birnova kolena, stačí říct, domluvíme se a já je od tebe přeberu a zanesu tam. Na oplátku se můžem třeba domluvit, že ti Čita tak do jedný, max. 2 keší vyrobí-vypálí originální placky pro FTF-STF-TTF, abychom to tedy pořešili v míru.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#20 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2010 - 19:34

Citecka napsal/a:
Nebo je vezmi na event. Odsud se roznesou razdva.

A jestli nemůžeš, třeba kvůli věku, do hospody příští úterý, nebo 22.10. na Kaczyard nebo Birnova kolena, stačí říct, domluvíme se a já je od tebe přeberu a zanesu tam. Na oplátku se můžem třeba domluvit, že ti Čita tak do jedný, max. 2 keší vyrobí-vypálí originální placky pro FTF-STF-TTF, abychom to tedy pořešili v míru.

připravuju taky pixlu, tak kolik mám zadržet TB/GC abys mě udělal xTF placky :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama