Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

jaký typ razítka?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#1 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 13:49

Chtěla bych jen hodit sondu, jaký typ razítka na GC se vám osvědčil? Měla jsem Colop Pocket Stamp R25, tu jsem ovšem někde na nějaké kešuli potratila a chtěla bych nové. Toto razítko bylo sice kapesní, ale nějak osobně mě moc nenadchlo a nevím, za co jej vyměnit. Co třeba Trodat Mobile Printy 9411? jak jste s ním spokojeni? Návrh mám kulatý, ale netrvám na něm.
  • 0

#2 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 13:54

pochopitelně jsem spíš myslela Trodat Mobile Printy 9425 B)
  • 0

#3 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 14:06

myspsb napsal/a:
pochopitelně jsem spíš myslela Trodat Mobile Printy 9425 B)

Tohle razítko je super, fakt se s ním dá tisknout jednou rukou a v druhé držet logbook.
  • 0

#4 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 14:08

Myslím si, že je super, snadno se s ním tiskne jednou rukou, neumažeš se, neztratíš krytku... Nevím kde ho budeš dělat, ale doporučuji aby jsi zdůraznila výrobci aby vyrobil opravdu hluboký štoček protože nebudeš tisknout na tvrdé podložce...
  • 0

#5 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 14:49

Já mám Mobile Printy 3411 a po předchozím Shiny X20 Stamp Pen si ho nemůžu vynachválit. Nejsem po každým dnu lovení jako prase od razítkovací barvy a navíc dokážu orazit logbook v pohodě jednou rukou, což dřív nešlo. Jsem rád, že jsem to starý ztratil...
  • 0

#6 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 14:52

a co tyhle: http://tytyty.cz/raz...late-p-221.html jaké méte zkušenosti?
  • 0
Garmin Etrex Legend => Dell Streak Mini 5 => Samsung Galaxy Note II, Locus+Arcauv addon+GeoGet databáze addon, C:Geo,

#7 MišutkaCZ

MišutkaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 15:09

Razítko Trodat Mobile Printy můžu jen doporučit, naprostá spokojenost.
  • 0

#8 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 15:56

Já používám stamp mouse. Razítko je malé a dá se nosit hezky na šnůrce na krk :)

Vložený obrázek
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#9 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 16:18

Já mám Trodat 9430 A jsem spokojen :-) Tiskne jednou rukou pouze dvěmi prsty, a nějaká krytka? Co to je? :D Akorát jsem si koupil inkoust ale to je samozřejmnost pro každé razítko ;) a tiskneme o 106 :P
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 16:34

myspsb: rozhodne tento typ razitka mohu doporucit. Sam jsem drive pouzival TRODAT Mobile Marker 9412, ze ktereho vychazi prave TRODAT Mobile Printy 9411 (respektive systemove i ten, co sis vybrala). Vyhoda je tam prave ta, ze se to da otevrit jednou rukou stisknutim jednoho "tlacitka". Jeho uvolnenim dojde k zavreni, takze clovek neni zaliskanej jak indian. Navic celkove je razitko velke cca jako zapalovac a samo se v batohu/kapse urcite neotevre. scarabeus: do toho bych nesel. Zbytecne rozmerne a hlavne, kdyz to nekde budes mit v batohu/kapse polozeny, tak se ti muze "spustit" a zaliskas si veci.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 17:31

Já používám razítko COLOP Printer R17-Dater a také mi velmi vyhovuje. Lze tisknout dvěma prsty, samo se inkoustuje.
  • 0

#12 dcom

dcom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 17:43

Já mám tohle a celkem mi vyhovuje http://geocacheshop....emart&Itemid=26
  • 0
eTrex Legend/Topo 50 v.4, Nokia 5230/Handy Geocaching, ASUS A696/Pocket Drake

#13 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 17:51

12mm čtverec, asi Trodat, mám na malé logbooky, Trodat Mobile Printy 9425 od Ty,ty,ty (bonus s CWG) na větší a na obří používám obě současně (liší se). Petr a M.Mikado mají ta výše zmíněná myší razítka. Každé má něco do sebe. Na tom 9425 mi vadí, že se občas, při tisku na nerovnou plochu, kde musím víc zatlačit, samo od sebe složí - opěrka podklouzne. Je moc měkká a nemíří správným směrem. To ta myš neudělá. Ale třeba to moje je zmetek a ostatním to nedělá, když to všichni chválí.
  • 0

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 19:21

ProKesTom: a "neproklouzne" ti to spise v prstech?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#15 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 21:06

Jednoznačne odporúčam COLOP STAMP MOUSE. Ja mám Mouse 20. Všetko jednou rukou, otvorím, capnem, zatvorím. Samozrejme sa to inkoustuje samo, otvaranim a zatvaranim. Je to šikovné, malé, skladné, jednoduché, dobre uzavreté pre prepravu, jednoduchá mechanika ktorá vyzerá že toho moc vydrží.

Vložený obrázek
  • 0

#16 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 21:53

S474N napsal/a:
ProKesTom: a "neproklouzne" ti to spise v prstech?

Ne, ta opěrka, co je uprostřed, se ohne a sklopí, takže se pak i to vlastní razítko sklopí dovnitř. No, možná mám nepovedený kousek, co má tu opěrku vadnou a nevyklápí se dostatečně. Myslím, že když ji před použitím pomůžu ručně (1% případů, kdy si vzpomenu), je to OK.
  • 0

#17 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 22:26

vladota3: Tohle razítko jsem tu doporučoval, ale asi není zájem ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#18 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 7:06

Ještě přikládám obrázek osvědčeného CLOLOP R17. Cena u Kavalíra je 209,-Kč.

Přiložené miniatury

  • bprinterr17.jpg

  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 7:56

ProKesTom: ale ta jak rikas "operka" je zaroven ono tlacitko, ktere tisknes prstem. Tzn. pokud to tim prstem nedrzis, tak je logicke, ze se ti slozi ;) mike007: uz jsem ho mel taky v ruce, ale nicim me to neuchvatilo. zir37: proste klasicka konstrukce, kde musis navic manipulovat 2 rukama (sundat ten kryt).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 8:33

Zatim jsem pouzival COLOP STAMP MOUSE a v pohode - nemam vyhrady. Ted o vikendu jsem ho ztratil pri silnicni kontrole a uz jsem si objednal nove a stejne. Zde je pouze otazkou jako obrazek se vlastnik predstavuje. Na kruhove a ctvercove obrazky to urcite neni ten spravny typ :-) Naopak jsem pro synka nechal udlat razitko Colop Pocket Stamp R25 a toto nedoporucuji, Potrebujes dve ruce :-), vlastni stocek neni prilis pevne umisten a je vyssi riziko zaspineni.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama