Přejít na obsah


Fotka

Valašsko - Lov Klobúk


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 6:16

podle map i podle zkušeností(už sem tam na kole jezdil a je to pěkný záhul), je tam decela hodně lesních cest, kterých je možno využít na přiblížení kolmo. Myslím, že by to kolo nebylo špatné. Záleží taky na počasí, v děšti a bahně kolo nemá cenu, ale za sucha je to tam super. Bohužel nemám tolik času , proto bych se pokusil zvládnout jich co nejvíc za co nejmenší čas. -- no jo už to slyším , to je cvok :D
  • 0

#22 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 7:51

Z vlastní zkušenosti doporučuju zkombinovat kolo a pěší turistiku. Kolo na mnoha keškách zrychlí odlov.
  • 0

#23 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 13:13

HonDav nejsi cvok, myslím si taky, že třeba do kopce potlačíme, poneseme, ale dolů pofičíme. Nejsem žádná našlapaná mladá borka, ale kola se neštítím. Na dojezd autem, vytáhnout kolo, udělat kolečko a hurá na dlaší dojezd. Nebo někoho, kdo přetáhne auta :-) (jako na vodě)
  • 0

#24 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 13:20

jojo myspb, toto je ta úplně nejvhodnější taktika. PS. klobouk odloven;)
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#25 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 16:02

Aby se to tu nevzrhlo, chtěl bych vás ještě jednou poprosit o vyplnění dotazníku http://www.doodle.com/x7sshnddgtssk4i7, ať máme lepší přehled kdo kdy může.

Jinak můj doposud nevyhraněný názor na termín už se zaostřuje: začátkem týdne (možná pondělí, určitě úterý) mi přijde nový řidičák, tak budu chtít konečně pořádně otestovat novou mašinu, která mi zatím jen stojí v garáži.

Dát začátek na zítřek by mi přišlo už asi unáhlené, tak bych se přiklonil k termínu, který navrhla myspsb: 10.-12.9. přičemž bych mohl nejspíš i v pondělí, kdyby zůstalo ještě něco z Klobúku neodloveného.
  • 0

#26 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 6:54

Tom007: zlatíčko, ještě bych byla moc ráda, kdyby jsi mi pomohl určit začátek - od nejhoršího dokud je dost sil, po nejlehčí :P P.S. slibuji, že příště už dorazím a vynahradíme si to ;)
  • 0

#27 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 10:21

Toz jak na to koukam, tak idelani bude (13)., 14.-15., (16.)9. Osobne bych navrhnul vyrazit treba v to pondeli odpoledne, treba kolem ctvrte.
  • 0

#28 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 14:21

koukám koukám mláďatka, že to z vás leze,jak z chlupatý deky.... Kdyby to nevyšlo, tak by jsem ještě mohla 20. 9. Zatím čekám na vaše rozhodnutí
  • 0

#29 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 14:28

Já s Laudou.M se na klobuk vypravíme 16.9. ve čtvrtek a dáme ho na jeden zátah s přespáváním v lese. Začínat budeme na 8. a dále 9., 10 a tak dále ;)
  • 0

#30 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 14:36

Vzhledem k předpovědi a k tomu, že LamaZ už taky nemůže pro mě lov tento týden vypadá ztraceně. Tak přeci jen to budu muset zvládnout ten příští...
  • 0

#31 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 17:08

To Myspsb: kluci v noci začínali na kolech tuším 205 a ptom 204 atd tam to bylo celkem krvavé ...... ale po hřebenu se parádně svezli .... ale kdyzž jsem ted četl některé logy tak za 1 víkend na kolech to měli všechno sesbíráno .....
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#32 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 7:04

seiza: no to je sice pěkné, ale poslední GeoJeseníky jsou fakt poslední a tam prostě chybět nemůžu! :P ROZHODNUTO! - jedu 23.9. ve čtvrtek. Üčast už přislíbil i Threecross, čekám ještě na Poleroka až dorazí do čr. Kdo chce jet se mnou, ať se přihlásí. Stany to asi jistí a začínáme nejhoršími!! B)
  • 0

#33 seiza

seiza

    seiza

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2010 - 8:00

myspsb napsal/a:
seiza: no to je sice pěkné, ale poslední GeoJeseníky jsou fakt poslední a tam prostě chybět nemůžu! :P

ROZHODNUTO! - jedu 23.9. ve čtvrtek. Üčast už přislíbil i Threecross, čekám ještě na Poleroka až dorazí do čr. Kdo chce jet se mnou, ať se přihlásí. Stany to asi jistí a začínáme nejhoršími!! B)


No jo no... poslední Jeseníky už nestihnu... tou dobou budeme někde na Ukrajině... ;) Tak držím palce, ať to vyjde ;)
  • 0

#34 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 8:12

tak co Murdere.exe jak to vydíš? kdy na to chceš jít a jak - je čas to rozhodnout.
  • 0

#35 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 15:43

HonDav: No, už bych na to šel rád co nejdřív. Jestli bude zítra dost hezky, tak bych si tam asi udělal solo výlet na kole na ten hřeben kolem Cábu. Nevycházelo by ti i pondělí, že by jsme začli? Počkám, ale škoda pěkného dne (stejně jak zítra). Přespával bych asi u příbuzných v Halenkově, pokud by to bylo realizovatelné (mají malé děti), jinak ten hotel.
  • 0

#36 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2010 - 17:17

zitra nemůžu, v pondělí ráno taky ne,ale po o by to možná šlo. Uvidím až v pondělí, jak v práci. Napiš mi na mail kontakt ať se s tebou můžu spojit, že bych se přidal během dne. Jinak já to mám pár kiláků, takže budu spát doma.
  • 0

#37 Murder.exe

Murder.exe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 21:39

Na vědomost se dává, že začínáme s HonDav zítra ráno na kolech z Kohútky. Začátek tipuju tak na 9. Zítra se ještě přesněji domluvíme podle toho, v kolik tu bude (já už jsem v Halenkově). Pokud by se stále chtěl někdo přidat, tak ať mi ráno brnkne (tak kolem 8) 777111422, nebo kdykoliv napíše. ;)
  • 0

#38 tom.k

tom.k

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 17:15

Ahoj, planuju odlov horsi strany udoli na tento vikend, mam misto v aute. Nema nekdo zajem?
  • 0

#39 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2010 - 22:09

tom.k napsal/a:
Ahoj,

planuju odlov horsi strany udoli na tento vikend, mam misto v aute. Nema nekdo zajem?

Ještě nevím co budu dělat v neděli... Ale asi vyspávat po Muzejní noci.
  • 0

#40 tom.k

tom.k

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2010 - 13:55

Arne1 napsal/a:

tom.k napsal/a:
Ahoj,

planuju odlov horsi strany udoli na tento vikend, mam misto v aute. Nema nekdo zajem?

Ještě nevím co budu dělat v neděli... Ale asi vyspávat po Muzejní noci.


Neni to nahodou v kvetnu? :o
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama