Přejít na obsah


Fotka

Zoufalec nebo provokatér? "geo-boss"


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 18:32

Dnes se mi zalogoval jeden týpek,byla to jeho pátá keš a už si solidně otvírá hubu:o.Pročetl jsem si jeho logy na těch co navštívil(fakt by mě zajímalo,jestli udělat libereckou žulu) a je to síla.Login má "geo-boss".Je to sice jeho názor,ale připadá mi že v tom je ještě něco jiného.Takových zoufalcu-provokaterů jsou plne diskuze a chaty,ale že na ně narazím i v lozích mě nenapadlo.Přemýšlím jestli nezajdu zkontrolovat svoji kešku, kdo tak píše,se i tak chová.
  • 0

#2 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 18:44

To je dobrej de*il
  • 0

#3 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 18:53

To bude nějakej malej smrad ...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#4 GeoJack

GeoJack

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 19:00

:o Kritizovat teda dokáže, ale jsem zvědavej jak bude vypadat jeho vlastní keš, jak píše v jednom logu -

"... ja vam za chvili ukazu co je to kes kurna"


  • 0

#5 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 19:05

Jen ho nechte, hňupa, buďte rádi, že je neničí.
  • 0

#6 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 19:15

hauskaa napsal/a:
Jen ho nechte, hňupa, buďte rádi, že je neničí.

No to doufam,kontrola ale bude nutna:)
  • 0

#7 schvabM

schvabM

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 19:21

Zrovna jsem četl jeho logy...co dodat babiččin mazánek.Prázdniny už končí tak snad nebude mít na ty naše ,,nesmysly,,čas.:@
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max

#8 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 19:26

Predpokladam, ze na tech kesich vubec nebyl. I kdyz Zula je za urcitych podminek je pohodovka , ale chtel bych ho videt pocitat integral co je ve vorci
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 20:11

Moje babička říkávála "Hovádko Boží...".
  • 0

#10 Betmeni

Betmeni

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 20:44

Husté bórec co ještě za šera dává nudný noční a teprve v noci vyráží na víc mazec záležitosti jako je žula, né bejku...? :D Až boreček zjistí, že to možná v není tak in, tak geocachingu třeba nechá. Obecně si myslím, že takovýhle frikulíni prostě nemůžou u GC vydržet.
  • 0

#11 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 20:53

Zase taková zima není, aby to byla pohodovka:);). A kdo zná trochu Liberec, nic počítat nemusí, stačí mu fotky. Navíc, já si pamatuju jen logaritmus o základu (C/2) a nejhorší bylo najít indicie na poslední stage před finálkou, to snad bylo horší než najít finálku.
  • 0

#12 sumie-dh

sumie-dh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 1:52

Další libový vzorek vola.... Můžeme se těšit na tu jeho keš a pak mu tam psát takovýhle logy...
  • 0
Králík vás vidí!

#13 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 6:43

Myslím, že tam ani nebyl: Member Since: Wednesday, 25 August 2010 Last Visit: Wednesday, 25 August 2010 a hned pět kešek z toho jedna pětková. Spíš puberta co se nudil doma u počítače a tak zkusil logovat náhodně kešky po okolí.
  • 0

#14 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 6:49

Liberecká žula je mysterka, která se luští od stolu. Jen cesta pro finálku je trochu náročnější :) K tématu - pokud jen plká, je to jeho věc. Kvůli logu na netu se trápit nebudu. Blbé by bylo, kdyby zvedl zadek a začal ničit krabičky.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#15 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 7:03

Je to trochu mimo téma, ale žula se od stolu těžko vyluští. maximálně se podle fotek dá dojít pro finálku. Ale kdo by se chtěl ochudit o návštěvu těch skvělých míst a trochu si započítat, ne?:):)
  • 0

#16 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 7:46

Kdo by se chtel ochudit o ta skvela mista ? nevim, ja v okoli znam kazdej sutr :) A u finalky jsme v detsvi prozivali svoji "Chatu v Jezerni kotline".

A narocnejsi cesta pro finalku ? No po kolena ve snehu se zebrik nenese nejlepe, ale jde to :) A nejaci touristi se divili kam tahneme do lesa zebrik. A ja se jich zase udivene ptal, jak to ze jsou v lese bez zebriku B):D

(lana nemame a nad druhy schod se bojime :)

Vložený obrázek
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#17 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 7:56

Terén stále 5* (potřeba speciálního vybavení). Ale přiznám se, že na tom laně to bylo zajímavější než na žebříku ... možná to bylo tím, že to bylo poprvé ...
  • 0

#18 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 8:07

K původnímu dotazu: Myslím si, že zoufalec to není, spíše pubertální smrádě, co provokuje. Myslí si, že je vtipnej. Tohle by mě fakt nerozhodilo. Když neničí krabičky, tak jde přece jenom o ... , o nic. :) Podle mě čeká na rozčilené reakce. Tuhle radost bych mu ale neufělal. Ono ho to brzo přestane bavit. B)
  • 0

#19 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 9:04

Tak nějak. Nejlepší reakce na podobného pubertálního provokatéra jakou jsem na internetu viděl byla "Výborně, chlapče. A teď si zase zapni poklopec!"
Počkal bych nějakou dobu, podíval se do jeho profilu kdy se přihlásil naposled a až pozapomene na nějaký geocaching tak bych ho v tichosti smáznul (pochybuju že na těch cachích byl). Viz http://strucny.misan...-aby-nemel-reci
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#20 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 14:00

Tak jsem zkontroloval krabičku a musel jsem jí vzít domu na opravu,tím nechci říct že jí rozbil,malá závada tam mohla být už předtím.Problém je že není vubec zalogovaný,předposlední návštěva 24.8. a poslední 27.8.Co radíte.Asi to nechám bejt.Když bych mu vymazal log,tak takovej spratek ji pak ještě muže s pomsty zničit.Stejnak ho to přestane bavit a zas si začne hrát s poklopcem.:P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama