Přejít na obsah


Fotka

Valašsko - Lov Klobúk


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#1 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 1:50

Ahojte,

během následujících dní (9.-16.9.) mám v plánu postupně odlovit tenhle pozůstatek Valašského keškobraní (než dojde k jeho archivaci). Na jeden den se to podle mě nedá. Kdy přesně bych vyrážel do terénu zatím určené nemám, takže je dobrá příležitost se domluvit.


Chce se někdo přidat? ;-)
  • 0

#2 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 6:25

No na jeden zátah by to nešlo, ale myslím si, že za 10.-12.9. bychom to mohli stihnout ;) Pokusím se ještě sbantovat pár schopných lidiček a dám ti vědět.
  • 0

#3 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:09

Rád bych to taky stihl, ale zatím se nenašel čas. Chtěl bys to dělat spíše přes víkend nebo pracovní část týdne?
  • 0

#4 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:58

2HonDav: Mám prázdniny, tak je mi to jedno. Spíš by bylo vhodné vychytat takové dny, aby nám slespoň nepršelo, když už ty teploty nejsou tak letní.

Jinak pakliže nejste někde relativně z blízka, tak bude třeba vyřešit jak přečkat do dalšího dne.
Už několikrát jsem byl ubytovaný v Hotelu Lidový dům v Halenkově (na mapě zde. Není to žádný luxus, ale takový cenově dostupný standard. Dneska jsem si pro jistotu znovu ověřil informace:
200kč/osoba, pokoje s wc a sprchou; dvoulůžka, třílůžka a čtyřlůžka.
Akorát co se týče víkendu, tak je v Halenkově prý pouť, tak se dá očekávat zvýšená obsazenost. Pro ověření volných míst a objednání je tel. +420 571 424 985
  • 0

#5 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 11:04

možná by mi vyhovolo spíš přes týden,než víkend, ale je to náročné s časem. A chceš jí pěšky či na kole?
  • 0

#6 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 11:41

Ubytování je možné i v Lidovém domě v Novém Hrozenkově, má to stejný vlastník jako Liďák v Halenkově, takže cena bude cca stejná.
  • 0

#7 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 21:44

Pokud by se našli dostatečně cyklisticky zdatní kačeři, tak kolo nám určitě pomůže (alespoň na hřebenech). Nedíval jsem se jestli všechny kešky leží u nějaké cesty, tak by bylo možmé, že někde se bude muset tlačit. Jinak jsem pro. S kolem by to mohlo jít zvládnout i za dva dny..
  • 0

#8 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 7:35

nevím to určitě, ale slyšel jsem že to někdo na kole dal.
  • 0

#9 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 8:38

O víkendu to dali D@ewo a ponybara na kolech. Mají můj hluboký obdiv.
  • 0

#10 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 9:17

Jak jsem předpokládal nejde o nic lehkého (viz log D@ewa), ale já osobně bych si to i na kole troful.
Mimochodem, nemáte někdo "stromolezecké" vybavení (či alespoň lano a prusíky)?
  • 0

#11 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 9:22

dej je blázen!! :P:D Ale jo, já sice občas plíce nechávám pod kopcem (pravidelně) ale kolo bych brala taky.. Snažím se kontaktovat Poleroka nebo Treecrosse - pro ně cokoliv a kamkoliv vyšplhat není problém ;)
  • 0

#12 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 9:25

* d@ew..
  • 0

#13 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 12:27

Noo ten profil vypadá velmi zajímavě. Akorát mi to trochu rozhodilo vypocet. Sem to zkoušel v MS a vycházelo mi ze by to bylo do 90 km, tak sem se trochu sekl. Na kole bych si na to troufl , ale nebylo by to zadne zavratne tempo :D je potreba setrit sily.
  • 0

#14 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 13:25

a jak to tedy vidíte datumově, kdy ho chcete spáchat?
  • 0

#15 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 14:04

Panove, rad bych se take pridal, ackoli cast Klobuku uz mam... Bohuzel cas mam pouze v tydnu :-(. Osobne bych to radeji sel pesky, kolu teren moc nepreje...
  • 0

#16 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 15:19

já bych raděj taky běhěm týdne
  • 0

#17 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 22:41

13.-16.9. bych do toho sel. Volno mam, takze neni nejmensi problem. Sel bych to pesky, s kolem asik neee, ackoli uz cast Klobuku mam a kolo bych tam rozhodne netahal (cest tem, kteri se o to pokusi/li). Vychazel bych hvezdicove vzdy na cast Klobuku, protoze za 2 dny je to temer neresitelne, tedy pokud nejste cvok (ja jsem a klidne tech 27 chybejicich za den dam, ale kdo pujde semnou??? :-D). Tzn. minimalne 3 dny a bud bydlet nekde v okoli, nebo nechavat batoh u nekoho mistniho, protoze s baglem na 3 dny nemame sanci to ujit. Tot me postrehy a osobni zkusenost... S CykloDavem jsme to sli v patek a sobotu (v patek cca 3 hodky a v sobotu cca 9 hodin) a dali jsme 18 kesi. A to jsme celkem velci blazni ;-) Tak asi tak k narocnosti...
  • 0

#18 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 23:50

Jo, nad mapou se to dobře plánuje, ale střet s realitou může být těžší - přepravu pěšky proto vůbec nezavrhuju.
Aby jsme se hnuli z místa, označte za sebe svým nickem do tohoto formuláře dny které dny pro vás přicházejí v úvahu, ať se nějak sejdem na konečném termínu.
  • 0

#19 LamaZ team

LamaZ team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 1:39

přidal bych se:) viděl bych to na stan, batoh mi nevadí....:)
  • 0
Lama, lama jede:)

#20 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 6:08

No, jsem ochotna si v týdnu na to vzít i nějakou dovču, ale maximálně 2 dny.Takže když se sčuchnem v neděli, ve středu bychom si snad mohli jít do práce odpočinout :P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama